خرید و فروش در اینترنت

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازی

مجموعه : اخبار چهره ها
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازی

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازی 

 

با آخرین خبرهای چهره ها در خدمتتان هستیم در ادامه با سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازی  در سایت تالاب آشنا شوید.

 

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند را برای شما به نمایش گذاشته ایم. همچنین می توانید تصاویری از اختتامیه جشنواره فجر نیز مشاهده کنید.

 

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با همه خوبی ها و بدی هایش تمام شد و به تاریخ پیوست. جشنواره ای که امسال بدی هایش بر خوبی های آن می چربید ولی خب دیگر همه چیز تمام شده و غر زدن نسبت انتخاب ها، فیلم ها، نقد ها و داوری ها، فایده ای نخواهد داشت. تبریک صمیمانه ای داریم به همه برندگان سیمرغ،

 

علی الخصوص معدود کسانی که بر خلاف سایرین سیمرغ حقشان بود! با عکس های از روز های آخر جشنواره و مراسم اختتامیه مطلب امروز را شروع میکنیم.

 

به گزارش تالاب فهیمه رحیم نیا در نشست خبری فیلم “شنل” در روز آخر جشنواره. نشستی که بدون بازیگر اصلی آن یعنی باران کوثری برگزار شد. خانم رحیم نیا همسر بهزاد فراهانی و مادر عزیز شقایق، گلشیفته و آذرخش فراهانی هستند.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیعلیرضا شجاع نوری به عنوان تهیه کننده این فیلم در نشست خبری حاضر شده بود.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیهانیه توسلی، بازیگر خونگرم و پرکار سینمای ایران در این ده روز، روزی نبود که به کاخ میلاد نرود. این عکس هم مربوط به حضورش در آخرین روز جشنواره برای فرش قرمز فیلم “بن بست وثوق” یکی از فیلم های خوب و کمتر دیده شده ی جشنواره است.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیالویس پریسلی خدابیامرز هم در برج میلاد رؤیت شد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسؤتفاهم، شوخی، اشتباه و یا هر اسم دیگری که میخواهید برایش بگذارید، این کاری که با ساره بیات شد، یک توهین بزرگ بود. اینکه نامه ی مخصوص کاندیداهای سیمرغ را برایش ارسال کنند و پس از باز کردن ببیند که داخلش پوچ است و کاندید هیچ عنوانی نشده است! با اینکه استحقاق کاندیدا شدن برای بازی در “یک روز بخصوص” را داشت،

 

حداقل از پریناز ایزدیار و هدیه تهرانی خیلی بهتر بود. بسیار ممنونیم از وی که بغض و احترام تنها واکنش اش به این ماجرا بود و بسیار متأسفیم برای مسئولین برگذاری جشنواره که حتی یک عذرخواهی خشک و خالی هم از ساره نکردند.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیمجید مظفری و پیمان قاسمخانی، بازیگر و کارگردان فیلم “خوب، بد، جلف” در آخرین روز جشنواره.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیامیرحسین آرمان بازیگر محبوب تلویزیونی در آخرین روز یک جشنواره سینمایی. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازییک عده هم هستند که مدام منتظرند ببینند رامبد جوان چه عملی انجام میدهد تا فعل “اسکی رفتن” را روی آن صرف کنند.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران که پس از فاجعه پلاسکو حسابی معروف و محبوب شده است، در روز آخر جشنواره در برج میلاد حاضر شد. هنوز هیچکسی دلیل اصلی این حضور را نفهمیده است! مگر اینکه جناب ملکی برنامه های تبلیغاتی برای شورای شهر داشته باشند.سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیرضا یزدانی به همراه همسر و دختر عزیزش در پردیس ملت حاضر شد تا به عنوان “ول نکن ترین خواننده” در جشنواره امسال، شناخته شود. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیمهران احمدی، صبح روز آخر جشنواره، در برج میلاد. با این کلاه هایی که در سال های گذشته از آن برای دزدی استفاده میشد ولی امروزه کاربرد زیبایی پیدا کرده است.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبهرنگ علوی در آخرین روز جشنواره. با شال گردنی که میتوان از آن به عنوان سلاح سرد هم استفاده کرد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیتینا پاکروان، سمیرا حسنی و متین ستوده در آخرین اکران “بدون تاریخ، بدون امضا” در پردیس ملت. 

