مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 13 اسفند 1396

عکس احمد پورمخبر و تولد 78 سالگی با کیک تولدش

عکس احمد پورمخبر و تولد 78 سالگی با کیک تولدش

احمد پور مخبر و تولد 78 سالگی

احمد پور مخبر بازیگر طنز جشن تولد 78 سالگی اش را جشن گرفت . او انتقاد های زیادی نسبت به بازی در فیلم ها دارد و به هم دلیل مدتی است بازیگری نمیکند. به گزارش تالاب احمد پورمخبر که مدتیست در اعتراض به رفتارهای بدی که با او شد بازیگری را کنار گذاشته است عکسی جالب از جشن تولد خود منتشر کرد .

احمد پورمخبر با انتشار عکس تولد احمد پورمخبر در اینستاگرامش نوشت:

درود به همه ی شما مردم عزیزم، این روز‌ها بعضى‌ها دخالت می کنند تو کار دیگران میگن فلانى فلانکارست یا تهمتهاى دیگه به من و شما ربطى نداره طرف چیکارست تو زرنگى خودت رو اصلاح کن،یادمان باش هرکى رو تو قبر خودش میخوابونند، تهمت نزنیم، دروغ نگیم، باهم بخندیم باهمدیگر مهربان باشیم،به هم عشق بورزیم ….

عکس احمد پورمخبر و تولد 78 سالگی با کیک تولدش

احمد پورمخبر «زاده ۱۳۱۹» بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

پسر احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص این روزهای پدرش گفت:حال پدرم خداروشکر خوب است و سرحال در منزل استراحت میکند.

به گزارش تالاب وی در خصوص این که آیا اینروزها به پدرش کاری در عرصه سینما و تلویزیون پیشنهاد می شود یا خیر افزود:پیشنهاد به پدرم زیاد می شود اما وی دیگر دوست ندارد در عرصه بازیگری ظاهر شود.و متأسفانه باید بگویم که احمد پورمخبر برای همیشه از عرصه بازیگری خداحافظی کرد.

پورمخبر ادامه داد: از مهم ترین دلایلی که پدرم از هنر بازیگری خداحافظی کردندادن پول مناسب و به‌موقع از سوی تهیه‌کنندگان فیلم‌ها است.

فرزند احمد پورمخبر تصریح کرد:

این همه ی سال پدرم تلاش کرد که روزی تبدیل به ستاره سینما شوداما اگر نمی‌شد بهتر بود. چرا یک تهیه کننده که فیلمش ۳ میلیارد می فروشد باید برای دست مزد پدرم فقط ۳۰۰ هزار تومان بپردازد.

وی ادامه داد: چرا پدرم باید در چنین کارهایی بازی کند؟

این پول‌ها برای یک ماه بنزین زدن اتومبیل و رفت‌و آمدپدر هم نمی شود. شاید باورتان نشود ۳۰ شماره چک برگشتی که هرکدام مبالغ مختلفی دارددر دست ماست که هنوز توسط تهیه‌کنندگان ارجمند پاس نشده است.در چنین شرایطی چرا پدرم باید انرژی خودرا برای چنین حرفه‌اي بگذارد؟

حتما بخوانید:

جنجال دعوای علی صادقی و احمد پورمخبر (+عکس)

عکس های احمد پور مخبر

شایعه دستفروشی بازیگر سینما (+ عکس)

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت