سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجر

مجموعه : اخبار چهره ها
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجر

سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجر

هرشب اخبار جدید هنرمندان را برای شما آماده میکنیم ، اما امشب بحث هنرمندان و چهره های پوشش لباس در جشنواره فیلم فجر بود که در ادامه سایت تالاب خواهید دید ، با ما همراه باشید.

 

تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی را که امروز در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند بصورت گلچین شده در مجموعه زیر برای شما گردآوری کرده ایم.

 

عکس های جشنواره را با این عکس از سارا بهرامی خوشتیپ و هدی زین العابدین در محوطه کاخ میلاد شروع میکنیم. سارا برای حضور در نشست خبری فیلم «ایتالیا ایتالیا» ساخته کاوه صباغ زاده که یکی از آثار متفاوت جشنواره امسال است، در برج میلاد حاضر شده بود.

 

هانیه توسلی برای اکران مردمی فیلم «مادری» خود را پردیس ملت رسانده بود. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرهومن سیدی هم در ملت دیده شد.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرچهره های عزیز نتوانستند بیشتر از یک روز دوام بیاورند و در صبح دومین روز فشن شوی سالانه خود را استارت زدند! ماهچهره خلیلی در کاخ میلاد.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجربانو پوران درخشنده که فیلم «زیر سقف دودی» را در جشنواره امسال دارد، برای تماشای یکی از فیلم ها در پردیس ملت حضور پیدا کرده بود.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرجواد خیابانی وقتی متوجه شد که نشست خبری “ایتالیا ایتالیا” در حال برگزاری است، به خیال اینکه این نشست خبری مربوط به به یک دیدار دوستانه میان تیم ملی ایتالیای قدیم و ایتالیای جدید است، خود را به کاخ میلاد رسانده بود که خیلی زود متوجه اشتباهش شد و به سوی جام جم رفت.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرعادت هر ساله اوست. روزی که سروش صحت به کاخ جشنواره نیاید، همه نگرانش می شویم.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرسعید خان راد هم به برج میلاد آمد تا اندکی جذبه و پرستیژ چاشنی کار جشنواره امسال کند.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرکه متاسفانه کامران تفتی با آمدنش همه تلاش های استاد راد را خراب کرد!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرآن یگانه منتقد قهوه ای پوش، با مو و ریش قهوه ای رنگش، در کمین اکران فیلمی برای دیدن و قهوه ای کردنش!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرنازنین بیاتی هم فیلم مادری را در کنار مردم در پردیس ملت دید.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجربهاره کیان افشار در کاخ میلاد.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجربانو خیراندیش تا امروز در تمامی اکران فیلم ها حضور داشته است. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرپژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در نشست خبری فیلم “خانه دیگری” ساخته بهنوش صادقی. پژمان در نشست فیلم “فصل نرگس” ساخته نگار آذربایجانی هم حضور داشت. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرحامد کمیلی، بازیگر نقش اول فیلم «ایتالیا، ایتالیا» در محوطه برج میلاد.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرنیکی مظفری، مثل هر سال، فقط بود! بدون اینکه فیلمی در جشنواره داشته باشد.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجریکتا ناصر و منوچهر هادی در پردیس کوروش، پس از اکران مردمی “فصل نرگس” که یکتا در آن نقش آفرینی کرده است. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرمحسن قرایی، باران کوثری و محسن کیایی، در اکران مردمی فیلم “سد معبر” در پردیس ملت. فیلمی از کارگردانی جوان که در سمت راست تصویر ایستاده است. امیدواریم او نیز مثل کارگردان های جوان جشنواره های پیشین با فیلم اش مخاطبین را سورپرایز کند. سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجردیبا زاهدی، بیتا بیگی و سایر همکاران در حاشیه نشست خبری فیلم “آزاد به قید شرط” به کارگردانی حسین شهابی که هیچ نسبتی با برادران شهابی ندارد، مخصوصاً با شهاب حسینی! سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرروشنک گرامی بازیگری که همیشه سعی دارد متفاوت تر از سایرین لباس بپوشد، حتی اگر این تفاوت او را شبیه ناظمین مدرسه در دهه هفتاد کند! روشنک در فیلم “خانه دیگری” هنرنمایی کرده و انصافاً بازیگر خوبی است. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرعکس دست جمعی بازیگران و عوامل فیلم “فصل نرگس” در کاخ جشنواره. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرامیرعلی دانایی هم آمد تا از حضور رایگان عکاس ها نهایت استفاده را ببرد. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرآخرین عکس جشنواره ایِ امروز، عکس امیر خان جعفری و شکرخدا گودرزی در نشست خبری فیلم “آزاد به قید شرط” است. این روز ها شاهد هنرنمایی شکرخدا گودرزی در نقش امام خمینی (ره) در سریال معمای شاه هستیم. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرخب دیگر بس است محسن جان. دارد شورش در میاید!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرآرمین لحظاتی پس از شنیدن فریاد “مگه نگفتن سوار ماشینا نشین؟!”.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرحدیث میرامینی در یک سرال جدید بازی کرده است و این عکس نیمرخ مربوط به همین سریال است. حدیث کلا تصمیم گرفته حواشی غیر کاری را از فضای مجازی و زندگی شخصی اش حذف کند و خیلی خوب این کار را انجام داده. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجریغما گلرویی با به اشتراک گذاشتن این عکس از خود در کنار پرویز پرستویی به صورت غیر مستقیم اعلام کرد که در دعوای اخیر بین جناب پرستویی و استاد کیمیایی بر سر فیلم “قاتل اهلی”، طرفدار پرویز خان است. اعلام موضعی که متاسفانه برای هیچکس اهمیتی ندارد.  
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرپست اعتراضی و پر از بغضِ مهدی مهدوی کیا مرد ساکت فوتبال ایران.سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرآرزوی زیبای شهرام مکری برای اصغر خان فرهادی، افتخار مردم ایران.  
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجر– وقتی شب خوابت نمی بره چیکار میکنی شهرام جان؟
+ سلفی میگیرم میذارم استوری.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجربه گزارش تالاب سلفی کمیل قاسمی در کنار پدر عزیزش که سرهنگ تمامِ نیروی انتظامی است. انشاالله سایه پدر و مادر همیشه بالای سرمان باشد و عزیزان سفر کرده هم قرین رحمت و آرامش باشند.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرآتیلا حجازی و علیرضا نیکبخت به صورت اتفاقی همدیگر را در یک حاجی ارزونی دیدند و این عکس را گرفتند. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرفاطیما بهارمست با چند ماه تاخیر به چالش عکس سیاه و سفید پیوست.سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرامیر کاظمی با این پست اعلام کرد که “لیسانسه ها” فصل دوم خواهد داشت، مثل هر سریال موفق دیگری. امیدواریم سروش صحت در فصل دوم بتواند از لحاظ کیفی، موفقیت سری اول را تکرار کند. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرمرثیه ای برای یک اسب. نام یک فیلم نیست و شرح آخرین پست فرهاد قائمی در اینستاگرام است! امیدواریم هر چه خاک آن مرحوم است بقای عمر فرهاد باشد!سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرجسارتاً آقای حکیمی اینی که شما در این عکس دارید مصرف میکنید، جزو مرکبات است؟! 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرنام: افسانه پاکرو 
تنها افتخار: بازی چند ثانیه ای در یک فیلم کوتاه ژاپنی که عباس کیارستمی کارگردان آن بود.سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرمائده طهماسبی و میترا حجار در کنفرانس هم اندیشی درباره اینکه چگونه تنها درنای سیبری باقیمانده در دنیا را راضی کنند که سال آینده به فریدون کنار نیاید و در همان سیبری بماند! چون تقریبا هر پرنده ای (از عقاب گرفته تا مرغ مگس خوار) که از آسمان فریدون کنار میگذرد، روز بعدش تبدیل به خورشت فسنجان میشود.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرعکسی تلخ از وداع دختر یکی از آتش نشان های شهید با پیکر پدرش در مراسم تشییع که صبح امروز برگزار شد. چیزی نمیتوان گفت، جز آرزوی صبر برای بازماندگان. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرسوال روز: چند شئ لاکچری در تصویر میبینید؟ آن ها را نام ببرید. 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجردر روزهایی که همه در قیل و قال جشنواره و سینما هستند، الناز حبیبی از مانیکور و فرنچ ناخن هایش رونمایی کرده است. سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرو خانم خداوردی از زیور آلاتِ عجیبش! 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجراصغر فرهادی طی بیانیه ای که در نیویورک تایمز نوشته است، اعلام کرده که در مراسم اسکار امسال شرکت نخواهد کرد. اقدامی در واکنش به دستورات نژاد پرستانه رئیس جمهور آمریکا. تصمیمی که به گمان خیلی ها شانس او را در تصاحب جایزه ی اصلی، بیشتر از قبل میکند. باید منتظر بنشینیم و ببینیم که آدمک طلایی اسکار فیلم خارجی زبان به کدام کشور میرسد.”تندرو ها در همه جای دنیا بسیار شبیه به هم به جهان مینگرند.”سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرعلی اوجی با این پست تولد مادر عزیزش را تبریک گفت. تبریک بی پایان به علی و خانواده محترمش.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرسلفی شهرزاد کمالزاده در کنار مهدی سلوکی و سایر همکاران در آخرین روز حضورش در سریال “مرز خوشبختی”. این حضور موقت شهرزاد در سریال نشان دهنده مرگ او در داستانِ فیلم است و خیلی ساده بخشی از آن را لو میدهد. به گزارش تالاب هنرمندان عزیزمان میتوانند در اعلام این موضوعات هوشمندانه تر عمل کنند. سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجراین مهم نیست که این عکس چرا و در چه جمع و مراسمی گرفته شده است، تنها این مهم است که عکس در خیابان نیاوران گرفته شده است!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرخانم زینتی الآن دقیقا با این پست خواستید چه چیزی را بیان کنید؟ به جناب اکبری فحش دادید یا از او تعریف کردید؟! اصلاً موضعتان مشخص نیست! 
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرخیلی وقت بود عکسی از شراره رخام نداشتیم، گفتم یک وقت نگرانش نشوید!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجررویا جان مراقب پدافند ضد هوایی باش!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرعمو رضا فرض کنیم ترانه شما به وقوع بپیوندد و زمین برعکس بچرخد، باز شاهد چنین اتفاقی که شما نشان داده اید نخواهیم بود، فقط جهت گردش خورشید تغییر خواهد کرد. گفتم در جریان باشید.  
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرپیمان معادی به صورت اینترنشنال به تصمیم ترامپ اعتراض کرد. پوستری که پیمان عکسش را گذاشته میگوید “بدون مهاجرت، ترامپ همسر نداشت” که با توجه به شناختی که از رئیس جمهور آمریکا داریم این شعار خیلی هم نمیتواند درست باشد! چون هر جوری که باشد جناب ترامپ بدون همسر نمی ماند!
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرتشکر فراوان از مهناز افشار عزیز که خودش را به مراسم تشییع پیکر آتش نشان ها رسانده بود. عکس دیگری از حضور سایر هنرمندان در این مراسم پیدا نکردیم.سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرنیاید روزی که اخبار بد و تلخ برایمان عادی شود. کولبر های مرز کردستان در زیر بهمن جان دادند و خبری از همدردی های همیشگی نیست، جر یکی دو نفر. آرزوی صبر داریم برای کردستانِ قهرمان و غمگین. سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجرحافظ جان اگر با همین دسته گل خود را به زیر پل پارک وی برسانی تا شب میتوانی یک میلیون درآمد داشته باشی! به پایان آمد این مطلب. ممنون از همراهی تان، تا فردا، یا حق.
سری جدید اخبار هنرمندان در خصوص جشنواره فیلم فجر

 

 

جدیدترین مطالب سایت