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاحسان کرمی مجری دوست داشتنی که اجرای اختتامیه جشنواره را بر عهده داشت، در کنار همسر محترم در کاخ میلاد.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیملیکا و نیمرخ اش در پردیس کوروش.سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیلوس بازی های ساره بیات و مهدی قربانی در نشست خبری “بیست و یک روز بعد”.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیآرشا اقدسی یک سندرُم خاص دارد. سندرُمی که حین دیدن دوربین او را وادار به انداختن شلنگ تخته میکند. برای سلامتی اش دعا کنید.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازی– عه برزو، تو هم اینجایی؟ مامان کلی سراغتو میگرفت!
+ آره آبجی، جشنواره ست، کلی عکاس داره. اومدیم عکس مفتی بندازیم.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسارا صوفیانی بازیگر سینما و تلویزیون در کنار همسرش امیرحسین شریفی، تهیه کننده کهنه کار سینما. از آن عکس هایی که پس از آن باید آنتراکت داد که مخاطبین هوایی تازه کنند و سیگاری بکشند. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیونوس کانِلی و یک روباه بیگناه، در آخرین روز جشنواره.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازییوسف مرادیان عزیز، ستاره محبوب و خوش چهره ی سال های دور سینما با حضورش حال و هوایی نوستالژیک به اختتامیه جشنواره داد. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیعلیرضا داوودنژاد، کارگردانی که برای فیلم “فِراری” برنده جایزه ویژه هیئت داوران شد تا شگفتی های جشنواره امسال ادامه داشته باشد! تبریک به استاد داوودنژاد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیامیر آقایی، ستاره ای که با اتفاق آرا برنده سیمرغ بهترین بازیگر مرد بود که ناگهان در لحظات آخر رأی ها برگشت و او را اینچنین مبهوت کرد. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیرأی ها برگشت تا محسن تنابنده برای فیلم “فِراری”، فیلم محبوب هیئت داوران، برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد بشود. تبریک به محسن عزیز. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبه آرشا اقدسی توصیه میکنیم که در تغذیه خود بیشتر دقت کند و از خوردنی های با طبع گرم دوری کند. پرهیزی که هم باعث کاهش میزان شلنگ تخته و هم مانع چنین جوش های ضایعی می شود. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیغزل شاکری، یکی از نامزد های سیمرغ بهترین بازیگر زن در مراسم اختتامیه.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیهومن بهمنش سیمرغ بهترین تصویربرداری را برای فیلم “تابستان داغ” گرفت.  سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیتبریک، تبریک و هزاران تبریک به لیلا حاتمی عزیز که به حقش رسید و سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را برای بازی در فیلم خارق العاده ی “رگ خواب” از آن خود کرد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیشگفتی های جشنواره امسال وقتی کامل شد که نام مریلا زارعی هم برای بهترین بازیگر نقش اول زن صدا زده شد! برای اولین بار یک جایزه به دو نفر تعلق یافت. تبریک به مریلا زارعی عزیز.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیجایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای دومین سال پیاپی به نوید محمدزاده رسید. بازیگری که کارشناسان کمترین شانس را برای او در بین سایر کاندیدا ها قائل بودند، ولی خب از هیئت داوران هیچ کاری بعید نبود. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبلورین برایت کم بود. لایق سیمرغ طلا بودی که از هیئت داوران جشنواره امسال بر نمی آمد. #هادی_حجازی_فر
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیتبریک فرهاد آئیش به لیلا حاتمی و مریلا زارعی بابت سیمرغ هایشان.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبانو ثریا قاسمی هم برنده سیمرغ بهترین بازیگر مکمل زن برای فیلم “ویلایی ها” شدند در حالی که به گفته خودشان به مراسم دعوت نشده بودند! تبریک به خانم قاسمی. برای این عنوان هم نباید از شایستگی های مینا ساداتی برای بازی اش در “تابستان داغ” ساده بگذریم، ولی خب باید به چنین انتخاب هایی عادت کنیم.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازییک خسته نباشید حسابی به تمامی عکاس های عزیز که در این یازده روز تلاش کردند تا جشنواره به صورت تمام و کمال خدمتتان تقدیم شود. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیرویا نونهالی، یکی از اعضای هیئت داوران جشنواره در کنار همسرش در روز اختتامیه.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسلفی کاندیداهای قشنگ در حاشیه مراسم اختتامیه. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاجمد جان مهرانفر پس از اعلام برنده سیمرغ نقش مکمل مرد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیپست وحدت بخش حمید فرخ نژاد پس از اینکه خودش و هیچ کدم از فیلم هایش در هیچ بخشی برنده سیمرغ نشدند.سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیجشنواره ای که با نام استاد علی حاتمی آغاز و با سیمرغ یادگار ماندگارش پایان یافت. آرزوی سلامتی داریم برای خانواده عزیز حاتمی. غوغا کردی لیلا. هم خودت را ماندگار کردی، هم ماندگارترین روایتی که سینمای ایران از عشق یک دختر داشته، افتخاری بود برای سیمرغ که به دستان تو رسید. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاشکان خطیبی و همسرش آناهیتا درگاهی در حاشیه اختتامیه جشنواره. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیشبنم خانم مقدمی، یکی دیگر از کاندیداهایی که دستش خالی از سیمرغ ماند. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیدکتر ظریف، وزیر محترم امور خارجه هم در مراسم حضور داشتند و نام برنده بهترین فیلم از نگاه ملی توسط ایشان خوانده شد. جایزه ای که به “ماجرای نیمروز” رسید.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیکریستف رضاعی برنده بهترین موسیقی متن برای فیلم “نگار”. انتخابی خوب که باعث شد کمی از حرصمان بابت کاندید نشدن سهراب پورناظری برای “رگ خواب”، کاسته شود. تبریک به جناب رضاعی.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیجواد عزتی و همسرش در حاشیه اختتامیه. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم “ماجرای نیمروز” به همراه دختر فسقلی اش برای دریافت جایزه بهترین فیلم بر روی سِن رفتند.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیمهتاب کرامتی در حاشیه مراسم.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیمهرداد صدیقیان هم دستش به سیمرغ نرسید.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیمریلا و این شئ با ارزش بلوری که یک سال سینمای ایران را به تکاپو وا می دارد. تکاپویی که با توجه به حواشیِ امسال، در سال های آینده کم رمق تر خواهد بود.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبابک حمیدیان و مینا ساداتی در اختتیامیه جشنواره.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاحترام نظامی بانو فاطمه معتمد آریا به ابراز احساسات مردم حاضر در مراسم. آرزوی سلامتی داریم برای سیمینِ سینمای ایران. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبانو پوران درخشنده، خوشحال از جوایزی که به فیلمِ معمولی اش رسید.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسارا بهرامیِ بی حوصله، پس از خوانده شدن اسامی برندگان و خالی ماندن دستش.

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیوحید جلیلوند، برنده سیمرغ بهترین کارکردانی برای فیلم “بدون تاریخ، بدون امضا”. و در پایان ادای احترام میکنیم به فیلم “سد معبر”، فیلمی با موضوع اجتماعی و نگاه منتقدانه نسبت به برخی رفتار های مأمورین شهرداری که در عین شایستگی در هیچ بخشی برنده نشد تا شبهه تصمیمات جهت دارِ هیئت داوران به واقعیت نزدیک تر شود.

 

علی الخصوص حامد بهداد عزیز برای بازی بی نقص اش در این فیلم که به نظرم حقش سیمرغ بود.دفتر جشنواره امسال را همین جا می بندیم، به امید روزهای خوش تر برای سینمای ایران.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیشما به بزرگی خودت ببخش مهدی جان. گزارشگر یک خبطی کرده، شما بزرگی کن و نادیده بگیر!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیواکنش عجیب حامد بهداد به انتخاب های هیئت داوران جشنواره. کلا حامد برای اعتراض کردن به هر اتفاق و پدیده ای از عباس کیارستمی مایه میگذارد. مثلا در واکنش به گران شدن و بی آب شدن پرتقال های امسال هم عکسی از جناب کیارستمی در حال قاچ کردن پرتقال میگذارد.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاین هم واکنش حمیدرضا آذرنگ به قلع و قمع شدن نقش اش در فیلم “قاتل اهلی”. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیعکس مجله ای خاطره اسدی از قاب دوربین نیما مرادپور. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیمینا ساداتی با این عکس اعلام کرد که به کمپین اهدای عضو پیوسته است. تشکر از مینای عزیز، امیدواریم هیچ گاه از امکانات این کارت استفاده نشود. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیتبریک بهاره رهنما به “قدیمی ترین رفیقش” بابت دوم شدن در بخش آراء مردمی. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیحدیثه تهرانی و همسر عزیزش در کنار منصور ضابطیان در پشت صحنه یک مجموعه تلویزیونی.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسلفی سیروس کهوری نژاد بازیگر جنوبی سینما و تلویزیون در کنار همسر عزیزش در یک رستوران. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیپولاد جان شما بیا و کلاً به هیچ چیزی واکنش نشان نده. قبول؟! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیرز رضوی با به اشتراک گذاشتن این سلفی در کنار بهنوش بختیاری از مردم خواست قضاوت و توهین های خود را به بعد از دیدن فیلم موکول کنند. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیدر ادامه سریالِ “لطفا به من توجه کنید”ِ خاطره حاتمی.سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیجناب دهنمکی هر چرندی که در تلگرام و اینستاگرام دیدید، بدون تحقیق پخش نکنید و چرخه ی دروغ ها را ادامه ندهید. این نامه هیچ ارتباطی به امیر کبیر ندارد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیتورهای ارزان قیمتِ پیش از نوروز گزینه ای خوب برای خارجگردی بسیاری از چهره هاست. حسین رفیعی کشور امن مالزی را انتخاب کرده است. امن از لحاظ جاذبه های بصری!  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیفقط علی انصاریان میتوانست پای توپ فوتبال را به چنین فضا و چنین عکسی بکشد.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسحر دولتشاهی تبریک گفتن به برندگان سیمرغ را بهانه ای خوب برای گذاشتن عکس جدیدش دید. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیرامین پرچمی و افشاگری هایی که پس از بیست سال به هیچ دردی نمیخورند! روح عمو حسن جوهرچی هم در رحمت و آرامش باشد. 

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاگر شهرام یک “هِه.. زاخارا برین خونه هاتون” به کپشن اش اضافه میکرد، همه چیز تمام میشد! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازییکی از شیرین ترین دیدار های عمر ژاوی در هتل اقامتش در تهران رقم خورد. همانطور که شاهد هستید برای رضا عنایتی، استقلال قبلِ بارسا اوله! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیشرلوک جهانبخش.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیواکنش محمدرضا شریفی نیا به دیده نشدن حامد بهداد در جشنواره امسال. همان بحث چای و گپ و سیاست! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیآنا نعمتی این عکس از خودش را به اشتراک گذاشته و زیرش هشتگ زده “چالش انسانیت”. احتمالاً یک چالش جدید است که مفاد حضور در آن اصلاً قابل تصور نیست. خدایا خودت ختم به خیر کن!  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیحامد حدادی در یکی از بهترین نقاط دنیا! یعنی نقطه ای که در آن میتوانی به صورت لایو ده ها پاندای احمق را از نزدیک ببینی!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیدل برف هم برای تو تنگ شده بود احسان جان! #شوخی_شوهر_خاله_ای #هار_هار_هار

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیعلی جان محض اطلاع و برای اولین و آخرین بار میگویم. در کل دنیا فقط یک نفر داریوش کاربلد و دوست داشتنی وجود دارد که او هم مشعول دوشیدن شیره ی سنگ و گذاشتن کوه روی دوش اش است. والسلام!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسلفی افترسیمرغِ نوید محمدزاده در کنار سام درخشانی و هوتن شکیبا.  سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیامین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در حال گشت و گذار در یزد زیبا.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیشاهرخ استخری غفلتی کرد و ولنتاین را از خاطر برد که عواقب اش را در تصویر ملاحظه میکنید. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسلفی برفی مهدی مهدوی و خانواده عزیزش در ارتفاعات تهران.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیافسانه جان واقعاً مخاطب را چه فرض کرده ای؟ انتظار داری باور کنیم که این کاغذ دیواری ها و تابلوهای چهارراهی، “نمایشگاه آثار ون گوک” است؟! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیآرش جان به مردم و هوادارانت احترام نمیگذاری حداقل به خودت احترام بگذار! این چه وضعی است؟! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیوقتی در یک مکان خاص هستی که ناگهان با خوردنِ زنگ در، غافلگیر میشوی!  سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسلفی عالی بابک بناپارت. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیعاشقانه های شیث رضایی.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیقالی کرمان: من دیگه نمی تونم (برگ استعفای خود را تقدیم میکند).  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیسلفی یوسف تیموری و عمو حمید لولایی در پشت صحنه سریال “پنچری” که دارد برای پخش در عید نوروز آماده میشود. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیرامبد شکرآبی و همسرش حدیث فولادوند در حال کیش گردی. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیعکس جالبی که مائده طهماسبی از همسر سرمایی اش فرهاد آئیش به اشتراک گذاشته. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیاستاد بزرگِ سلفیِ جهان در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیخاطره بازی بهرام رادان با این عکس از دوران دبیرستان اش در کنار دوستان و همکلاسی ها. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبه گزارش تالاب مهناز افشار هم برای اینکه کم نیاورد این عکس از دوران دبیرستان خود را به اشتراک گذاشت و یکی از شدیدترین خودزنی های عصر خود را رقم زد! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازیبا این سلفی بی خود و بی جهت ار پریناز ایزدیار، که یک نوع ابراز بی تفاوتی نسبت به برندگان سیمرغ هم به شمار می آید، مطلب امروز را به پایان می بریم. ممنون از اینکه تا انتها همراه ما بودید. تا فردا، شب و روزتان خوش.

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در صفحه های مجازی