درگذشت بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران

مجموعه : اخبار چهره ها
درگذشت بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران

درگذشت ناگهانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران 

 

«افرندنیا» بازیگری را در سال ۱۳۵۳ با بازی در فیلم «ناجورها» به کارگردانی سعید مُطلبی آغاز کرد. وی همچنین در فیلم «سگ‌کشی» بهرام بیضایی هم ایفای نقش کرده بود.به گزارش تالاب بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در سن 71 سالگی در بیمارستان درگذشت . این بازیگر مشهور چند روز پیش به علت سکته مغزی در آی سی یو بستری شده بود .

 

وی یکی از بازیگران سریال «معمای شاه» بود که به دلیل سکته‌ مغزی در آی‌سی‌یو بستری شد و متاسفانه صبح امروز درگذشت. به گزارش تالاب «افرندنیا» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را داشت هفته ی گذشته ناگهان دچار سکته مغزی شد .

 

«افرندنیا» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را داشت، هفته گذشته به دلیل آنچه پزشکان “مشکوک به خون‌ریزی مغزی” اعلام کرده بودند، راهی بیمارستان شد و صبح روز شنبه (۹ بهمن) دار فانی را وداع گفت.

 

پسر کاظم افرندنیا درگذشت این بازیگر را تایید کرد و گفت: پدرم در آی‌سی‌یو و در کما به سر می‌برد و صبح امروز از دنیا رفت.«کاظم افرندنیا» در سریال تاریخی «معمای شاه» نقش تیمسار طوفانیان را ایفا کرده است. او بازیگر بسیاری از فیلم‌های تلویزیونی است که آخرین آنها با عنوان «جدایی» سال ۹۴ ساخته شد.

 

«افرندنیا» در سریال‌های «خون بها»، «مسافر زمان» و «ستایش ۲» بازی کرده است.این بازیگر سال ۱۳۲۴ در نائین متولد شد. وی فارغ‌التحصیل هنرستان هنرهای زیبا بوده است.

 

جدیدترین مطالب سایت