مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 9 اسفند 1395

در کنسرت خانم شهره سلطانی چه گذشت ؟

در کنسرت خانم شهره سلطانی چه گذشت ؟

کنسرت شهره سلطانی برای دومین بار 

کنسرت شهره سلطانی که این برنامه را برای انجمن بیماران سوخته برگزار شد و پس از معرفی نونهالی به عنوان میهمان کنسرت خود گفت: رویا نونهالی صدای خوبی دارد که امیدوارم به زودی شاهد حضور او روی صحنه اجرا باشیم.
 
 
به گزارش تالاب:دومین کنسرت شهره سلطانی با تأخیر زمانی و با حضور تعدادی از بانوان هنرمند عرصه تلویزیون و سینما در تالار وحدت برگزار شد.
 
 
در این کنسرت که به نفع انجمن بیماران سوخته برگزار شد، تعدادی از دانش‌آموزان دختر مدرسه روستای “شین آباد” حضور داشتند که در بخشی از برنامه و با معرفی از سوی خواننده مورد تشویق حاضران در سالن قرار گرفتند.
 

در کنسرت خانم بازیگر چه گذشت؟

نرگس آبیار کارگردان فیلم سینمایی “شیار ۱۴۳” ، رویا نونهالی ، سارا خوئینی ها ، ساناز سماواتی، الهام جعفر نژاد، نفیسه روشن، نیکی مظفری، زهره هاشمی و فریبا نادری میهمانان ویژه سلطانی در این برنامه بودند.

 

این بازیگر همچنین قطعه های خاطره انگیزی همچون “ماهیگیر” را دراین کنسرت اجرا  کرد. اجرای دو قطعه بی کلام در بخش دوم برنامه که اولی متعلق به زنده یاد ناصر عبدالهی و دومی مربوط به “گروه موسیقی هفت” بود، از دیگر قسمت های دومین کنسرت تابستانی شهره سلطانی بود.

در کنسرت خانم شهره سلطانی چه گذشت ؟

خوانندگی شهره سلطانی,کنسرت شهره سلطانی,عکس شهره سلطانی

سلطانی که پیش تر با انتشار تصاویری، حمایت خود را از حیوانات نشان داده بود در این کنسرت قطعه “زمین” را برای حمایت از محیط زیست خواند.

او همچنین قطعه “صلح” را با آرزوی برقراری صلح در جهان و قطعه ای دیگر را برای گوشزد کردن مشکلات کودکان کار و آسیب هایی که در معرض آن قرار می گیرند، اجرا کرد.

در میان این برنامه عضوی از انجمن بیماران سوخته روی صحنه حاضر شد و ضمن معرفی این انجمن، توضیحاتی را درخصوص نحوه رفتار با بیمارانی که دچار سوختگی شده اند و همچنین لزوم فرا گرفتن برخی راهبردها جهت پیشگیری و مقابله با این موضوع ارائه داد.

در کنسرت خانم شهره سلطانی چه گذشت ؟

خوانندگی شهره سلطانی,کنسرت شهره سلطانی,عکس شهره سلطانی

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت