سرقت پر بار از منزل و جواهرات کیم کارداشیان

مجموعه : اخبار چهره ها
سرقت پر بار از منزل و جواهرات کیم کارداشیان

دزدی از امارت کیم کارداشیان

 

کیم کارداشیان مدل مشهور اروپا بعد از پست شخصی از جواهراتش در اینستاگرامش سرقت انجام شد .

 

به گزارش تالاب کیم کارداشیان مدل مشهور آمریکایی در طول عمر خود بارها هدف سارقانی قرار گرفته است که تمام جواهرات وی را برده اند. فرد ناشناسی سه تا از خودرو های کیم کارداشیانو کانیه وست رابه سرقت برده است. این رخداد در روز جمعه 20 اکتبر ساعت 4 صبح بیرون امارت این زوج مشهور رخداد افتاده است.

 

دزد که هر سه خودرو را از بین برده است و تنها یک شماره موبایل آیفون که متعلق به یکی از کارکنان کارداشیان است به سرقت برده از طریق نیروهایی امنیتی خانوادگی توقیف شد.

 

او برای سرقت به خانه یکی از همسایه های کیم کارداشیان کتی گریفین هم رفته ویک کیف هم از خودرو سرقت کرده که در همان نزدیکی ها پیدا شد.

 

سرقت پر بار از منزل و جواهرات کیم کارداشیان

دزدی از خانه کیم کارداشیان

 

کارداشیان درسال 2016 نیز قربانی یک سرقت دیگر شده بود. او در هتل پاریس مورد حمله سارقین مسلح قرار گرفت و تمام جواهرات گران قیمتش را از او ربودند که مظنونین زیادی از طریق پلیس فرانسه توقیف شدند.

 

چرا دزدها کارداشیان را مورد هدف قرار می دهند؟

به گزارش تالاب کارداشیان درسال 2016 در فرانسه مورد هدف سارقین مسلح قرار گرفت. هیچ صدمه جانی به او نرسید اما جواهرات او به ارزش 10 میلیون دلار ربوده شد. ازجمله حلقه ازدواج ۴ میلیون دلاری و جعبه جواهرات گرانبها. سارقین 5 نفر بودند و با ادعای این که نیروی پلیس هستند وارد خانه شده و وی را در حمام زندانی کرده اند.

 

به گزارش پلیس دزد مدت ها کیم و همسرش را تحت نظارت داشته و احتمال این که یکی ازاطرافیان آن ها باشد عمده است چون اطلاعات زیادی از آنها داشته است.

 

سرقت پر بار از منزل و جواهرات کیم کارداشیان

 

از طرفی کیم کارداشیان جواهراتش را چند روز قبل از سرقت در شبکه های مجازی به نمایش میگذارد و این خود می تواند دلیل قانع کننده ای برای دزدیده شدن جواهراتش باشد.وست، کارداشیان را در سفر پاریس همراهی کرده است اما برای یک ایفا در فستیوال بازمی گردد. به گزارش تالاب بی تردید سارقین از تنها بودن کیم با خبر بودند. البته او در این سفر عمده هم تنها نبود بلکه مادر و خواهرش هم همراهش بودند.

 

یکی از اشتباهاتی که کیم مرتکب شد به اشتراک گذاشتن جزئیات سفرش در شبکه های مجازی بود. او حتی عکس محافظش «پاسکال دوویر» را نیز در صفحه توییترش به اشتراک گذاشته بود و باعث شد سارقان هوشمندانه تر عمل کنند.کیم بی درنگ بعد از پیشامد دزدی لحظه ای نتوانست در پاریس بماند و همراه با مادرش به کشور ایالات امریکا برگشت و از این که جان به در برده بسیار خوشحال است.

 

جدیدترین مطالب سایت