صحبت های جنجالی سحر قریشی و لیلا اوتادی در شبکه های اجتماعی

مجموعه : اخبار چهره ها
صحبت های جنجالی سحر قریشی و لیلا اوتادی در شبکه های اجتماعی

سحر قریشی و لیلا اوتادی جنجال به پا کردند

 

سحر قریشی و لیلا اوتادی دو بازیگر مشهور و تراز اول کشورمون این روز ها بسیار حاشیه اي شده اند در ادامه می‌توانید با صحبت هاي جنجالی سحر قریشی و لیلا اوتادی در شبکه هاي اجتماعی تالاب را دنبال نمایید .

 

سحر قریشی و لیلا اوتادی دوبانوی سینمای کشور ایران هفته قبل با گفتگو هاي فوتبالی شان حسابی جنجال بپا کردند. آنها صحبت هایي کردند که در جمله جمله اش اثر بی اطلاعی دیده می شد و خب در روزهایی که شبکه هاي اجتماعی به رسانه هاي بی بدیل مبدل شده اند عده اي رابه زحمت انداختند که جور بی اطلاعی حضرات را بکشند و تلاش کنند با اطلاع رسانی ، اشتباهات این دو نفر را اصلاح کنند.

 

سحر قریشی همین اخر هفته گفته بود که دوست ندارد به استادیوم برود واز حضور در جاییکه مردها هستند منقلب می‌شود و موافق است که بانوان به استادیوم نروند.

 

بي درنگ پس از انتشار حرف هاي خانوم قریشی عکس هاي حضور ایشان در استادیوم محمد بن زاید امارات متحده عربی باز نشر شد. او که در شهریورماه برای دیدن بازی پرسپولیس به استادیوم رفته بود حالا از عدم علاقه به حضور در استادیوم صحبت می‌کرد. 

صحبت های جنجالی سحر قریشی و لیلا اوتادی در شبکه های اجتماعی

سحر قریشی در استادیوم بن زاید امارات 

 

البته تناقض صحبت و رفتار ایشان مشکل اساسی نیست چه این که به گفته خانوم قریشی در تجربه اي که در استادیوم داشته اند منقلب شدن را تجربه کرده اند و دیگر دوست ندارند که به استادیوم بروند . اما عجیب اینجاست که پس از این احساس محرومیت بانوان از حضور در استادیوم ها را تایید می‌کنند و بی اطلاعی شان از دستمزد اجتماعی رابه نمایش می گذارند.

 

بازیگر استقلالی سینما که حالا چند وقت است شایعه ازدواجش با یک بازیکن فوتبال شنیده می‌شود در روزهایی از عدم ورود بانوان به استادیوم ها حمایت می‌کند که اجرا کنندگان این محدودیت هم مشکلات ساختاری را بهانه اصلی شان عنوان میدانند.

 

یعنی اینقدر در خواست بانوان برای حضور در استادیوم ها و دیدن فوتبال ها زیاد و به حق است که مسوولان فدراسیون فوتبال بارها گفته اند به خاطر مشکلات ساختاری نمیتوانند از بانوان پذیرایی کنند و حاضر نشده اند به تنهایی بار محرومیت نیمی از جامعه برای حضور در استادیوم رابه دوش بکشند.

 

دراین شرایط اما خانوم قریشی بدون دقت به محدودیت نه چندان پذیرفتنی اعمال شده برای نیمی از جامعه ، فکر می‌کند که باید سلیقه شخصی اش به بقیه حقنه شود.

 

بطور مثال نویسنده وقتش رابه دیدن فیلم هایي  با بازیگری خانوم قریشی اتلاف نمی‌کند . فیلم هایي که به فیلمهای گیشه مشهور اند ونام هایي چون ؛ عشقولانس ، پاتوکفش من نکن ، آس و پاس ، من و شارمین ،همه ی چی آرومه ، آب نبات چوبی و … دارند.

 

فیلم هایي که بعضا باعث می‌شود بعضی بیننده ها منقلب شوند. نوشتن و سخن گفتن در مورد این چالش  الزاماً اشکالی ندارد اما این که بگوییم اجازه ندهید خانوم قریشی فیلم بازی کنند هرچقدر هم که به نفع سینما باشد به محرومیت ایشان و مردمی که به سینما میروند منجر می‌شود و کاردرستی نیست.

 

ایشان هم بد نیست وقتی که صحبت میکنند فقط از علاقه هایشان حرف بزنند و از محرومیت نیمی از جامعه به خاطر سلیقه شخصی شان حمایت نکنند.

 

بانوی دیگر سینما هم در موردحضور لوییز فیگو در برنامه نود اظهار نظر کرده بودند. ایشان گفته بودند که در روزهایی که کشور دچار مشکلات مالی است پرداخت 500 میلیون تومان به فیگوبرای حضور در ایران اشتباه است و نباید برای نگه‌داری از سگ این بازیگر در طول برنامه پول پرداخت کرد.

 

البته که اطلاعات ایشان از بیخ و بن اشتباه بودو نه فیگو درآم 500 میلیونی از حضور در تهران داشت و هیچ سگی هم همراه با خود به تهران نیاورده بود.

 

نخستین اشتباه خانوم اوتادی پس از انتشار اطلاعات نادرست این بود که ظاهراً تصورمی کرد پول حضور این بازیکن در ایران مثل پولهایی که برای طرح هاي تلویزیونی و سینمایی پرداخت می‌شود از بیت المال است.

 

به گزارش تالاب : اوتادی که با گرفتن دست مزد از بیت المال غریبه نیست و پیشینه حضوردر طرح هاي تلویزیونی از جمله آرام میگیریم ، چرخ فلک ،زخم ، خون بها و … را دارد،از هزینه شدن بیت المال برای یک خارجی ناراحت بوده. ناراحتی اي که از بیخ و بن اشتباه است و اصلا پولی از بیت المال هزینه نشده.

صحبت های جنجالی سحر قریشی و لیلا اوتادی در شبکه های اجتماعی

لیلا اوتادی در پشت صحنه سریال تلویزیونی زخم

 

او که به خوبی می‌داند که آن طرح هایي که تا امروز به خاطرش دست مزد دولتی و غیر دولتی دریافت کرده هیچ گاه مخاطبانی نزدیک به برنامه نود نداشته ، با یک دو دوتا چهارتای ذهنی برمختصات دانش محدودش درحوزه تبلیغات به این نتیجه می‌رسد که پولی که می‌شود به فلان بازیکن ایرانی برسد نباید به بازیکن خارجی برسد .بعد هم مشکلات را بهانه میکند و تازه اشاره هایي هم به خروج پول از ایران می‌کند.اشتباه استدلال لیلا اوتادی این است که فقط با قسمت دست مزد آشنایی دارد و اصلا نمیداند برنامه پر مخاطب داشتن یعنی چه که بخواهد مزیت هایش را بداند.

 

او نمی‌داند که صداوسیما با حضور فیگو دریک روز غیر تعطیل پیروز شده درآمدزایی فوق العاده از یک مراسمی داشته باشد که می توانست بدون قرانی درآمد برایش به پايان برسد.

 

یک کمپانی خصوصی حاضر می‌شود مثلاً صدمیلیون تومان پول برای آوردن فیگو به ایران هزینه کند تا در قبالش در برنامه نود نامش برده شود. هرچند 100 میلیون به یک بازیکن فوتبال خارجی پرداخت می‌شود اما حضور او در برنامه مردم را پای تلویزیون می نشاند چندین برابر سود به آن اپلیکیشن میرساند و صداوسیما پیروز میشود با تبلیغات و تعرفه هاي غیرمعمول درامد خوبی داشته باشد.

 

کالاهای ایرانی هم می‌توانند با تبلیغ خود در ساعت پر بیننده به فروش بیشتر برسند و کارشان رونق بیشتر داشته باشد.یعنی در روزی که 100 میلیون از ایران خارج می‌شود هم کارخانه هاي تبلیغ کننده شرایط بهتری پیدا می‌کنند و میتوانند عمر بیشتری داشته باشند و کارگرانشان روزهای بیشتری کار کنند و درآمد داشته باشند. هم اپلیکیشن ایرانی و کارکنان ایرانی اش به سود میرسند و هم صداوسیما می‌تواند بودجه ساختن سریالهای پر بیننده و البته بدون بیننده اش را فراهم کند.

 

به گزارش تالاب سریال هایي که دو روز دیگر همانند خانوم اوتادی در آن بازی می‌کنند و به درآمد می‌رسند.چون همانطور که میدانید نیمی از درآمد صداوسیما به صورت مستقیم از جیب مردم پرداخت میشود و نیم دیگرش باید توسط جذب آگهی به دست بیاید.اطلاعاتی که اگر خانوم اوتادی داشت حتماً این طوردر مورد حضور فیگو صحبت نمی‌کند.

 

البته یکی از مشکلات اساسی اینروزها همین است که شبکه هاي اجتماعی امکان رسانه شدن را برای افراد مختلف با دانش کم و زیاد فراهم کرده اند اما خانوم اوتادی وخانوم قریشی حتماً این دفعه تجربه کرده اند که بی اطلاع صحبت کردن چه تاثیری برنگاه مردم به هنرمند و محبوبیتش میگذارد و البته ما هم درس عبرت مان می‌شود که مثل سحر قریشی و لیلا اوتادی نباشیم.

 
 
جدیدترین مطالب سایت