دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

ستاره شدن با زیبایی و جذابیت

بسیاری افراد فقط با داشتن زیبایی و نه هنر خاص دیگیری توانسته اند ستاره هایی مشهور در سطح جهانی شوند.

 

زیبایی باعث موفقیت در ستاره شدن این افراد شده است . تالاب ، نه توانایی بازی کردن، تنها زیبایی ست که هواداران زیادی را به سمت انها جذب میکند. اگر دوست دارید با ستاره هایی که نه به خاطر توانایی هایشان، بلکه به دلیل ظاهر جذاب شان ستاره شده اند، آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

جسیکا بیل

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن

ستاره های جذاب، بسیاری از منتقدین توانایی بازیگری جسیکا بیل را زیر سوال برده اند. برای ما هم سخت است که باور کنیم او در سینما و تلویزیون نقش آفرینی کرده است! او همیشه سعی میکند که در فیلم هایش بهترین لباس ها را به تن کند و این طور هم به نظر میرسد

 

که تماشاگران نه به خاطر هنرنماییخوب بلکه به دلیل ظاهر زیبایش، جذب او می‌شوند. البته حرف ما این نیست که او هیچ چیز از بازیگری نمی داند اما بدون شک میتوان گفت که ظاهرش به توانایی های او برتری دارد تا این حد که اگر او زیبا نبود، در دنیای هالیوود هیچ جایگاهی نداشت.

 

چیس کرافورد

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

ستاره های جذاب دنیا

 

حتما بازی چیس کرافورد را در سریال «دختران خبرچین» به یاد دارید. او علاوه بر این سریال در فیلم های دیگری نیز ایفای نقش کرده است اما در حقیقت، نه مهارت و توانایی او در بازی کردن بلکه چشمان آبی و لبخند جذاب اوست که هواداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. منتقدان نیز بر این باورند که چهره زیبای او موجب شهرت اش شده است.

 

ونسا هاجنز

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

 

ونسا هاجنز خواننده و بازیگر آمریکایی است اما آن چه راه شهرت و موفقیت را برای او باز کرده، زیبایی ظاهرش بوده است. موها و چشم های مشکی او، یکی از دلایل جذابیت اش برای هوادارانش بوده است. در واقع ونسا در اوایل فعالیت اش، عکسهایی از اندام و چهره خود منتشر کرد تا طرفداران زیادی را جذب خود کند که در این راه موفق هم شد. بنابراین به هیچ وجه نمی توان گفت که توانایی او در عرصه هنر، موجب موفقیت این ستاره شده است.

 

اریک دین

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

اریک دین بازیگر آمریکایی است که جذابیت اش غیر قابل انکار است. او چندین سال است که در تلویزیون و سینما فعالیت دارد اما مردم اعتقاد دارند که ظاهر او بسیار مورد پسندتر از توانایی هایش است. سایت تالاب : عده ای از طرفداران او حتی تنها به دلیل جذابیت چهره اش، نقض های بازیگری او را نادیده میگیرند. بنابراین میتوان گفت انچه او را تا به حال محبوب نگه داشته، زیبایی ظاهرش بوده که باید قدرش را بداند.

 

ماریو لوپز

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

 

ماریو لوپز هنرپیشه آمریکایی است که از سال ۱۹۸۴ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده ‌است. او در هر فیلمی که بازی کرده، به خاطر ظاهر زیبایش، هواداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.احبار ستاره ها در سایت تالاب. او نه تنها جذابیت ظاهری، بلکه رفتار و منش مردانه ای دارد به طوری که طرفدارانش، بازیگری او را جدی نگرفته و تنها مجذوب زیبایی ظاهری اش شدند. البته برای مردم هم مهم نیست که او بازیگری میداند یا نه، همین که از نگاه کردن به او لذت می برند، برایشان کافی ست.

 

هیدن پنیتیر

 

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

هیدن پنیتیر بازیگر، خواننده، مدل و فعال آمریکایی است که بیشتر به خاطر حضورش در نقش کلیر بنت در مجموعه تلویزیونی «قهرمان‌ها» و فیلم «جیغ 4»مشهور شده است. او دختری با مو های بلوند است که در اکثر فیلم هایش با لباس هایی زیبا ظاهر شده و توجه افراد بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. در واقع نه توانایی او در بازیگری بلکه جذابیت چهره اوست که به او شهرتی جهانی داده است.

 

جسیکا آلبا

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

سایت تالاب: جسیکا آلبا بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی ست که شهرتی جهانی دارد. او در فیلم «شهر گناه» که در سال 2005 منتشر شد، به دلیل زیبایی ظاهری اش، درخشید. او توانایی های زیادی دارد اما بدون شک میتوان گفت که جذابیت اش او را تا اینجا رسانده به طوری که در سال ۲۰۰۷ توسط مجله FHM به عنوان جذاب ترین زن جهان شناخته شد.

 

جاش دوهامل

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

ستاره های مشهور دنیا

 

جاش دوهامل نه تنها چهره ای جذاب، بلکه اندام و تیپ فوق العاده ای نیز دارد. او در فیلم های مشهوری بازی کرده اما آن چه او را برای تماشاچیانش جذاب ساخته، نه بازی او، بلکه زیبایی ظاهری اش بوده است. عده ای از ستاره علاوه بر زیبایی، توانایی هنرنمایی در عرصه سینما را دارند، اما جاش دوهامل جزو آن دسته از ستاره هایی است که تنها از یکی از آن ها بهره برده که البته برای به شهرت رسیدن و موفقیت اش در این زمینه، کافی بوده است.

 

متیو مک‌کانهی

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

متیو مک‌کانهی بازیگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی است. نام او نخستین بار با فیلم «مات و مبهوت» مطرح شد که در ژانر کمدی و محصول سال ۱۹۹۳ است. او از آن پس تاکنون در فیلم های بسیاری بازی و موفقیت های زیادی را کسب کرده است اما با این وجود، نمیتوان گفت که تنها توانایی نقش آفرینی او موجب موفقیت اش شده است.در واقع آن چه برای تماشاگران جذابیت داشته، جذابیت ظاهری اش بوده است.

 

مگان فاکس

افرادی که با زیبایی و جذابیت ستاره شدن (عکس)

ستاره های جذاب، مگان فاکس مدل و بازیگر آمریکایی است. زیبایی او را نمیتوان انکار کرد اما خیلی از افراد حتی فیلم یا نقشی که او در آن بازی کرده را نیز به یاد ندارند. در واقع انچه از این ستاره در خاطره ها می ماند، تنها زیبایی ظاهری اش است، نه توانایی بازیگری او. شاید بهتر باشد که او را تنها روی جلد مجلات و سایت های مد و فشن ببینیم تا نقش هایی که پس از تماشایشان از یاد می روند.

 


تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

دختران خیابانی و فراری در تهران 12 شب به بعد  (عکس)
دختران خیابانی و فراری در تهران 12 شب به بعد (عکس)
مشاهده بیشتر