حرف های عجیب مدونا در مورد تجاوز به او

مجموعه : اخبار چهره ها
حرف های عجیب مدونا در مورد تجاوز به او

تجاوز کردن به مدونا 

اگر ما به موسیقی قدیمی کلاسیک خارجی علاقه داشته باشیم حتما مدونا را میشناسیم ، وی یکی از موسیقی دانان قدیمی هالیوودی در اروپا است.

 

سخنان عجیب مدونا درباره تجاوزش

مدونا خواننده مشهور امریکایی در سخنانی همه هواداران خود را متعجب کرد. این خواننده زن که رکورد فروش آلبوم آهنگ هایش را در گینس دارد درباره شرایط هنری در آمریکا پده برداشت که همه را متعجب کرد.

 

مدونا لوییس خواننده آمریکایی صاحب سبک راک وقتی جایزه بهترین زن سال امریکا را از مجله بیلبورد دریافت کرد افشاگری جالبی درباره جایگاه زنان هنرمند در امریکا مطرح کرد که همه هواداران و مردم امریکا را شگفت زده کرد.

 

مدونا بعد از دریافت جایزه خیلی صریح از شرایط سخت و حقارت آمیز هنر زنان در امریکا پرده برداشت.

 

او با ادبیاتی تحقیر آمیز خود را “پادری” صدا کرد و وقتی حاضران شگفت زده شدند به موضوع اصلی پرداخت. او گفت وقتی که زنان در آمریکا خواننده میشوند همه مسئولان به فکر تجاوز کرده به انها هستند که اگر به خواسته انها تن ندهی خبری از فروش آلبوم و کنسرت نخواهد بود.

 

مدونا به موضوع اصلی پرداخت، یعنی تبدیل‌شدن زنان خواننده در آمریکا به یک شیء زیبا و سرگرم‌ کننده که هیچ کس از آنها اندیشیدن نمی‌خواهد.

 

سخنان عجیب مدونا درباره تجاوزش

این خواننده مشهور آمریکایی از خاطرات تلخ خود در ابتدای فعالیت هنری گفت، یعنی زمانی که در ۱۹۷۹ به عنوان یک جوان ۲۱ ساله وارد بازار هنری نیویورک شد، تجربیاتی از چاقوکشی و تجاوز به او روی یک پشت بام و حمله به منزلش تا رفتن به آتلیه مجلات هرزه‌نگار «برای امرار معاش» و از رویارویی با توهین به ویژه پس از گسترش اینترنت تا «آزار و سوء استفاده بی‌امان» که در طول فعالیت هنری‌اش به عنوان زن تحمل کرده است.

 

مدونا سپس واقعیتی که با آن روبرو شده بود را توضیح داد:

«اوایل کارم، جنسیت برایم مهم نبود. فقط می‌خواستم خواننده باشم…. فکر می‌کردم قاعده و محدودیتی (مرتبط با جنسیت) وجود ندارد. اما اشتباه می‌کردم.»

 

این خواننده آمریکایی گفت یک بار خودش را با پرینس، خواننده مرد مقایسه کرده و به این فکر کرده که چرا پرینس مجبور نیست «لباس توری و کفش پاشنه‌بلند بپوشد،‌ رژ لب بزند و پشت خود را تکان دهد؟!».

 

و به خود پاسخ داده
«او یک مرد است. آنجا بود که برای اولین بار یه این حقیقت پی بردم که زنان به اندازه مردان آزادی ندارند. احساس می‌کردم فلج شده‌ام. مدتی طول کشید تا بتوانم خودم را جمع کنم و با این زندگی بسازم.»

 

او نتیجه گرفت
«بله. اگر مرد هستید قاعده‌ای برای شما نیست اما اگر زن هستید باید تابع قواعد بازی باشید. می‌پرسید کدام بازی؟ اینکه می‌توانید زیبا و بامزه و سکسی باشید اما ادای باهوش‌ها را در نیاورید.

 

از خودتان نظر نداشته باشید، یا دست کم نظری نداشته باشید که خلاف وضعیت موجود باشد. یعنی به شما اجازه می‌دهند که مثل فاحشه‌ها لباس بپوشید و مردان مثل یک شیء با شما برخورد کنند اما اختیار این فاحشگی (مردانه‌پسند) را ندارید و به هیچ وجه نباید تخیلات جنسی زنانه را ترویج کنید. باید همان چیزی باشید که مردها از شما می‌خواهند.»

 

او که ۵۸ سال از عمرش می‌گذرد گفت قاعده دیگری هم برای زنان وجود دارد «نباید سن تو بالا برود!» درواقع خوانندگان زن در آمریکا از میان‌سالی با چالش‌های بیشتری نیز مواجه می‌شوند اینکه سن شما بالا برود، یک گناه محسوب می‌شود.

 

دائماً به شما انتقاد می‌کنند، تهمت می‌زنند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند در رادیو بخوانید.» او خود را به دلیل اینکه با وجود این شرایط و خلاف بسیاری از خوانندگان دوام آورده است، یک انسان خوشبخت دانست.

 

حرف های عجیب مدونا در مورد تجاوز به او

رابطه جنسی مدونا

 

منبع :mashreghnews.ir