مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 2 اردیبهشت 1397

سوژه شدن دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی (عکس)

سوژه شدن دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی (عکس)

هنرمند مهمان چینی که خبر از قوانین و شرایط ایران نداشت قصد دست دادن با مریلا زارعی را داشت که متوجه اشتباه خود شد. مریلا زارعی که بعنوان داور سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، لحظاتی در کاخ جشنواره حضور داشت وقتی در مواجهه با اعضای هیات فیلم سازی چین که به اشتباه قصد دست دادن با وی را داشتند خودش را عقب کشید، سوژه عکاسان شد.

گروه هنرمندان تالاب : سومین روز «اول اردیبهشت» از سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از حاشیه خالی نبود؛ حاشیه هاي‌ بعضاً بامزه اي که برخی سوژه عکاسان می ‌شد و بعضی هم گوش ها را تیز میکرد.

سوژه شدن دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی

سوژه شدن دست ندادن مریلا زارعی با مرد چینی (عکس)

دیروز حوالی ظهر بود که زارعی بالاخره در جشنواره آفتابی شد؛ او که امسال بعنوان داور بخش سینمای سعادت در جشنواره حضور دارد وقتی در کاخ جشنواره به هیات فیلم سازان چین رسید یکی از فیلمسازان مرد چینی قصد دست دادن به وی را داشت که زارعی خودرا با حالت جالبی به عقب کشید و بعد ازآن چیزی که بیش از همه ی شنیده شد، صدای فلاش دوربین ها بودو همراه با خندهای گاه و بی گاه عکاسان که برای هم قاب میگرفتند.

البته با توضیح به موقع و سریع یکی از خانم هاي‌ همراه هیات چینی، همه ی چیز خیلی زود به خیر و خوشی به پایان رسید و این لحظه ثبت شد تا تیتر ما هم بشود.

آیا حرکت مریلا زارعی با هنرمند چینی خوب بود؟

گروه هنرمندان تالاب

برچسب‌ها:

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت