سردار آزمون به عنوان مدل تبلیغاتی

مجموعه : اخبار چهره ها
سردار آزمون به عنوان مدل تبلیغاتی

گریم جدید سردار آزمون به عنوان مدل تبلیغاتی

در ۲۲ خرداد ۹۶ تیم ملی فوتبال ایران با گل سردار آزمون در مقابل ازبکستان بعد از برزیل و روسیه بعنوان سومین تیم دنیا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیوست.
سردار آزمون بازیکن 22 ساله تیم ملی فوتبال کشورمون, بعنوان مدل تبلیغاتی نیز فعالیت هایي را انجام میدهد!

 

گریم دیدنی سردار آزمون , سردار آزمون فوتبالیست کشورمون بعنوان سفیر برند neffos در ایران فعالیت می‌کند.

 

تصاویر جدیدی از این بازیکن 22 ساله در پشت صحنه آماده شدن برای حضور در پروژه عکاسی این برند منتشر شده هست که در ادامه دیدن می‌کنید.

 

سردار آزمون به عنوان مدل تبلیغاتی

گریم جدید سردار آزمون به عنوان مدل تبلیغاتی

سردار آزمون به عنوان مدل تبلیغاتی

 

سردار آزمون در مهرماه سال ۱۳۹۱ به باشگاه فوتبال روبین کازان روسیه پیوست. او نخستین گل خود در تیم بزرگسالان روبین کازان را در دیدار برگشت لیگ اروپا برابر تیم مولده به ثمر رساند.

 

سردار آزمون همینطور در مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در بازی با لبنان بعنوان برترین بازیکن زمین گزینش شده و دو گل به ثمر رساند.

 

او برای نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۴ مورد دقت مسئولان باشگاه‌هاي فوتبال بارسلونا، لیورپول، میلان، یوونتوس و آرسنال و باشگاه رئال مادرید قرار گرفت. آزمون که یکی از امیدهای ایران برای بازی‌هاي جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود، نتوانست در فهرست نهایی کارلوس کی‌روش حضور یابد و از حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ بازماند.

 

او در جام ملت‌هاي آسیا ۲۰۱۵ در بین ملی‌پوشان ایران حضور داشت و پیروز شد ۲ گل به ثمر برساند و یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی به شمار می‌آمد.

 

وی در اسفند ۱۳۹۳ به صورت قرضی به باشگاه فوتبال روستوف پیوست. در ۲۲ خرداد ۹۶ تیم ملی فوتبال ایران با گل سردار آزمون در مقابل ازبکستان بعد از برزیل و روسیه بعنوان سومین تیم دنیا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیوست.

صفحه شخصی سردار آزمون

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت