سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)

مجموعه : اخبار چهره ها
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)

سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)

 

با هنرمندان و بازیگرانی آشنا میشویم که کارهای روز مره خود را به طرفدارانشان در میان میگذارند برای آشنایی در ادامه با سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی سایت تالاب را دنبال کنید.

 

عکس های بازیگران و چهره های سرشناس ایرانی را می توانید در مجموعه زیر مشاهده کنید که از اینستاگرام استخراج شده اند.

 

شروع میکنیم با این سلفی از خاطره اسدی، بازیگر خوب سینما و تئاتر که در آن به تمامی کسانی که از وی متنفر هستند عشق ورزیده است. خودش هم یک عشق کاملاً ارتشی!
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)شایعه سازان دست بردار عمو اکبر عبدی نیستند و بار دیگر او را راهی دیار باقی کردند (دور از جانش). واکنش اکبر عبدی به این شایعه، با یک عکس کاملا به جاسری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)مهراب قاسمخانی جزو معدود کسانی است که نمیتوان برای عکس های وِی کپشن نوشت. آنقدر که خوب و خوش فکر است. آرزوی سلامتی داریم برای این خانواده دوست داشتنی.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)محسن افشانی عکسی از کودکی هایش گذاشت و رفتار های کنونی خود را ریشه یابی کرد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)صابر ابر در حال گالری گردی. صابر جان در انتخاب لباس دقت کن و سعی کن لباسی انتخاب کنی که تشخیص آن با حوله تن پوش حمام انقدر سخت نباشد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)شمسی خانم فضل اللهی و گل های کاغذی واقع در لابی یک هتل در جزیره کیش، یکی از مراکز اصلی پرورش گل های کاغذی در ایران. شمسی خانم این روز ها در سریال عاشقانه ساخته منوچهر هادی هنرنمایی کرده است.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)کل کل و دعوای حمید فرخ نژاد و فراستی تازه دارد به قسمت های قشنگ اش نزدیک می شود! مهدیار، اون ظرف تخمه رو تمدید کن و بیار!
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)سلفی کوچه ایِ عوامل ساخت برنامه “شب کوک” که پس از پخش “استیج” و محبوب شدنِ آن، دوباره به تکاپو افتاده اند تا از وادی رقابت و جذب مخاطب عقب نمانند.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)پوریا پورسرخ به تماشای نمایشگاه دچار رفته بود که به این عکس یادگاری در کنار بهاره افشاری دچار شد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)نامگذاری 25 فوریه به نام “روز حافظ ناظری” در تقویم کالیفرنیا. 
حافظ جان تا سیزده بدر خیلی مانده. نباید الآن میگفتی.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)نجم الدین شریعتی، مجری محجوب و متشخص صدا و سیما در حال گشتن به دنبال سویچ ماشین اش در ساحل شمال.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)مطلب بی سوژه خود را با این عکس هستی مهدوی در یک گالری ادامه میدهیم.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)هنگامه حمیدزاده در مراسم اکران خصوصی فیلم “هفت و پنج دقیقه” به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور کارگردان خوب و کهنه کار سینما و تلویزیون. این فیلم سال 87 تولید شده است و با تاخیری حدوداً 9 ساله به مرحله اکران رسیده است. اتفاقی رایج در سینمای ایران.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)خوش هیکل ترین عقاب دنیا.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)الناز حبیبی در یک عمارت در اندشت در حال عرضه لباسی که برایش طراحی شده است. یکی از دلایل اصلی جوگیر بودن برخی هنرپیشه های ما، دیزاینر های بیکار هستند.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)گردشِ کوچولو در دنیای چهره ها همان سفر 5 روزه به آنتالیا معنی میگردد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)سولماز غنی با این پست تولد خواهرزاده عزیزش را تبریک گفت.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)سلفی خوش رنگ ساناز کاشمری، یکی از یادگار های بیکارِ گروه آریان که خیلی دلمان برایش تنگ شده است.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)الناز و ماشین و محله اش، ما ها همه!
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)به گزارش تالاب این روزها به هر کوچه ای از شمال تهران بروی، با یک تابلو و بنر خیریه فیلان رو به رو میشوی، در حدی که تعداد این موسسات از تعداد نیازمندان در تهران دارد بیشتر میگیرد! آناهیتا همتی در یکی از همین موسسات.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)فلور نظری هم با خواهرزاده اش که او را خیلی دوست دارد، سلفی گرفته.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)عکسی بامزه از کودکی های بهشاد مختاری با لباس زورو، قهرمان کودکی های خیلی از متولدین دهه شصت و هفتاد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)سلفی محمدرضا فروتن در کنار رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری در مراسم رونمایی از آلبوم موسیقیِ محمدرضا فروتن. انتقادی که از آقای فروتن داریم این است که این همه سلفی که میگیرد چرا هیچکدام را در اینستاگرامش نمیگذارد؟ پس ما نباید سوژه داشته باشیم؟ ما نباید نان بخوریم؟!
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)“من خاص هستم” جدید رسید. این بار، تینا پاکروان.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)الهام حمیدی، سعید معروف و نیکی کریمی در یک جشن خیریه. احتمالاً لیلا بلوکات از برگزاری چنین جشنی خبر نداشته است.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)پس از پرده، کلاه، کیسه زباله و گربه، بالشت را هم به لیست ادوات کاربردی در پوشاندن موی سر اضافه می کنیم.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)هدیه تهرانی، پس از شنیدن خبر اینکه دولت گفته به همه وعده های فرهنگی خود عمل کرده است. 
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)عکس یادگاری پرستاره در پشت صحنه یک تئاتر. با حضور استاد محمد رحمانیان، بیژن کامکار، سامان احتشامی، بهنوش طباطبایی، هانا کامکار، آشا محرابی، مهران رنجبر و سایر عزیزان هنرمند.  متوجه انتقاد های شما مبنی کاهش میزان طنز برخی مطالب در برخی روز ها هستم، خودتان به خوبی شاهد اوضاع سوژه ها در این روزهای آخر سال هستید، وگرنه ما با انرژی ای بیشتر از روز اول در خدمتتانیم.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)خانه سینما طی مراسمی از عکاسان خبریِ عکس های برگزیده از حادثه پلاسکو تقدیر کرده و بهترین عکس ها را به صورت یک گالری به نمایش گذاشته است. استاد داریوش اسدزاده هم روز گذشته از این نمایشگاه دیدن کرد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)بهداد سلیمی و سلین خانم در کنار برج میلاد، با ست سرمه ای رنگ و هماهنگ!
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)نگرانی هانیه توسلی از فراموش کردن قیافه اش توسط مردم یک نگرانی دائمی است و همین نکته باعث شده به هر نحوی که هست هر روز با عکس های جدید این موضوع را مرتفع کند. 
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)سلفی لیلا ایرانی به همراه آرام جان اش که طبیعتاً باید همسرش باشد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)مهرداد پولادی باز هم آفتابی شد و با یک لبخند دیگر، سازمان نظام وظیفه را به سخره گرفت و رفت تا عکس بعدی.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)گالری، نمایشگاه، خیریه، افتتاحیه، رونمایی…. اسم هایی که فقط بهانه اند، بهانه ای برای عکس جدید و پست جدید. هنگامه قاضیانی در یکی از همین بهانه ها.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)کسی نیست وساطت کند و مشکل پیش آمده بین مهدی احمدوند و آن اسب قهوه ای را حل کند؟
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)حمید لولایی این روزها اینستاگرام را به سلطه خود درآورده و روزی حدود 15 عکس میگذارد! عکس های جالب و قدیمی و اکثرا کم کیفیت که مشخص است از آلبوم عکس هایش گرفته. مثلا این عکس از پدر فقیدش یکی از همین عکس هاست.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)و این عکس در کنار برادرش آقا خسرو. توضیحاتی هم که مطرح میکند، هیچ ضروریتی برای عنوان کردنش وجود ندارد و صرفا برای درد و دل کردن و من باب صحبت آن ها را می نویسد! به این هم فکر نمیکند که شاید برادرش در این بین آبرویی داشته باشد.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)امین حیایی، جمشید خان هاشمپور، مهناز افشار و سارا بهرامی در پشت صحنه پروژه «دارکوب»، سومین فیلم بلند “بهروز شعیبی”. کارگردان جوانی که دو فیلم موفق «دهلیز» و «سیانور» را در کارنامه دارد و پیش بینی می شود این کارش هم خوب از آب در بیاید. علاوه بر عزیزان حاضر در تصویر، هادی حجازی فرد هم در این فیلم هنرنمایی کرده است.
به پایان مطلب رسیدیم، ممنون از همراهی تان. تا فردا.
سری جدید اخبار چهره ها و هنرمندان داغ ایرانی (34)