سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز

مجموعه : اخبار چهره ها
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز

سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز 

 

با آخرین خبرهای بازیگران در سایت تالاب در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید.

 

آخرین تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام و همچنین آخرین تصاویر بازیگران در جشنواره فیلم فجر را می توانید در زیر ببینید.

 

با اعلام نامزدهای جوایز و سیمرغ های جشنواره فیلم فجر، کاملاً فِس جشنواره در آمد و شور و شوق ها تماماً خوابید. خیلی ها از حضور در بخش های مختلف مسابقه انصراف دادند و خیلی ها با بیانیه ها و صحبت های تند هیئت داوران جشنواره و انتخاب های فشل این هیئت را مورد نقد قرار دادند. تیر خلاص بر پیکر نیمه جان جشنواره زمانی زده شد

 

که یکی از سایت های نزدیک به خانه سینما در اقدامی عجیب اسامی برنده های سیمرغ در بخش های مهم جشنواره را اعلام کرد تا بساط هشلهفت جشنواره امسال تکمیل شود و مراسم اختتامیه و اعلام برندگان زیر سوال برود. البته هنوز این برندگان تایید رسمی نشده اند ولی خب بعید است اطلاعات درز کرده دروغ باشد.

 

ولی ما تا اختتامیه رسمی صبر میکنیم تا شاهکار جدید هیئت داوران، یعنی انتخاب برندگان سیمرغ را آن موقع خدمتتان عرض کنیم. جشنواره ی امسال در واقع همان پریشب به پایان رسید و این چند روز را اضافه کاری کرده اند تا کسی نگوید کم آورده اند.

 

گوهر خیراندیش و دخترش آزاده اسماعیل خانی در کاخ میلاد.

سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزاین تصویری که میبینید مربوط به مجری و میهمانان برنامه کودک شبکه پویا نیست، بلکه مربوط به فرش قرمز فیلم “انزوا” است.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزدر جشنواره ای که رادان و گلزار نداشته باشد، عکاسان به امیرعلی دانایی رضایت میدهند.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزمحمدرضا غفاری در حاشیه فرش قرمز فیلم “آباجان” ساخته متوسطِ هاتف علیمردانی.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزفاطمه معتمد آریا در همین فرش قرمز، در پردیس ملت. متاسفانه بازی خانم معتمد آریا در این فیلم بسیار دور از انتظار بود.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزمهدی قربانی در فرش قرمز فیلم خوبِ “بیست و یک روز بعد” ساخته محمدرضا خردمندان و یکی دیگر مهجور شده ها در انتخاب نامزدهای جوایز.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزلوون هَفتوان و سایر عوامل فیلم “کوپال” ساخته کاظم مولایی در فرش قرمز این فیلم در دهمین روز از جشنواره فیلم فجر. یکی از فیلم های متفاوت و خوش ساختِ جشنواره.سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز– شما خانم… نه اون یکی، شال قرمزه.. بله شما. شما ازم عکس نگرفتین.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزماهچهره خلیلی پرواز مسکو اش چند ساعتی تاخیر داشت که تصمیم گرفت در این مدت تاخیر یک سر تا نشست خبریِ “یادم تو را فراموش ” برود و بازگردد.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزحسین یاری و مازیار فلاحی در نشست خبری همین فیلم. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزسیمرغ مال توئه، حق توئه، سهم توئه!
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزروشنک گرامی در روز دهم جشنواره.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزعکس رنگاروارنگ پوریا شکیبایی، مارال فرجاد، شبنم قلیخانی، حدیث میرامینی و همسرش مجتبی رجبی از قاب دوربین کوروش جوان.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزبرخی تصاویر و وقایع باعث میشود روزی هزاران مرتبه خدا را شکر کنیم که هر عزیزی امکان و توانایی رفتن به مراسم سینمایی بین المللی را ندارد. هر چه باشد آبروی یک مملکت در میان است!
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزملیکا زارعی با این پست نامزد شدن خواهرش برای سیمرغ بهترین بازیگر زن را تبریک گفت. سیمرغی که تنها در حالتی به مریلا خواهد رسید که حق لیلا حاتمی در “رگ خواب” کشته شود. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزعکس جالب پوریا شکیبایی با امیر علی پسر کوچک شهاب حسینی که هر روز به پردیس ملت می رود.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزرعنا آزادی ور دیشب هم به برج میلاد رفت.  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزهمسرداری در کاخ جشنواره به روایت تصویر.سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزتنها عایدی که فیلم “سوفی و دیوانه” برای سینما داشت، معرفی یک چهره جدید و آینده دار بود. “به آفرید غفاریان” که در آینده بیشتر از او خواهید شنید.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزبه گزارش تالاب رویا افشاری، ژاله صامتی، رها خدایاری و شیرین امیری بازیگران فیلم “ایستگاه اتمسفر” در نشست خبری این فیلم بی سر و صدا.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز خانم خبرنگار باور کنید من کاری با فیلما ندارم، فقط اومدم برای تیم هنرمندان نیروی خوب و آینده دار جذب کنم!
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزمحمدرضا و ملیکا شریفی نیا در دهمین روز جشنواره در کاخ میلاد. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزنشانه های از نفوذ دستفروش های مترو به برج میلاد.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزروز گذشته مراسمی در حاشیه جشنواره برگزار شد و در آن از کسانی که نامزده شده اند، تقدیر شد. یک نوآوری عجیب!
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزشبنم خانم مقدمی، یکی از توانا ترین بازیگران حال حاضر سینمای ایران که تک ستاره فیلم “آباجان” بود. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزبا این عکس از امیرعلی دانایی و مادرش در حاشیه فرش قرمز فیلم “انزوا”، عکس های روز کم رمقِ جشنواره به پایان رسید. بعید است در روزهای آتی شرایط از این بهتر باشد.سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزکسیه که همین لحظه از ورزش بوکس متنفر شد!
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزبله علی جان، وخامت اوضاع از عینک زدنتان در داخل هواپیما قابل تشخیص است. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزعکسی عالی از کیانوش رستمی، قهرمانی که روز گذشته توسط سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری به عنوان بهترین وزنه بردار سال جهان انتخاب شد. (البته با رأی مردم!)
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزفرهاد کوه کن هم بلایی بوده برای خودَش! به ما فقط جنبه های وفاداری، سختکوشی و حمالی شخصیت اش را گفته بودند، این موضوع را نمیدانستیم! 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز– (همه مردم یک صدا) غربتِ تموم دنیاااا، از دریچه ی…. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزبه گزارش تالاب خب سارا جان شما که انقدر دغدغه کودکان کار را داری به جای گرفتن این عکس با نیش باز دستشان را میگرفتی و به یک مرکز خیریه (که ماشاالله تعدادش از تعداد نیازمندان بیشتر شده) معرفی شان میکردی.  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزعکس عالی کوروش سلیمانی و کلوچه ی فسفلی اش در حال گردش و تفریح.  سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزسلفی امید حاجیلی با خانم ها هنرمند در حاشیه کنسرت اش. امید برای دستمال جیب و سایر اکسسوری های ظاهری اش از هنرمند شهیر کشورمان، “عین الله باقرزاده” الگو گرفته است. در کنار آزاده زارعی، مریم خدارحمی و هستی مهدوی.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزسلفی مارال بنی آدم، علی سرابی، ستاره پسیانی و نوید محمدزاده در کنار آبشار نیارگارا در کانادا. تئاترِ دوستان تمام شده و احتمالاً طی یکی دو روز آینده شاهد بازگشت شلوار شیرازی و مانتوی جودی آبوت به جشنواره خواهیم بود. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزنمیدانم چرا این پستِ رز رضوی باعث شد ناگهان به یاد سوال روز شماره قبل بیافتم. اگر نبود احتمالاً باز مثل اکثر مواقع فراموشش میکردم :)) آن فسقلی تپل کودکی های خانم پوراندخت مهیمن بود. با ذکر یک عدد “پیشته” میرویم سراغ عکس بعد.  سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزگویا سوزش جناب پرستویی پس از نامزد نشدن برای سیمرغ، به مرحله ی اشتعال رسیده است! بازی پرویز پرستویی در فیلم “قاتل اهلی” استاد کیمیایی واقعا خوب و بی نقص بود و تنها هیئت داوران امسال میتوانست ایشان را نامزد نکند. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزمسئولین عزیز استادیوم آزادی تتلو را با اینکه بلیط هم داشت، به استادیوم راه ندادند. احتمالاً بخاطر ترس از تحت تاثیر قرار گرفتن محبوبیت مجیدی دست به این اقدام زده اند. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزحمایت سفت و سخت سیدمحمد موسوی از کارلوس کی روش، با مصداق گرفتن ماجرای ولاسکو و دورانی که برای والیبال کشورمان دوام نداشت. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزعمه ی نسرین مقانلو را تابحال ندیده بودیم. واقعاً همگی خیلی خوشوقتیم بخاطر این اتفاق و این آشنایی. سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزجشن تولد هایمان دارد به سمت و سویی میرود که متولد را در جشن تولدش از اینکه به دنیا آمده سخت پشیمان می شود. پرداختن آن عبارت “مسی والیبال” هم که خودش یک مطلب جدا میخواهد!سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزسلفی امیرحسین رستمی و عجق هایش در روزهای فیلمبرداری “لیسانسه ها” که نیمه کاره رها شد و باقی داستان برای فاز دوم آن ماند.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزسردار آزمون یک جوان خوش شانس است، چون به صورت اتفاقی عقاب آسیا را در فرودگاه امام (ره) زیارت کرده. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزامروز روزی است که قلب تاریخ صنعت حمل و نقل کشور، شکست و دیگر هیچگاه مثل قبل نخواهد شد.  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزلحظاتی پیش از خرد شدن لنز دوربین.  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزامیر جعفری و مهراوه شریفی نیا در نمایی از تئاتر “ترن” که این شب ها در حال اجراست.  سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزحسین پاکدل و عاطفه رضوی در نمایشگاه عکس های رضا کیانیان. میگویند هر کس به این گالری برود با دمنوش های مخصوصی از وی پذیرایی می شود.  سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزفقط واکنش سعید سهیلی :)) 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزیغما گلرویی وقتی متوجه شد تمامی دیالوگ ها و بازی اش در “قاتل اهلی” را از فیلم در آورده اند و به جایش کنسرت پولاد را گذاشته اند :))  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزمادر سحر قریشی و سحر دختر نازش.
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزتبریک بی پایان به فوتبال ایران که روز گذشته بار دیگر یکدلی را معنی کرد و توانست تیم قطری را با ژاوی اش شکست بدهد. آرزوی موفقیت داریم برای سایر نماینده های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، یعنی پرسپولیس، استقلال خوزستان و ذوب آهن اصفهان. سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزچه کودکی کم دغدغه ای داشتی لیلا جان، من در کودکی کلی دغدغه داشتم. دغدغه ی نجات از شاخ و برگ درختان هنگام کول سواری، دغدغه ی آموزش پرواز به مرغ و خروس ها، دغدغه دمپایی ای که مسافت بیشتری را روی آسفالت حرکت کند تا کارت های بیشتری را جمع کند و … کلی دغدغه دیگر. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزدیگه قسمت نبود. ایشالا این سری یه طوری میام که قشنگ چند روز بمونم. 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزمطمئناً گندم چیز دیگری جز مادرش در پشت دوربین دیده که این شکلی شده است. شک ندارم!  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزحنیف و فرهاد و فرزاد به استادیوم رفتند و تیم محبوبشان را در این بازی حساس تنها نگذاشتند. سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزسرطان والتر وایت را نکشت ولی این عکسِ امیر کاظمی، چرا.سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزجسارتاً بهاره جان این پست را با چه چیزی در اینستا آپلود کرده ای؟! با آفتابه مِسی؟! 
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزخدا میداند چقدر طول کشیده که مجید واشقاتی نانوا ها را متقاعد کند که بازیگر است تا با او عکس یادگاری بگیرند!
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزباور کنید همین را اگر یک دلفین میکشید 40 میلیون تومان قیمت داشت ولی حالا که امیرمحمد کشیده فقط به درد سبزی پاک کردن میخورد.  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روزپیش از جامه دریدن و سر به بیابان گذاشتن بر اثر خواندن این پست سیاوش خیرابی، همه شما را به خداوند بزرگ میسپارم، تا مطلب بعدی یا حق.  
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز

 

 

 

 

جدیدترین مطالب سایت