سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازی

مجموعه : اخبار چهره ها
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازی

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازی

 

سری جدید عکس های هنرمندان در فضای مجازی را برایتان جمع آوری کرده ایم در ادامه با تالاب همراه شوید.

 

عکس های بازیگران و چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی را برای شما آماده کرده ایم که امروز به اشتراک گذاشته شده است.

 

مهراب قاسمخانی مثل همیشه حرف دل خیلی از مردم را با بیان شیوا و نرم خود متوجه مسئولین کرده است. باید از اینکه هنرمندی دغدغه مند مثل مهراب داریم، خوشحال باشیم.

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازی

سلفی عالی عمو رضا فیاضی و همسر عزیزش، زیر درخت پرتقال. یکی از بهترین سلفی های این چند وقت اخیر.  

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازی

دل امید عالیشاه از نامردی هایی که در حقش صورت گرفته حسابی پر است و این را میتوان از این پست فهمید. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیاظهارات عجیب و در حدِ انتظار عباس جدیدی، یکی از اعضای محترم شورای شهر تهران خطاب به پست رضا کیانیان که از عملکردِ شورای شهر انتقاد کرده بود، واکنش بسیاری از چهره ها را برانگیخته است و چهره ها را حسابی عصبانی کرده است. جناب جدیدی ضمن حفظ افق زاویه بدنِ خود، ابراز کرده بود: “بازیگری که نمیتواند دو شاخ بز را از هم جدا کند

 

از مسائل شهری و مدیریتی حرف نزند!” متاسفانه این جمله آنقدر ثقیل و پرمفهوم است که ادراکِ ناقص ما توانایی هضم آن را ندارد و باید سال ها در تفسیر آن کوشید تا ارتباط برخی اعضای بدن احشام را به بازیگری و مدیریت شهری پیدا کرد. شاید هم منظورشان ضرب المثل قدیمی و کم کارکرد “جداکردن شاخک ملخ” است

 

که بعید میدانم پهلوان عباس چنین اشتباهی کرده باشد! خلاصه اینکه باید از عباس جدیدی که پس از سال ها ما را از ابهامات خود رها کرد و باعث شد بالاخره بفهمیم این عزیزان دقیقاً در شورای شهر چه میکنند، تشکر ویژه ای داشته باشیم.

 

چهره های ما باید سطح انتظارات خود را با توجه به ظرفیت و قابلیت هر فردی تنظیم و تعدیل کنند تا هیچوقت اینگونه تحت تاثیر قرار نگیرند. ما هم که مثل هر دعوای دیگری، ظرف تخمه مان جور است!واکنش مازیار میری را شاهد هستید.

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیکاملاً مشخص است که امیررضا دلاوری پیش از نوشتن این پست، دو عدد پروپرانول 20 خورده است که آرامش داشته باشد. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیاما حبیب رضایی پروپرانول نداشت.  سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیمحسن تنابنده با طنازی خاص خودش به موضوع پرداخت و واکنش نشان داد. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیفقط عکسش :))) 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیاین هم واکنش امیر آقایی به این اظهارات. تختی تختی شد، چون تختی بود. (جواد خیابانی)  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیعالی :))) 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیهومن حاج عبداللهی پرونده طنازی با این موضوع را برای همیشه بست و گذاشت کنار، دمش گرم :))) ده ها پست دیگر از چهره های مختلف در این صحبت ها وجود داشت که به خاطر محدودیت هایمان این چند مورد را انتخاب کردیم.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسلفی نیلوفر شهیدی در کنار رویا میرعلمی و هوتن شکیبا، سه تن از بازیگران سریال جذاب “لیسانسه ها”، روح تازه ای که سروش صحت به تلویزیون دمیده است.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیباز هم برفکی تهران را (آن هم نه همه جای شهر را) سفید کرد و اینستاگرام آلاسکا شد! سلفی برفی المیرا شریفی مقدم را شاهد هستید.

سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسلفی خدمه حرم امام رضا (ع) در کنار سعید عزت اللهی، لژیونر جوان فوتبال کشورمان که امیدواریم اخباری که درباره تصمیم جدیدش شنیده میشود، مانند اکثر اخبارِ این روز ها، تکذیب شود. چون دوست نداریم نابودیِ یک ستاره دیگر را بخاطر تصمیمات اشتباه ببینیم. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسحر دولتشاهی در آخرین مراسم اکران خصوصی فیلم “وارونگی”. البته آخرین اکران آن تا این لحظه! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیما نیز بخاطر داشتن چنین هنرمندی… دروغ چرا، حس خاصی نداریم. در کل ممنون از لطفت! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیآمین ملک، خواننده خوش صدا و نیمه مجاز کشورمان در حال تامین ویتامین D. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیآرش نوذری با این سلفی از رفاقت بیست و چند ساله خود با جواد رضویان گفت. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیپرواز همای در جوار پل تاریخی ورسک، یکی از شاهکار های مهندسی ایران. (خدا رفتگان شما را هم بیامرزد.) 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیخوشبختانه مشکل اخم حل شد، فقط مانده مشکلِ ریش که دیگر به مرامِ خود سعید بستگی دارد! عکسی که در ساحل چمخاله گرفته شده است، ساحلی که بخاطر اسم خاص اش، ساحل محبوب خواص و روشنفکر ها شده است. اگر اسمش مثلا ساحل چمخاکِلا بود کسی پایش را به آنجا نمیگذاشت!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیپیمان معادی هم در آخرین اکران وارونگی حضور داشت. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسلفی برفی پدر و دختری سعید نعمت الله و جانانِ عزیزش. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیپژمان جمشیدی خیلی هنرمندانه هم سلفی برفی گرفت و هم نشان داد که هنوز به فکر پلاسکو است.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیعکس یادگاری سالار عقیلی در کنار مریم حیدرزاده که به تماشای کنسرت او آمده بود. و سوالی که همیشه بی جواب خواهد ماند…
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیدیروز تولد 48 سالگی علیرضا عصار بود، خواننده با پرستیژ، خوش صدا و کاربلد کشورمان که امیدواریم همیشه سلامت و شاد باشد و برایمان بخواند. شاید همین آواز با صلابت و گرم او دل های عاشقان را چراغانی کند.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیشام پایان کارِ عوامل فیلم سینمایی «خفه گی» جدید ترین ساخته فریدون جیرانی. همان پروژه ای که الناز شاکردوست و نوید محمدزاده نقش اول های آن هستند و ما همچنان نتوانسته ایم با این پارادوکس کنار بیاییم! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیحدیثه خانم حداقل نیمی از کتاب را میخواندی بعد شو آف میکردی! از اینجا هم مشخص است که در صفحه ی چهارم تسمه تایم پاره کرده ای. 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیعلی صادقی از معدود عزیزانی است که نوشتن کپشن برای عکس های وی بسیار دشوار است! چون خود عکس از هر کپشنی گویا تر است و نمیتوان طنزی فراتر از آن آورد! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازینمیدانم اولی کسی که این ایده ی خلاقانه ژستِ سلفی با دوربین حرفه ای به ذهنش رسید چه کسی بود، مهم هم نیست، مهم این است که عکاسان و چهره های عزیز بدانند که با دیدن این عکس های خلاقانه، اولین چیزی که به ذهنمان میرسد، این است که این سلفی با ال سی دی 42 اینچی گرفته شده است.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسه چیز در این دنیا پایانی ندارد. جهان هستی، جهل مردم و سلفی های ماشینی آنا نعمتی. البته درباره مورد اول و دوم مطمئن نیستم! (آلبرت اینشتین پس از عضویت در اینستاگرام)
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیعکس بانمکِ آریو غلامی پسر فسقلی عادل غلامی با پیراهن ورزشی پدرش.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیبیشتر ژانر کمدی است مهدی جان! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیبرای اصغر فرهادی چه میتوان نوشت؟ چه حرف جدیدی برای تاریخ سازی او وجود دارد؟ چگونه میتوان قدردانِ او شد؟ اگر هم قدردان جوایز و افتخاراتش بشویم، چگونه پاسخ حالِ خوبی که همیشه در روزهای تلخ تقدیم مردم میکند را بدهیم؟ دلم میسوزد برای کسانی که این خبر، حال بدشان را بدتر کرده است… یک اتفاق تاریخی دیگر در سینمای ایران رقم خورد. “فروشنده ” ساخته اصغر فرهادی، نامزد جایزه اسکار شد.سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازییادداشت امیرمهدی ژوله درباره واکنش سرد مردم به نامزدی فروشنده اصغر فرهادی در اسکار امسال. امیر جان تقصیر خودِ آقای فرهادی است که بد عادتمان کرده! باید با همان الو الو من جوجو ام و اخراجی/معراجی/افراطی/ ها سرمان گرم باشد و کاری با کن و اسکار و این جور چیز ها نداشته باشیم!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیباید دست بوس چنین انسان های بزرگواری بود. خداوند به این هموطنان عمر با عزت بدهد.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسلفی احسان کرمی در کنار بهزاد عمرانی، خواننده گروه “بُمرانی” که آلبومشان اتفاقی خوب و ویژه در موسیقی پاپ و تلفیقی کشور بود. حتماً آلبوم “گذشتن و رفتن پیوسته” را تهیه کنید و لذت ببرید. البته به صورت مجاز! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیرحیم شهریاری و مادر عزیزش که به تماشای کنسرت پسرش آمده بود. آرزوی سلامتی داریم برای تمامی مادر های نازنین.  
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیبارانای نازنین در تولد مامان نسیم عزیزش.
مامان نسیم هم آنجا بود.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیابراهیم میرزاپور، جواد نکونام، رضا عنایتی، فرزاد مجیدی و مهدی امیرآبادی در حاشیه دوره های مربیگری. رضا عنایتی دوره مربیگری اش را با دوره بازی اش همزمان است. با این اوصاف اصلا بعید نیست که دوره “پیشکسوتی” رضا هم با دوره بازیکنی اش همزمان باشد! 
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیخاطره حاتمی پس از مدت ها این سلفی را گذاشت تا یک وقت خیال نکنیم حالش خوب شده است!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیسردار جان اوضاع “طبیعت” در مسکو چگونه است؟ با سرما سازگاری دارد یا نه؟! راحت پیدا میشود؟!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیعکسی از یک شهروند عزیز در یکی گورستان های تهران با عنوان “دختر مالک ساختمان پلاسکو در جوار مقبره پدرش” به همراه نقل قول هایی درباره غصبی بودن این ساختمان و از این قبیل چرندیات، در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی است. نکنید دوستان! هر چه که در تلگرام میبینید را باور نکنید! اگر هم باور کردید، تا مطمئن نشده اید به نشر و اشاعه آن نپردازید!
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازیتبریک بی پایان به علیرضا بیرانوند دروازه سروقامت تیم ملی کشورمان به خاطر تولد دختر عزیزش بارانا خانم. امیدواریم نفس های این کوچولو گرمابخش زندگی علیرضا و خانواده عزیزش باشد. مطلب امروز هم به انتهای خود رسید. آخر هفته خوبی داشته باشید، یا حق.
سری جدید اخبار هنرمندان ایرانی در فضای مجازی

 

جدیدترین مطالب سایت