فقر مادر بازیکن معروف فوتبال (+تصاویر)

مجموعه : اخبار چهره ها
فقر مادر بازیکن معروف فوتبال (+تصاویر)

گدایی مادر بازیکن معروف فوتبال

 مادر نولیتو فوتبالیست معروف اسپانیایی که گران قیمت ترین بازیکن منچسترسیتی است مادرش در فقر به سر میبرد در صورتی که وی حقوقی معادل 100 هزار پوند در هفته دریافت می کند با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها

 

فوتبالیست مشهور در حالی هفته ای 100 هزار پوند میگیرد که مادرش از شدت فقر و برای تهیه غذای روزانه اش مجبور به گدایی است ! به گزارش تالاب ما در فوتبالیست پولدار و مشهور منچستر سیتی در نهایت فقر رو به تکدی گری آورده است !

 

به گزارش تالاب مادر نولیتو فوتبالیست اسپانیایی گران قیمت منچسترسیتی شرایط خوبی ندارد و محتاج یک وعده غذایی است که مجبور است گدایی کند.نولیتو ستاره منچستر سیتی هفته ای 100 هزار پوند درآمد دارد ، با این حال مادر وی در اسپانیا در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و زندگی اش را با گدایی می گذراند , گدایی مادر فوتبالیست پولدار واقعا ناراحت کننده است.

فقر مادر بازیکن معروف فوتبال (+تصاویر)

گدایی مادر بازیکن معروف فوتبال

 

راسیو آگوندو دوران، مادر 46 ساله نولیتو می گوید پسرش با وجود این که هفته ای 100 هزار پوند درآمد دارد هیچ کمکی به او نمی کند تا او نتواند زندگی خوبی داشته باشد.مادر ستاره منچسترسیتی می گوید شرایط خوبی ندارد و برای امرار معاش مجبور است گدایی کند.

 

فقر مادر بازیکن معروف فوتبال (+تصاویر)

تصویری از منزل مادر نولیتو

 

راسیو آگوندو مادر فوتبالیست سرشناس پیش تر به دلیل اعتیاد به مواد مخدر به زندان رفته بود و به همین دلیل رابطه ای با فرزندش ندارد. او بعد از آزادی از زندان در شرایط بسیار بدی زندگی می کند و درآمد بسیار ناچیزی دارد به طوری که برای امرار معاش باید نیازمند کمک دیگران باشد.

 

این در حالی است که نولیتو پسرش با قراردادی به ارزش 13.8 میلیون پوند راهی منچسترسیتی شده است و هفته ای 100 هزار پوند از این تیم به جیب می زند.

 

فقر مادر بازیکن معروف فوتبال (+تصاویر)

تصویری گدایی مادر بازیکن معروف فوتبال

 

بعد از این که نولیتو با مادرش درگیری پیدا کرد او را ترک کرد و اکنون مادر فوتبالیست سر شناس در شرایط بسیار بدی زندگی می کند. او حتی چندی پیش به دلیل سرقت یک وعده غذایی نزدیک بود به زندان برود و اکنون نیازمند کمک رهگذران در پیاده روهای انگلیس است تا بتواند خرج وعده غذایی خودش را به دست بیاورد.

 

فقر مادر بازیکن معروف فوتبال (+تصاویر)

منزل نولیتو

 

او در گفت وگویی اعلام کرد:فکر می کنم من تنها مادر بازیکنان لیگ برتری هستم که در چنین شرایطی قرار دارم. یک ماه است که اجاره خانه ام را نداده ام و از خانه بیرونم کردند و اکنون جایی برای زندگی ندارم. شاید گوشه خیابان جایی باشد که باید بروم.

 

موش های زیادی در کنار من زندگی می کنند. نمی دانم چطور پسرم راضی می شود تا هفته ای 100 هزار پوند داشته باشد و من در چنین وضعیتی زندگی کنم. من برای بزرگ شدن او زحمات زیادی کشیدم، ولی او همه چیز را فراموش کرده است و حتی جواب تماس های من را نیز نمی دهد.

 

پول پسرم را تغییر داده است. دیگر هیچ کسی را نمی شناسم.

جدیدترین مطالب سایت