سری جدید اخبار چهره ها ایرانی

مجموعه : اخبار چهره ها
سری جدید اخبار چهره ها ایرانی

سری جدید اخبار چهره ها ایرانی 

 

مهم ترین اخبار چهره ها و بازیگران ، بازیکنان و… معروفان ایرانی را برای شما در سایت تالاب آماده کرده ایم با ما همراه باشید.

 

آخرین تصاویر به اشتراک گذاشته شده بازیگران ایرانی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی را می توانید در زیر مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

 

عکسی تمام قد و زمین به هوا از یاس عزیز، رپرِ محبوب همه ی سلیقه ها و صدای دردمندِ زیرزمین.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیامروز تولد روح الله داداشی است. قهرمان قوی هیکل چند دوره مسابقات مردان آهنین که نامش با یکی از تلخ ترین مرگ های ورزشکاران در دهه اخیر گره خورده است. فرود چاقوی توحش و جهل بر سینه ی وسیعِ پسر با اخلاقِ آهنی، هیچگاه از خاطرمان نخواهد رفت. روحش شاد.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیبچه داری به سبک حسین ماهینی، بازیکن تاثیرگذار این روز های پرسپولیس. سوالی که همیشه برایم پیش می آید این است که در تمام دنیا فوتبالیست ها با پیراهن تیمشان در خانه حاضر میشوند یا فقط در لیگ برتر ما اینگونه است؟!
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیعکسی از صبحانه معمولی آرمین جان در حیات خلوت منزلش. آرمین جان فکر کرده ای ما صبحانه ندیده ایم که هر صبح عکس آن را پست میکنی؟! (ساقه طلایی را در چای نرم میکند)
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیحسن یزدانی قهرمان کشتی کشورمان در کنار یکی از عزیزانش در یکی از بقاع متبرکه کشورمان که بنظر میرسد حرم امام رضا (ع) باشد.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیآخرین تلاش های یک بازیگر برای دیده شدن، برای در صدر اخبار بودن به هر قیمتی. مخالف تمامی گفته های پرستو نیستم و نمیگویم تمامی حرف هایش ناحق است، ولی افراط در زاویه ی نگاه به هر مسئله ای و یک طرفه دیدن آن به این صورت که همیشه مسئولین مقصر هستند، نگاه صحیحی نیست.

 

البته با شناختی که از خانم صالحی داریم، میدانیم که خیلی با این حرف ها کاری ندارد و هدفش چیز دیگری است، هدفی که در این مورد هم به آن دست یافته، یعنی شو آف و دیده شدن! به جای انداختن همه تقصیرات به گردن مسئولین، به فکر ایمن سازی و بیمه ی سازه های خود باشیم.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیکاریکاتوری که حمید حامی در واکنش به اتفاقات تلخ و پوشش خبری آن در چند روز اخیر نشان داده است. پست بدون متنی که خیلی خیلی گویا تر و تاثیر گذار تر از طومارِ پرستو صالحی است. بیایید به جای زیاد بودن و بیهوده بودن، کم باشیم و تاثیرگذار باشیم.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیسلفی علی ضیاء و سعید عزت اللهی در پشت صحنه برنامه فرمول یک، آخرین سنگرِ جناب ضیا در تلویزیون. تجربه نشان داده که صدا و سیما علاقه عجیبی به این مجریِ نه چندان محبوب و نچسب دارد و او را بیکار نمیگذارد، حتی اگر به پیشکسوتِ ورزش کشور توهین علنی بکند.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیاعتراض محترمانه آیدا پناهنده کارگردان سینما به طرح پوستر جشنواره فیلم فجر. البته ناگفته نماند که استاد کیارستمی اعتنای زیادی به جشنواره فجر نداشتند و کلا دو بار با فیلم های “خانه دوست کجاست؟” و “کلوز آپ” در آن حضور پیدا کردند (که هر دو جایزه ویژه بهترین فیلم هیئت داوران را از آن خود کردند)، حتما این موضوع در انتخاب طراحان جشنواره برای پوستر، بی تاثیر نبوده است.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیآقا مهدی قربانی، بازیگر نوجوان سینما که با درخشش در “ابد و یک روز” خود را به کارگردانان و تهیه کنندگان سینما تحمیل کرد و نشان داد کارش حرف ندارد. مهدی پس از “ابد و یک روز” در چند پروژه سینمایی دیگر حاضر شده که قطعا سکوی پرتاب او به سوی موفقیت های بیشتر خواهد بود.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیمحسن افشانی با این سلفی برای مادر عزیزش ابراز دلتنگی کرد.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیسلفی پرستاره در یک کافه. حمید فرخ نژاد، مصطفی کیایی، بهرام رادان، مهرداد صدیقیان و این عزیزی که نقش مونوپاد را ایفا کرده است. در کنار توضیحاتی موهوم از مصطفی کیایی.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیاشکان دژاگه در کنار برادر عزیزش اردشیر دژاگه. ممنون از ذکاوت اردشیر جان که خیلی صحیح و به جا، طرح منکراتی تیشرت خود را پوشانده است. البته بعید بنظر میرسد خیلی از این کار راضی بوده باشد و احتمالاً اشکان مجبورش کرده است!
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیسفارش شما با موفقیت ثبت شد و انشاالله به زودی اخبار خوب منتشر خواهد شد.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیسلفی مهران ضیغمی و علیرضا رئیسی، کوچولو های خاطره سازِ دیروز و گنده بک های در التماسِ نقشِ امروز.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیامروز تولد بهمن خان فرمان آرا هم هست. تبریک بی پایان به کارگردان خوش فکر و تاثیر گذار سینمای کشورمان.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیخاطره بازی امیرحسین صدیق با این عکس قدیمی در کنار زنده یاد استاد داود رشیدی، به همراه کوروش تهامی و رامبد جوان. روحشان شاد.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیمهرناز دبیرزاده در کنار فریدون آسرایی، پس از نواختن در کنسرت شب گذشته فریدون.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیطرح جالب همکار خوبم شهاب جعفرنژاد بمناست تمدید کنسرت علیرضا عصار. از سیامک انصاری عاجزانه تقاضا داریم هیچگونه تلاشی در راستای دعوت مردم به کنسرتِ علیرضا نکند :))
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیبا دیدن عکس ابتدا خیال کردم باز انتخابات شده که ناگهان کوه عقاب را در بک گراند تصویر دیدم.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیستاره اسکندری در نمایی از حضورش در فیلم توقیف شده ی “ناخواسته”، ساخته برزو نیک نژاد که هیچگاه رنگ اکران عمومی را ندید. شاید برای ما مردم ایران این موضوع که فیلمی با مجوز ساخته شود و اکران نگردد موضوعی عادی باشد، ولی در سینمای دنیا و هالیوود این یک موضوع خنده دار است!
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیعکسی جدید از نگار بانو بخاطر جبران عکسی که دیروز از او گذاشته بودیم و گویا سهواً عکسی قدیمی بوده است. 
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیواکنش الهام حمیدی به ابراز احساسات مردم در کنسرت محسن یگانه پس از گفته شدن نامش توسطِ محسن.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیامروز تولد عمو بهزاد فراهانی هم هست. پیشکسوت خوش قلبِ هنر کشورمان و یکی از قدیمی های سینما و تئاتر. سایه شان مستدام.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیعمو تتلِ سوخته در سولار، در حال سوختگیری!
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیساره بیات و بیربط ترین پی نوشتِ تمام دوران! گویا خانم بیات معنی پی نوشتِ یک متن را نمیداند.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیبه گزارش تالاب عکسی از هانیه توسلی در یک رستوران. پ.ن: هنگام سفر به جاده های شمالی کشور، قفل فرمان را فراموش نکنید.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیکمند امیرسلیمانی در یک مراسم خیریه. پ.ن: هنگام خریدِ لبنیات، به تاریخ تولید و انقضای آن حتما توجه کنید.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیپس از بازیگر، موزیسین، وکیل پایه یک دادگستری، دارای ارتباطات گسترده با پلیس اینترپل، ردکننده پیشنهاد بازی در نقش الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمان، تعطیل کننده ی شبکه های ماهواره ای، رکورددار بزرگترین یقه ی لباس در گینس و … در این لحظه، عنوان تحلیلگر تاریخ معاصر ایران هم را به عناوین استاد حسام نواب صفوی اضافه میکنیم.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیاحمد جان به جای این که این همه خودت و ما را خسته کنی یک کلام میگفتی پسرم به یک تیم پرتغالی پیوسته است، بخدا خیلی ها این متن را نمی خوانند و متوجه موضوع نخواهند شد! 
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیبا بدون شرح ترین عکسِ فریبرز چه کنم؟!
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیخاطره بازی بابک کریمی با این عکس قدیمی در کنار پدر هنرمندش نصرت کریمی بازیگر و کارگردان نامی سینمای قبل انقلاب و همچنین استاد عباس کیارستمی. و باد همه ی ما را با خود خواهد برد. با یک فوت!
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیپست عشقولانه آزاده نامداری از همسر و فرزندش گندم خانم. 
سری جدید اخبار چهره ها ایرانیعکسی که بنیامین و خانواده اش در کنار ملانی آوانسیان پس از تماشای اجرایشان در گروه “پُک” گرفتند. ملانی همان نوازنده ای است که چند وقت پیش از حضورش روی سن در کنسرت بنیامین ممانعت شد.مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا، یا حق.
سری جدید اخبار چهره ها ایرانی