مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 17 خرداد 1397

شوخی مهران مدیری با لیلا بلوکات در دورهمی !+ عکس

شوخی مهران مدیری با لیلا بلوکات در دورهمی !+ عکس

شوخی مهران مدیری با لیلا بلوکات در دورهمی

لیلا بلوکات که مهمان جمعه شب برنامه «دورهمی» بود، در پاسخ به پرسش‌های مهران مدیری، از دلیل دوری چهار ساله‌اش از سینما و تلویزیون گفت.

 بخشی از برنامه «دورهمی» که ساعت 23:40 شبانگاه جمعه آغاز شد و تا ساعت 1:20 بامداد شنبه ادامه یافت، به گفت‌و‌گوی مهران مدیری با لیلا بلوکات، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اختصاص داشت.

در ابتدا، لیلا بلوکات در پاسخ به پرسشی، سن خود را 32 سال اعلام کرد که در مقابل مهران مدیری با خنده و شوخی خواستار دیدن کارت ملی این بازیگر شد؛ درخواستی که تا پایان گفت‌و‌گو چند بار دیگر تکرار شد و البته به نتیجه‌ای نرسید.

 
در ادامه، مهمان برنامه «دورهمی» از عشق خود به بازیگری و چگونگی ورود به صحنه تئاتر، صفحه تلویزیون و پرده سینما گفت. بلوکات در این مسیر، بازی در سریال «یوسف پیامبر» (سال 1387) را نقطه عطف کارنامه هنری خود دانست.

 

او توضیح داد که ابتدا قرار بوده است در آن سریال نقش زلیخا را بازی کند که به دلیل یک سانحه تصادف، آن را از دست می‌دهد و ایفاگر نقش دیگری می‌شود.

 

لیلا بلوکات همچنین در پاسخ به اینکه چرا نزدیک به چهار سال از سینما و تلویزیون دور بوده است، گفت: «به خاطر اشتباهاتی که داشتم، ترجیح دادم چند سال بیکاری را تحمل کنم و تنها روی صحنه تئاتر بروم. در واقع می‌خواستم مسیر کاری‌ایم را تغییر دهم و نیاز به این دوری موقت داشتم.

البته بعد از آن در یکی دو فیلم بازی کردم که مخاطبان به زودی نخستین تجربه طنز من را هم در فیلم «آس و پاس» به کارگردانی آرش معیریان خواهند دید.»

بازیگر فیلم «دراکولا» وقتی در برابر این پرسش خصوصی قرار گرفت که چرا تا حالا ازدواج نکرده است، پاسخ داد:

«چون کار بازیگری و امور موسسه خیریه «مهر لیلا» تمام وقت شبانه روز مرا اشغال کرده است، به خودم اجازه نداده‌‎ام تا کس دیگری را وارد زندگی خود کنم، در واقعیت می‌ترسم نتوانم بین این سه امر تعادل برقرار کنم. با اینحال از خدا می‌خواهم یک ازدواج خوب را نصیب من کند.»

در پایان این گفت‌و‌گو، لیلا بلوکات که در رشته طراحی فرش تحصیل کرده است، وقتی گفت می‌خواهد یک اثر دست‌بافت خود را به موزه «دورهمی» هدیه دهد، با خنده دوباره مهران مدیری روبرو شد که از او خواست کارت ملی‌اش را بدهد تا در موزه نگهداری شود.

خبر آنلاین

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت