مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 18 مرداد 1398

سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی

سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی

سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی 

جدیدترین اخبار بازیگران هالیوودی و سلبریتی های روز را برایتان در سایت تالاب آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

 عکس های هات و جدید و خبرهای داغ  از بازیگران و خواننده ها و چهره های مشهور در دنیا  را برای شما در مجموعه زیر تدارک دیده ایم که می توانید مشاهده کنید.

«ناتالی پورتمن» با این وضع و حالش هم حاضر نشد در خانه بنشیند و در کنار بقیه همنوعان خود به تبعیض نژادی و جنسیتی در دولت آمریکا اعتراض کرد.

سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی

«کیم کارداشیان» با این عکس یادگاری، از جناب رئیس جمهور خداحافظی کرد. نورث هم به خاطر این که مادرش نمی گذاشته خوراکی اش را بخورد و می خواسته آن را به عنوان یک یادگاری از کاخ سفید نگه دارد، گریه می کند!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی

ظاهرا که فعلا هیچ رابطه عاشقانه ای بین «جرمی رنر» و «الیزابت اولسن»، همبازی اش در فیلم «رودخانه بادی»، وجود ندارد و در این عکس هم او فقط قصد دار قهوه لیز را کش برود.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«رابرت داونی جونیور» پس از دریافت جایزه بهترین هنرپیشه مرد فیلم اکشن در مراسم جوایز منتخب مردمی 2017
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جیمی دورنان» روی جلد مجله «جی کیو» استرالیا.سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جانی دپ» در هنگام دریافت جایزه شخصیت محبوب فیلم به طلاقش از «ایمبر هرد» اشاره کرده و از حمایت و اعتماد هوادارانش تشکر کرد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جاستین تیمبرلیک» که در مراسم جوایز منتخب مردمی برنده دو جایزه آهنگ محبوب و خواننده مرد محبوب مردم شده است از تمام آنهایی که به او رای داده اند تشکر کرد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیمثل این که بارداری و ازدواج ناگهانی و غیر منتظره «آماندا سیفرید» آنقدر به خود او هم فشار وارد کرده که سبیل در آورده است.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیهیچ باور می کنید که این آقای خوش تیپی که در کنار «سوفیا ورگارا» ایستاده است پسرش باشد؟!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«آلیشیا کیز» بدون آرایش روی جلد مجله «الور».
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیخود «اما واتسون» فعالیت چندانی در اینستاگرام ندارد، این عکس را هم برای آنهایی که هفته ها در انتظار اِما بوده اند از میان صفحه های مجلات مختلف پیدا کردیم.سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جسیکا چستین» در میان معترضان به رفتارهای تبعیض آمیز دونالد ترامپ علیه زنان، با تیشرتی که روی آن کلمات «زن کثیف» که ترامپ به هیلاری کلینتون گفته بود نوشته شده است.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«متیو مک کانهی» و «کامیلا آلوز» در کنار «وودی هارلسون» که صفحه اینستاگرامش را به تازگی راه اندازی کرده است و همسرش.سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«مایلی سایرس» هم بدون شک در این راهپیمایی گسترده شرکت داشت، آن هم نه فقط در یک روز از آن، بلکه در هر روز آن حضور پیدا کرد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«کریستن استوارت» قرار است اجرای برنامه معروف و محبوب «زنده شنبه شب» را در چهارم فوریه به عهده داشته باشد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«بلیک لایولی» و آقایان آرایشگری که به لطف هنر دست آنها توانست کم خوابی ناشی از بچه داری اش را مخفی کند.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«کیتی پری» در کنار «گلوریا استاینم» از پیشتازان و چهره های موثر جنبش فمینیستی، در حاشیه تظاهرات ضد ترامپ.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«بری لارسون» هم به صورت نه چندان محسوس و نمایشی در این تظاهرات حضور یافت.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جیک جیلنهال» از جمله آقایانی بود که در این تظاهرات حضور فعالی داشتند، او در کنار خواهرش مگی و هزاران زن دیگر به رفتار تبعیض آمیز رئیس جمهور جدید آمریکا اعتراض کرد.سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«سلما هایک» با این عکس از «اوباما» خداحافظی کرده و گفت که دلش برای او تنگ خواهد شد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیانتظار که نداشتید «جیمز فرانکو» در این راهپیمایی، آن هم با موضوع زنان شرکت نکرده باشد؟!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیبه گزارش تالاب «روبی رز» لباس گلدار هم که بپوشد باز با چکمه ها و منظره پشت سرش باید سبک ثابت خودش را نشان بدهد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«دیو فرانکو» و نامزدش «الیسون بری» در افتتاحیه فیلم مشترکشان به نام «The Little Hours» در جشنواره فیم ساندنس.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«مارک رافلو» در راهپیمایی اعتراضی علیه ترامپ در کنار «بیل دو بلاسیو» شهردار نیویورک!!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جیسون موموا» این بار هم در قالب فردی خشن در سریال «مرز» حضور پیدا کرده است؛ مجموعه ای که برخی آن را نسخه ای تقلیدی و البته ناموفق که سعی دارد تاریخ کانادا را تبدیل به «بازی تاج و تخت» دیگری کند می دانند.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیوقتی همه در حال انجام تظاهرات خیابانی بودند «ریس ویترسپون» داشت در آشپزخانه همراه با مادر و پسرش آشپزی می کرد و عکس یادگاری می گرفت.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«کیلی کوئوکو» در کنار سایر ستاره ها و عوامل سریال «تئوری بیگ بنگ» که جای خالی «جیم پارسونز» در میان آنها به شدت احساس می شود.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیبه گزارش تالاب «ریحانا» پس از شرکت در تظاهرات و با تیشرتی که روی آن پیغام «همه ما باید فمینیست باشیم» نوشته شده است.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«رایان رینولدز»، «پیرس برازنان» و «هیو جکمن» در قالب سه میمون پند گو یا به قولی خردمند که حتما استیکرهایش را هم در تلگرام و واتساپ دیده اید.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«جرد لتو» با زیر پیراهنی سفید، آن هم از نوع پاره.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«شارلیز ترون» با آن خنده زیبا و منحصر به فردش که به آدم برای مسواک زدن انگیزه می دهد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«میشا کالینز» در جکسون ویل در این اعتراض خیابانی شرکت کرد، جایی که انگار هوایش خیلی با برف و سرمای نیویورک و واشینگتن فرق دارد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«میسی ویلیامز» از این که قرار است در انیمیشن «انسان نخستین» به کارگردانی «نیک پارک» و در کنار «ادی ردمین» صدا پیشگی کند کلی ابراز خوشحالی کرد. «تام هیدلستون» نیز از دیگر صداپیشگان این انیمیشن است.سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«مارک والبرگ» هوادارانش را تشویق کرد به باشگاه گلف «اپیک» بروند، از دست ما که کاری جز لایک کردن بر نیامد. 
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیدر حالی که «لیدی گاگا» ازجمله اسم هایی بود که انتظار می رفت در پیاده روی اعتراضی زنان حضور داشته باشد هیچ اشاره ای به حضور او در این جمع نشده است و ظاهرا هوای گرم خانه را به خیابان های سرد و برفی ترجیح داده است.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«آنا کندریک»، «ریبل ویلسون» و بعضی از دوستان دیگرش در فیلم «آوازخوان حرفه ای» در استادیوم.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«اولیویا هالت» با این عکس گفت که دلش برای موهای بلندش تنگ شده است، خوب کوتاه نکن دوست عزیز، آخر این چه عادتی است که خانم ها دارند؟! هنوز کوتاه نکرده پشیمان می شوند!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیبر عکس روال همیشه، عکس ستاره های کره ای را بلافاصله بعد از هالیوودی ها گذاشتیم تا هر چه سریعتر عکس جدید «لی مین هو» را به هوادارانی که مدت ها در انتظار او بوده اند نشان داده باشیم.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیقبول دارید این سمت صورت «سو یو جین» که چال لپش قرار گرفته اصلا در مقابله با طرف دیگر صورتش یک چیز دیگری است؟
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیاگر «کیم سو هیون» اینقدر زیبا نبود باز هم می توانست در چنین سن کمی تا این حد موفق باشد؟!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیکسی می داند جناب «سونگ ری» با این کلاه پاندایی که سرش کرده چه پیامی در دستانش برای هوادارانش دارد؟
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«بائه سوزی» که بالاخره اولین آلبوم انفرادی خود را منتشر کرده است در صحنه ای از موزیک ویدیوی «Yes? No? Maybe».
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«ایم یونا» برای مجله مد و لباس «Dazed» با بهترین برندهای لباس جلوی دوربین رفت.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیبوراک توزکوپاران» هنرپیشه نقش اوزن در سریال «از هم گسیخته» یا به قول بعضی ها «گوزل».
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«مریم اوزرلی» با وجود این که ساعات زیادی را صرف کار کردن در تلویزیون و سینما می کند زمان زیادی را هم برای وقت گذراندن با دختر کوچولویش کنار می گذارد. 
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«دنیز چاکر» با همان لحن ترکیبی فیلسوف – شاعر گونه اش زیر این عکسش نوشته در تاریک ترین زمستان زیباترین بهار را زندگی کن و غیره و غیره و غیره.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«تولگاهان ساییشمان» همراه با نامزدش «آلمدا آبازی» در دومین جشن ازدواج «مورات ییلدریم» و «ایمان البنی» در مراکش، سرزمین مادری ایمان، نیز شرکت کرده و دوستان خود را تنها نگذاشتند.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«باده ایشچیل»، بعد از یک ازدواج ناموفق و مورد خشونت همسرش قرار گرفتن و جدایی، دیگر به اندازه دوران سریال «کوزی گونی» زیبا به نظر نمی رسد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیاین لباس های پشمالویی که «چائاتای اولوسوی» هم یکی از آنها را به تن کرده است بیشتر بین خانم ها محبوبیت دارند، ولی خوب به چائاتای هم خیلی آمده است.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«پریانکا چوپرا» این شکلی تلویزیون نگاه می کند، شما چطور؟!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیخوب، این هم از رمز جوانی «سری دوی کاپور» در پنجاه سالگی! مراکز سم زدایی و یوگا آن هم در این منظره بهشتی! مگر می شود با این شرایط پیر هم شد؟!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیبه گزارش تالاب شدیدا به «شاهرخ خان» توصیه می کنیم که از عینک های سه بعدی فقط زمانی که در خلوت خانه خودش است استفاده کرده و آوازه خوش تیپی خودش را زیر سوال نبرد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودی«شاهد کاپور» برای برادرش ایشان، البته منظور ضمیر سوم شخص جمع نیست و اسم برادرش همین است، در اولین تجربه هنرپیشگی اش آرزوی موفقیت کرد.
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیبه نظرتان اگر «سلمان خان» و «جکی چان» بخواهند در یک فیلم روبروی هم و یا در کنار هم بجنگند نتیجه چه خواهد بود؟!
سری جدید اخبار و تصاویر داغ بازیگران هالیوودیدرست است که این هفته یک عکس دیگر هم از «سلمان خان» دیدید، اما گفتیم این کتش را هم ببینید که اگر فردا پس فردا خواستیم به لباس پوشیدنش گیر بدهیم کسی ناراحت نشود.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت