مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 14 اردیبهشت 1398

ماه عسل احسان علیخانی با اجرای بنیامین بهادری !

ماه عسل احسان علیخانی با اجرای بنیامین بهادری !

ماه عسل امسال با اجرای بنیامین بهادری !

گفته می شود بنیامین بهادری در راستای سیاست مدیر شبکه سه برای سلبریتی‌محوری و جذب چهره‌هاي‌ مطرح در عرصه‌هاي‌ مختلف هنریریال قرار اسـت از ساعتی پیش از افطار تا افطار روی آنتن شبکه ۳ باشد و احتمالا برنامه‌اي گفت‌وگومحور را روی آنتن ببرد !

شبکه 3 برای ویژه‌برنامه پیش از افطارش در سکوت خبری کامل تدارک ویژه‌اي دیده اسـت. باکسی کـه در تمام سال‌هاي‌ گذشته احسان علیخانی با «ماه عسل» ان را در اختیار داشت، حالا قرار اسـت با برنامه جدیدی کـه هنوز نامش خبری نشده در اختیار یک خواننده قرار بگیرد.

ماه عسل احسان علیخانی با اجرای بنیامین بهادری !

بنیامین بهادری یا احسان علیخانی

هر دو محبوب و دوست داشتنی

در جشنواره جام‌جم بود کـه احسان علیخانی اعلام کرد امسال دیگر «ماه عسل» را نمی‌سازد و تصمیم دارد عصر جدیدی رابا «عصر جدید» در کارنامه کاری‌اش شروع کند.

مرحله مقدماتی «عصر جدید» تا پیش از ماه رمضان بـه اتمام رسید و قرار اسـت مرحله فینال ان در ماه رمضان، طبق روال گذشته، در روز‌هاي‌ اول هفته و پس از افطار پخش شود.

با این اتفاق شبکه 3 باید برای باکس خالی پیش از افطارش برنامه‌اي را تدارک میدید. برنامه‌اي کـه بتواند جای گزین برند نیرومند «ماه عسل» باشد کـه در طی سالها مخاطبان خاص و ثابت خودرا پیدا کرده بودو حالا عملا بخشی از مخاطبان این شبکه منتظر برنامه جدید این شبکه برای ساعات پیش از افطار هستند.

حالا، اما گفته میشود بنیامین بهادری کـه بازیگری را هم در «درود بمبئی» تجربه کرده، در راستای سیاست مدیر شبکه سه برای سلبریتی‌محوری و جذب چهره‌هاي‌ مطرح در عرصه‌هاي‌ مختلف هنریریال قرار اسـت از ساعتی پیش از افطار تا افطار روی آنتن شبکه ۳ باشد و احتمالا برنامه‌اي گفت‌وگومحور را روی آنتن ببرد.

بنیامین بهادری پیش از این قرار بود برنامه «تب تاب» را برای همین شبکه اجرا کند، اما بـه یکباره باربد بابایی جای گزین او شد. دلیل این اتفاق هیچ‌وقت اعلام نشد، اما برخی عدم توافق مالی و برخی دیگر دلیل ان را مخالفت صداوسیما با اجرای این خواننده مطرح کردند.


حتما بخوانید:  بنیامین بهادری و همسرش شایلی و پسرش در حرم امام رضا (ع)


ماه عسل احسان علیخانی با اجرای بنیامین بهادری !

امیرحسین مدرس مجری سحرگاهی شبکه 2 شد

تسنیم نوشت: «خوان‌نیاز» برنامه سه‌ساعته شبکه دو سیماست کـه اجرای ان بـه مجری باسابقه تلویزیون رسید.

«خوان‌نیاز» عنوان برنامه سحرگاهی شبکه دو سیماست کـه محسن کلاهدوز مدیر پخش و سرپرست گروه اجتماعی و فرهنگی این شبکه خبر داد: امیرحسین مدرس این برنامه را اجرا می کند. با این احتساب بعد از مدت‌ها این مجری تلویزیون فارغ از شبکه چهار، در شبکه دیگری بـه اجرا می پردازد.

این برنامه بـه تعبیر میدر پخش و سرپرست گروه اجتماعی و فرهنگی شبکه، برنامه اجتماعی و معارفی اسـت نه معارفی خاص و مونولوگ‌محور! چرا کـه «خوان‌نیاز» عنوان برنامه سحرگاهی شبکه دو سیماست کـه با رویکرد خانواده رمضان روی آنتن میرود و مربوط بـه قشر خاصی نیست.
هرکس روزه میگیرد و سحرگاه بیدار می شود مخاطب این برنامه اسـت. برنامه ما اصلاً یک برنامه معارفی خاص و مونولوگ‌محور نیست بلکه اجتماعی و معارفی عامه‌پسند روی آنتن می رویم. در «خوان نیاز» فقط مجری نیست حرف می زند ودر کنار ان مناجات‌خوان و آیتم‌هاي‌ مختلف، برنامه متنوعی را گردهم می‌آورد.

او در خصوص جزئیات بیشتر برنامه تأکید کرد: دو مناجات‌خوانی قبل و بعد از اذان صبح داریم کـه پس از اذان مناجاتی با رویکرد امام زمان «عج» خواهیم داشت. برنامه با قرائت قرآن کریم آغاز می شود و اذان صبح را هم زنده پخش میشود.

این برنامه از فردا ساعت ۰۲:۳۰ صبح روی آنتن می رود. ما در برنامه‌مان ارتباط با استان‌ها داریم و همه ی ایران مثل سال گذشته درگیر «خوان‌نیاز» هستند. با مشهد مقدس ارتباط خاص داریم و آیتم‌هاي‌ تربیت‌محوری رابا رویکرد تربیت مذهبی نوجوانان، جوانان و رفتار‌هاي‌ الگوی اسلامی درخانواده مطرح خواهیم کرد. درباره سبک زندگی و تغذیه اسلامی صحبت می کنیم و البته گفت‌وگو‌هاي‌ متنوع، شاعر و مناجات‌خوان داریم. این برنامه حداقل سه ساعته خواهد بودو از حدود ساعت ۲:۳۰ الی ۵ صبح روی آنتن خواهیم بود.

افطار برنامه‌اي نداریم؛ مناجات محمود کریمی هرروز روی آنتن

کلاهدوز با اشاره بـه دو بار پخش سخنرانی در ایام رمضان، گفت: برای افطار بـه جهت تلاقی اذان مغرب و عشاء با اخبار ۲۰:۳۰؛ برنامه ویژه افطار نخواهیم داشت. اما دو سخنرانی در ساعات ۶ الی ۶:۳۰ صبح و بعد از اذان ظهر حدود ساعت ۱۳:۳۰ جزو برنامه‌هاي‌ رمضانی شبکه دو سیماست. در مناسبت‌هاي‌ ویژه ایام رمضان مداحی ویژه‌اي خواهیم داشت. مناجات‌خوانی محمود کریمی هر شب از مشهد مقدس حدود ساعت یک و نیم بامداد روی آنتن میرود.

جنگ شبانه با هدف نشان دادن تلاش‌ها و موفقیت‌ها

وی در پاسخ بـه این سوال کـه شبکه دو سیما جنگ رمضانی خواهد داشت، بیان کرد: ساعت ۲۳:۳۰ جُنگ شبانه رمضانی شبکه دو روی آنتن میرود؛ این برنامه را احسان ارغوانی تهیه و محسن آزادی اجرا می کند. قرار نیست بـه شکل جُنگ‌هاي‌ دیگر باشد؛ یک برنامه‌اي برپایه موفقیت‌هاي‌ انسان جلوی دوربین میرود و ما با نمونه‌هایي کـه معرفی می کنیم ان تلاش‌ها و همیّت‌ها را بـه تصویر میکشیم. نمونه‌هایي مثل مستند‌هاي‌ «پل فروردین» در مناطق سیل‌زده از طریق این جنگ شبانه ۷۰ دقیقه‌اي پخش میشود. این برنامه ترکیبی درکنار ایجاد فضایی معنوی تلاش می کند تا حالی خوب را بـه مخاطبان خود هدیه کند.

