مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 1 فروردین 1396

سحر دولتشاهی به تازگی دست به کار جالبی زد !!

سحر دولتشاهی به تازگی دست به کار جالبی زد !!

سفیر زندانی های زنان توسط سحر دولتشاهی 

سحر دولتشاهی بازیگر خوب و محبوب سینمای ایران و همسر سابق رامبد جوان به تازگی دست به کار خدا پسندانه ای زده است و سفیر زندانی های زنان در نوروز شده است در ادامه میتوانید با سحر دولتشاهی به تازگی دست به کار جالبی زد !! سایت تالاب را دنبال کنید.

سحر دولتشاهی به تازگی دست به کار جالبی زد !!

گالری عکس های سحر دولتشاهی 

در این دیدار که در دفتر معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری انجام شد، شهیندخت مولاوردی و سحر دولتشاهی درباره وضعیت زنان زندانی به گفت: وگو پرداختند.

سحر دولتشاهی ضمن ابراز خرسندی از پیوستن به پویش ارمغان ابراز امیدواری کرد که این پویش به صورت ادامه دار و پایدار در راستای آزادی زنان گرفتار زندان که ناخواسته درگیر جرایم شده‌اند فعالیت کند و در ابتدای این راه بتواند زنان مرتکب جرایم غیرعمد را از زندان نجات دهد.

سحر دولتشاهی که در کارنامه خود بازی در فیلم هایی، چون «بارکد»، «عصر یخبندان»، «طلا و مس»، «وارونگی» و «چهارشنبه سوری» را دارد به عنوان سفیر پویش ارمغان وظیفه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در ارتباط با وضعیت زنان زندانی را عهده دار شد.

سحر دولتشاهی به تازگی دست به کار جالبی زد !!

سفیر شدن سحر دولتشاهی برای زندانیان

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز ضمن تاکید بر فعالیت مستمر در حوزه آزادسازی زنان زندانی، از مردم و مسئولان خواست تا با پیوستن به پویش ارمغان در آزادی زنان زندانی مرتکب جرایم غیرعمد سهیم شوند.

در راستای تفاهم نامه امضا شده میان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و ستاد مردمی دیه، پویش ارمغان آغاز به کار کرد. این پویش که فعالیت آن در آستانه میلاد حضرت زهرا (س) آغاز شد تا میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) به آزادی زنان زندانی مرتکب جرایم غیرعمد در کل کشور خواهد پرداخت.

سحر دولتشاهی به تازگی دست به کار جالبی زد !!

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت