نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

مجموعه : اخبار چهره ها
نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

راز جوان ماندن جولیا رابرتز

جولیا رابرتز یکی از بازیگران جذاب روی هالیوود هست که اضافه بر زندگی خوشحال بسیار جوان مانده هست در ادامه می توانید با نیم نگاهی به زندگی خوشحال بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز ما را دنبال نمایید.

 

به گزارش تالاب جولیا رابرتز در اکتبر 1967 می باشد او هم اکنون 50 سال دارد ولی ظاهری خوشگل و شاداب دارد و مثل خانم هاي جوان پوست زیبایی دارد راز این جوانی را در تغذیه و رژیم خوراکی اش میداند او یکی از زیباترین و خوش اندام ترین زنان در جهان می باشد.

 

تقریبا همۀ بر این باورند که جولیا رابرتز یکی از زیباترین زنان جهان هست و تا کنون پنج بار این عنوان را از آن خود ساخته. انچه او را در نگاه دیگران ویژه ساخته، لبخند همیشگی، مدل موها و شخصیت جذاب اوست.

 

وی در سن ۲۳ سالگی، به حرفه بازیگری راه پیدا کرد و به جرات میتوان گفت که تا کنون تغییر چشمگیری در چهره او به وجود نیامده هست.

 

برآنیم دلایل اصلی جوان و جذاب ماندن این چهره مشهور سینمای هالیوود را با دقت به سبک زندگی وی برشماریم.

 

وی که اکنون ۴۹ ساله هست، حداقل ده سال از سن اصلی خود کمتر نشان می‌دهد و حتما به غیر از ژنتیک، عوامل دیگری نیز در این روند بی تاثیر نبوده اند که بعضی از آن ها را با هم مرور می‌کنیم:

نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

بیوگرافی جولیا رابرتز

 

به اندازه کافی کربوهیدرات مصرف میکند

در گفت و گو اي که «جولیا رابرتز» با نشریه «ایندیپندنت» انجام داد، ابراز داشت که قادر به گرفتن رژیم خوراکی بدون کربوهیدرات نیست چرا که نمی‌تواند از خوردن نان صرفنظر کند. با کمک یکی از متخصصان تغذیه به نام «کری ویات»، رابرتز تصمیم گرفت که تعادلی را در میزان مصرف کربوهیدرات و در وعده هاي خوراکی خود به وجود آورد.

 

بسیار مفید هست که ما نیز می‌توانیم از رژیم کامل و وعده هاي هرروز غذاهایی که این چهره معروف تبعیت میکند آگاهی پیدا کنیم. خانم رابرتز، برای صبحانه، تکه شکلات مغزدار خانگی، انواع بری هاي فصل و ماست یا هویج و مافین موز و پاپایای تازه با ماست میل میکند.

 

وعده ناهار وی متشکل از سوسیس هاي مخصوصی هست که به همراه کنگرِ فرنگیِ پخته سرو می‌شود و یا نوعی ته چین برنج محتوی اسفناج را در وعده ناهار خود دارد. برای شام نیز عمدتا سالمون طعم دار شده با زنجبیل به همراه کینوآ و سبزیجات چینی، سالسای لوبیای سیاه و مارچوبه میخورد.

 

از دیگر خوراکی هاي مورد علاقه خانم رابرتز، آواکادو هست و آن را به وعده هاي صبحانه و شام خود می افزاید. برای دسر نیز کلوچه و کیک میخورد.

نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

برای تغذیه خود و اعضای خانواده اش اهمیت فراوانی قائل هست

شاید کمی عجیب برسد که هنرپیشه اي که برنده اسکار نیز شده، ترجیح دهد در منزل و در کنار سه فرزندش فین، هازل و هنری بماند. رابرتز که به تغذیه اهمیت فراوانی میدهد در گفتگو اي با «استایل» می‌گوید:

 

“در بین اعضای خانواده من در مورد غذا خوردن فلسفه اي وجود دارد چرا که من به فرزندانم میگویم برای آنکه بتوانند زندگی خوبی داشته باشند و کارهای بزرگی انجام دهند باید تغذیه خوبی داشته باشند. فرزندانم نیز به این فلسفه علاقه دارند.”

 

چهار بار در هفته و به مدت یک ساعت ورزش میکند

رابرتز اضافه بر یوگا که به کاهش وزن او می انجامد، به پلایومتریک، پیلاتس و ورزش هاي آبی نیز علاقمند هست. وی می‌گوید که به ورزش کردن علاقه چندانی ندارد اما احساس خوبی راکه پس از ورزش کردن تجربه می‌کند، سبب می‌شود که از انجام آن دست نکشد.

 

«کیتی کاهلر» مربی شخصی خانم رابرتز، در سال ۲۰۱۰ میلادی «۱۳۸۸ شمسی»، در مورد ایفای نقش وی در فیلم «بخور عبادت کن عشق بورز» می‌گوید که در طول دورانی که این هنرپیشه پرآوازه، در صدد سفر به دور جهان برآمد، همواره مراقب حفظ اندام خود بود.

 

وی حدود ۲۰ تا ۴۰ دقیقه در روز، ورزش هایي چون ایروبیک را انجام می داد.

نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

گالری عکس های جولیا رابرتز

 

او دندانهای خود را با جوش شیرین می‌شوید

مسلم هست برای زنی چون خانم رابرتز که به لبخندهای زیبای خود مشهور هست، بهداشت دهان و دندان از اهمیت فراوانی برخوردار هست.

 

وی در گفت و گو سال ۲۰۱۲ خود با «استایل» گفته بود که دندان هایش را با جوش شیرین می‌شوید و اینکار را از پدر بزرگش آموخته هست. وی به این موضوع نیز اشاره میکند، پدر بزرگش با اینکار تا پایان عمر، تنها یک حفره در دندان هایش داشت.

نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

از حداقل ترین ها برای رسیدن به زیبایی بهرهگیری می‌کند

رابرتز تنها از دندان هایش به ساده ترین روش مراقبت نمیکند. وی پس از بلند شدن از خواب، دندان هایش را مسواک می‌زند، صورتش را می‌شوید و کرم ضدآفتاب می زد. وی خود را مادری بسیار پرمشغله می‌داند که گاهی تنها با زدن ضدآفتاب بر صورت خود و فرزندانش از منزل خارج میشود.

 

وی برای مراقبت از خود تلاش میکند و برای اینکار از روغن زیتون فرابکر برای جوانسازی پوستش بهرهگیری می‌کند که در گفتگو اي با «ووگ ایتالیا» بدان اشاره میکند. وی اندکی آب گرم را با روغن زیتون فرابکر ترکیب کرده و روی صورتش ماساژ میدهد.

نیم نگاهی به زندگی شاد بازیگر هالیوودی جولیا رابرتز

جوانی جولیا رابرتز

 

میداند که سن او علیرغم میل باطنی اش در حال افزایش هست

ماه اکتبر آینده «مهر سال ۱۳۹۶»، رابرتز ۵۰ ساله خواهد شد و تعداد زیادی از گفت و گو هاي او با خبرگزاری هاي گوناگون گواه بر این امر میباشند. زمانی که از او در مورد افزایش سن سئوال شد پاسخ بسیار مفید وی این بود که:

 

“من تلاش می‌کنم که با افزایش سنم کنار بیایم چرا که چه من به این روند علاقه داشته باشم و چه به آن بی علاقه باشم، چیزی هست که اتفاق خواهد افتاد.”

 

منبع :rooziato.com

جدیدترین مطالب سایت