جزئیات بیشتر برنامه‌هاي‌ رمضانی شبکه 2

* فصل جدید «هزار راه نرفته» نیز از دیگر تدارکات شبکه دو سیماست کـه در ماه رمضان روانه آنتن خواهد شد. این برنامه بـه تهیه‌کنندگی ناهید سادات شریفی با حضور گروهی از کارشناسان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌هاي‌ شهید بهشتی و تهران بـه طرح مساله و بررسی مسائل مربوط بـه خانواده، قبل از ازدواج، طلاق و بعد از جدایی خواهد پرداخت و شامل بخش‌هاي‌ متعددی می شود. «هزار راه نرفته» کاری اسـت از گروه خانواده کـه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ روانه آنتن میشود و بازپخش ان ساعت ۸:۴۰ خواهد بود.

*فصل پنجم برنامه «کام شیرین» با هدف مهارت آموزی و آموزش تکنیک‌هاي‌ والدگری و تربیت فرزند در مباحث مختلف و سنین گوناگون توسط کارشناسان بـه بحث و گفت‌وگو و بررسی گذاشته می شود. محمد کاظم‌زاده و رضا ناظری بـه عنوان روان شناس در برنامه حضور دارند و ثریا بناکار اجرای این برنامه را برعهده دارد. کام شیرین» کاری اسـت از گروه خانواده بـه تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی کـه در ماه مبارک رمضان روز‌هاي‌ زوج ساعت ۱۷:۱۰ روانه آنتن میشود و تکرار ان ساعت ۶:۳۵ خواهد بود.

*گروه کودک و نوجوان با مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل»؛ «ترنم باران» و «ویژه برنامه نمایشگاه قرآن» در ماه مبارک رمضان همراه مخاطبان این شبکه خواهد بود. «محله گل و بلبل» بـه تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده، اجرای داریوش فرضایی و کارگردانی احمد درویش علیپور هرروز ساعت ۱۸:۳۵ روانه آنتن خواهد شد.

* «ترنم باران» عنوان ویژه برنامه معارفی ویژه کودکان و نوجوانان اسـت کـه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵:۲۰ از قم پخش میشود و ویژه برنامه نمایشگاه قرآن نیز کاری اسـت از مجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی کـه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ در جدول پخش برنامه‌هاي‌ شبکه دو سیما قرار دارد.

*ادامه فصل ششم از مستند «از لاک جیغ تا خدا» کـه قسمت‌هاي‌ گذشته ان مورد تحسین و استقبال گسترده مخاطبان خاص و عام قرار گرفت هرروز ساعت ۱۸:۰۵ از شبکه دو سیما پخش میشود و بازپخش ان ساعت ۵ خواهد بود. این برنامه کاری اسـت از گروه خانواده بـه تهیه کنندگی هاشم تفکری بافقی و با محوریت تکریم حجاب و بانوان محجبه کـه همراه با روایت‌هایي از بانوانی کـه بـه تازگی موفق بـه بهره‌مندی از پوشش چادر شده‌اند، روایت می شود. الگوسازی برای جامعه دختران و زنان کشور و نیز ارائه حجاب برتر از اهداف این برنامه اسـت.

* «شفا» برنامه‌اي اسـت ترکیبی کـه با رویکرد ایجاد حال خوب و حس امیدواری و با هدف گسترش فرهنگ کمک رسانی و شناخت و جلوگیری از آسیب‌هاي‌ اجتماعی دراین ایام روانه آنتن میشود. «شفا» کاری اسـت از گروه خانواده بـه تهیه کنندگی علی اکبر کریمی کـه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۴ در جدول پخش برنامه‌ها قرار دارد.

* «نمادو» دوربین شبکه دو در سراسر کشور و کاری از گروه دانش و اقتصاد در ایام رمضان با گزارش‌هایي خاص از استان‌ها و مناطق مختلف کشور پیرامون انعکاس مراسم ویژه این ماه در خدمت بینندگان شبکه دو سیماست.

*در لیالی نورانی قدر شبکه دو سیما ویژه برنامه‌هاي‌ خودرا در قالب قرائت دعای جوشن کبیر و برگزاری مراسم احیاء از ساعت ۲۳:۱۵ در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه درود الله علی‌ها بـه صورت زنده تقدیم بینندگان این شبکه می کند.

منبع: khabaronline.ir
برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت