همه چیز در مورد زندگی نا مشروع ملکه دیانا

مجموعه : اخبار چهره ها
همه چیز در مورد زندگی نا مشروع ملکه دیانا

ملکه دیانا ملکه انگلیس 

پرنسس دیانا یکی از ملکه های انگلیس بود که به شکل عجیب و حادثه بر انگیزی از جهان رفت ، این مشکل هم هنوز در خبرهای جهان داغ بوده و دائم مورد بررسی قرار می گیرد .

 

به گزارش تالاب گفته می‌شود پرنسس دایانا در زمان زندگی خود, روابط غیراخلاقی زیادی را تجربه کرده هست که در ادامه به انها اشاره می‌شود.

 

جزئیاتی از روابط نامشروع پرنسس دایانا

 

افشای روابط غیراخلاقی میان رییس‌جمهور پیشین فرانسه با عروس ملکه انگلستان، موجی از جنجال را در رسانه‌هاي انگلیس برانگیخت.

 

افشای روابط غیراخلاقی “ژیسگار دستن” رییس‌جمهور فرانسه با “پرنسس دایانا” همسر سابق و متوفی پرنس چارلز ولیعهد انگلیس، موجب جنجال و هیاهوی رسانه‌اي در روزنامه‌هاي انگلیس شده هست.

 

همه چیز در مورد زندگی نا مشروع ملکه دیانا

عکس های پرنسس دیانا 

 

در حالی‌که شایعات زیادی درمورد نحوه مرگ پرنسس دایانا پس از برخورد شدید خودروی وی با ستون میانی تونلی در مرکز پاریس پایتخت فرانسه همچنان بر سر زبان‌هاست، داشتن روابط عاشقانه میان ژیسگار دستن و وی برای همگان بسیار شگفت‌انگیز شده هست.

 

همه چیز در مورد زندگی نا مشروع ملکه دیانا

 

والری ژیسکار دستن سال ۱۹۷۸

 

سردبیران و روزنامه‌نگاران انگلیسی پس از افشای این خبر، از همکاران خود در فرانسه خواسته‌اند هرچه سریعتر در این‌باره تحقیق کنند و آنان را در جریان ماجرا قرار دهند.

 

تمامی افرادی که به نوعی با پرنسس دایانا روابط نامشروع داشتند، بسیار جوانتر از ژیسگار دستن بوده‌اند زیرا عروس ملکه انگلیس همواره با افرادی که هم‌سن یا تنها کمی مسن‌تر از او بودند، ارتباط برقرار می کرد.

 

روزنامه لوفیگارو نوشت: شاهزاده چارلز ولیعهد انگلیس در سال 1992 به خاطر برقرار کردن روابط غیراخلاقی از سوی دایانا با افراد دیگر از وی جدا شد و تا زمان مرگ مشکوک دایانا در ماه اوت سال 1997 میلادی، وی همواره با افراد و شخصیت‌هاي گوناگون از جمله “دودی الفاید” میلیاردر مصری ارتباط داشت.

 

خبر روابط عاشقانه میان ژیسگار دستن با پرنسس دایانا توسط یکی از خبرنگاران آزاد افشا شد و از آنجا که تمامی نامه‌های وی توسط “مارگارت” خواهر ملکه انگلیس نابوده شده است، تایید این ارتباط هنوز قطعی نشده است.

 

به گفته کارشناسان امور اروپا، بعضی نخبگان سیاسی فرانسه همواره دارای روابط غیرمشروع و رفتارهای غیراخلاقی میباشند که از آن جمله میتوان به روابط غیراخلاقی “رولان دوما” وزیر امور خارجه سال‌های دهه 80 میلادی این کشور با منشی خود و نیز روابط پنهانی نیکلا سارکوزی رییس‌جمهوری فرانسه با کارولا برونی که باعث جدایی از همسر دومش شد، اشاره کرد.

 

پرنسس دایانا همسر پرنس چارلز ولیعهد انگلیس پس از اختلاف شدیدی که با دربار انگلیس پیدا کرد و مسایلی که درخصوص روابط وی با افراد خاص مطرح شد، از همسرش جدا شد ولی با دقت به این‌که اقدامات وی باعث تخریب وجهه ملکه انگلیس می‌شد، پنج سال بعد از جدایی در یک سانحه رانندگی مشکوک کشته شد.

 

همه چیز در مورد زندگی نا مشروع ملکه دیانا

تصویر 18+ تصادف مشکوک و مهلک پرنسس دیانا

 

روزنامه دیلی اکسپرس گزارش داد که پلیس انگلیس هیچ وقت دو اتومبیلی راکه در شب مرگ شاهزاده ولز و دوستش لودی فاید در صحنه تصادف حضور داشتند، پیدا نکرد.

 

طبق این گزارش، گری هانتر، یک وکیل انگلیسی به ماموران پلیس از وجود دو ماشین مرموزی که به نظر می رسید از صحنه تصادف فرار میکنند خبر داد اما ‌آن ها به هیچ عنوان تعقیب نشدند.

 

هانتر معتقد است که یکی از این دو ماشین وظیفه حمایت و محافظت از دیگری را برعهده داشت که می‌بایست به خودرو مرسدس پرنسس دایانا برخورد میکرد.

 

منبع :hendevaneh.com

جدیدترین مطالب سایت