مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 1 اردیبهشت 1397

المیرا شریفی مقدم مجری اخبار عزادار شد (عکس)

المیرا شریفی مقدم مجری اخبار عزادار شد (عکس)

مجری اخبار مادر بزرگ پدریش را از دست داد و عزادار شد.

المیرا شریفی‌ مقدم گوینده شبکه خبر پستی در اینستاگرامش منشتر کرد و از درگذشت مادر بزرگش خبر داد. به گزارش تالاب , گوینده اخبار صدا و سیما خبر از عزادار شدنش داد . المیرا شریفی مقدم با انتشار متنی در اینستاگرام خود از فوت مادربزرگ پدریش خبر داد .

مجله تالاب: المیرا شریفی‌مقدم گوینده خبر تلویزیون و چهره شناخته شده اي است او متولد سال ۱۳۶۰ و همسر داوود عابدی که او نیز از گویندگان شبکه خبر است می‌باشد .این زوج خبری دو پسر به نام هاي‌ امیر ابوالفضل و امیر ارسلان دارند . المیرا شریفی‌مقدم با انتشار پستی در اینستاگرام از درگذشت مادربزرگش خبر داد

المیرا شریفی‌مقدم در اینستاگرامش نوشت:

مادربزرگ مهربان من به آسمان رفت. بی نهایت زیاد دوستش داشتم.مطمئنم بعد از سالها تحمل بیماری و غم از دست رفتن پدرم، حالا به هم رسیدند ودر آرامش خواهند بود. روحشان شاد.

از شریفی مقدم و عابدی درباره زندگی شلوغ و پرکار و خاطراتشان از دنیای خبر پرسیدیم و این که چطور فرصت می‌کنند به کارهای روزانه شان برسند؟

«المیرا شریفی مقدم» گوینده اخبار شبکه خبر متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۰ در تبریز است اما در تهران بزرگ شدهو سال ۷۹ وارد شبکه خبر شده است. «داود عابدی» گزارشگر محبوب این شبکه که بیشتر مخاطبانگزارش هایش را در برنامه «دوربین خبرساز» به یاد دارند متولد اول تیر ۱۳۵۴ در محله مجیدیه تهران است.

المیرا شریفی مقدم مجری اخبار عزادار شد (عکس)

المیرا شریفی مقدم مجری اخبار عزادار شد

عابدی از سال ۷۵ کارش را در «مجله بامدادی» رادیو شروع کرده و بعد ازآن درسال ۷۸ درست از زمان تاسیسشبکه خبر وارد این شبکه شده است. وقتی از نحوه آشنایی شان و شکل‌گیری ازدواجشان می پرسم هردوسر شوخی را باز میکنند. عابدی با خنده میگوید: «خانم شریفی مقدم من را از تلویزیون می دیدو اصلا به خاطر من همه ی تلاشش را کرد که وارد شبکه خبر شود.»

شریفی مقدم هم ادامه می‌دهد: «بله من از بچگی آقای عابدی را در تلویزیون می‌دیدم واز هواداران ایشان بودم.» حالا عابدی قصه اصلی رابا چاشنی طنز برایمان تعریف میکند: «من با عموی همسرم از قبل دوست بودم.

یکبار ایشان به من گفت که من برادرزاده‌ام هم به شبکه خبر آمده و هوایش را داشته باش. من هم فکر کردمبرادرزاده اش یک آقاست و الکی گفتم باشه هوایش را دارم.

اما یکبار که وارد تحریریه شدم و خانم شریفیمقدم خودش را معرفی کرد تازه فهمیدم دوستم ایشان را می گفتو از همان جا بود که فکر ازدواج با خانم شریفیبه ذهنم افتاد و مراقبت هاي‌ ویژه آغاز شد. در نهایت هم سال ۸۲ با هم ازدواج کردیم.»


حتما بخوانید:  المیرا شریفی مقدم و همسرش (عکس)


عزادارشدن مجری مشهور تلویزیون المیرا شریفی‌ مقدم

مجله اینترنتی تالاب

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت