مصاحبه و گالری عکس های خانوادگی علی علیپور فوتبالیست

مجموعه : اخبار چهره ها
مصاحبه و گالری عکس های خانوادگی علی علیپور فوتبالیست

بیوگرافی علی علیپور 

علی علیپور بازیکن مشهور ایرانی که در تیم پرسپولیس توپ میزند ، به تازگی گفت و گو اي انجام داده هست که دعوت مینماییم ما را در ادامه دنبال کنیم.

جام قهرمانی سوژه اي شده بود تا همۀ در کنارش تصویر یادگاری بگیرند.

 

اعضای تیم پرسپولیس هر کدام با همسرشان و فرزندشان در کنارش تصویر گرفتند.

علی علیپور مهاجم جوان تیم پرسپولیس تصویر یادگاری به همراه همسر و فرزندشان «شانتیا» با جام قهرمانی بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس و پدیده انداختند.

 

این تصویر در محل برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس کرفته شده هست و چون خانواده بازیکنان در این محل در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

علی علیپور متولد ۲۰ آبان ۱۳۷۴ – و در قائم‌شهر به جهان آمده هست و در تیم پرسپولیس توپ میزند.

به تازگی صاحب یک فرزند دختر شده هست که اسمش را شانتیا گذاشته هست.

 

عکس علی علیپور و همسرش با جام قهرمانی

مصاحبه و گالری عکس های خانوادگی علی علیپور فوتبالیست

عکس های داغ از همسر علی علیپور 

مصاحبه و گالری عکس های خانوادگی علی علیپور فوتبالیست

مصاحبه و گالری عکس های خانوادگی علی علیپور فوتبالیست

 همسر علی علیپور 

 

جوانترین گلزن دربی ۸۰ در تاریخ فوتبال ایران که پیروز شد سه امتیاز شیرین برای این تیم کسب کند بابت مشکلات مسکن با حاشیه عجیبی مواجه شده هست.علی علیپور به همراه همسرش در تهران حیران و سرگردان شده هست. جوانی که باعث شادی میلیون ها پرسپولیسی در دربی پایتخت شد

 

حالا در حسرت چند متر جای خواب به سر میبرد. باورکردنی نیست اما حقیقت دارد که باشگاه پرسپولیس هنوز قدمی برای حل مشکل مسکن آخرین گلزن خود برابر استقلال برنداشته هست.

 

علی علیپورباورکردنی نیست اما حقیقت دارد که علی علیپور ۲۰ ساله در بحبوحه جوانی خسته و فرسوده شده هست. این گفت و گو یا به عبارت بهتر درددل، با ما و علی علیپور همراه باشید.

 

مشکل مسکن تو چیست که هنوز حل نشده هست؟

«با بی حوصلگی» راستش قرار شد در این رابطه خیلی صحبت نکنیم!

 

به هر حال این مسئله رسانه اي شده و…
باور کنید خسته شدم. به همراه همسرم در تهران آواره شدیم! «سکوت میکند».

 

یعنی چه؟

یعنی این که من متأهل با هزار امید و آرزو همسرم را به تهران آوردم و به پرسپولیس پیوستم اما هم اکنون باید سربار یکی از دوستانم باشم!

 

می‌شود واضح تر بگویید؟

بله، زمان حضور در راه آهن، باشگاه ۱۰ میلیون تومان پول به من داد که رفتم و یک خانه که چه عرض کنم انباری در محله نازی آباد اجاره کردم.

 

۱۰ میلیون تومان پیش و ماهی ۳۰۰ هزار تومان اجاره! تا چند وقت پیش هم آنجا بودم اما دیدم واقعاً نمی‌توانم ادامه بدهم و خانه را تحویل دادم.

 

جایم بسیار کوچک، تاریک و نمور بود. تصمیم گرفتیم از آنجا بلند شویم و موقتاً در خانه دوستم ساکن شدیم تا باشگاه پرسپولیس پولی به ما بدهد که…

 

که نداد؟!
به خدا نمی‌دانم چه بگویم؟! خجالت می‌کشم، سربار دوست متأهلم شدم. این بنده خدا هم یک بچه دارد و دیگر نمیتواند میزبان من باشد.

 

خانه دوست تو کجاست؟

همان نازی آباد. این روزها صبح و بعد از ظهر تمرین داریم. هر روز باید ۵۰ کیلومتر تا جنت آباد و درفشی فر بیایم. حالا فکر کنید خسته و کوفته باید همین ۵۰ کیلومتر را برگردم. آیا توانی برای من می‌ماند؟ از لحاظ بدنی که هیچ، از لحاظ فکری هم اصلاً تمرکز ندارم.

 

مگر پول قراردادت را نگرفتی؟

نه، چی گرفتم؟ بابت پارسال چیزی نگرفتم. یک پول مختصری دادند که خرج خورد و خوراک و بدهی ام شد!

 

بدهی؟
بله همین همین حالا فکر می‌کنید از کجا خرج و مخارج زندگی ام را تأمین می‌کنم؟ مجبورم از دوستان و آشنایان قرض کنم و بعد پس بدهم. مشکلات چندان هست و…

 

حالا باشگاه چه جوابی به تو داد؟

رفتم به دفتر باشگاه شاید مشکلم حل شود اما امروز و فردا می‌کنند. باور کنید خسته شدم. نمی‌دانم چه کار کنم؟ کلافه شدم! شاید برخی افراد بگویند مشکل مسکن علیپور چه ربطی به باشگاه دارد؟ خب اگر پولم را بدهند میروم یک جایی را اجاره می‌کنم تا با همسرم زندگی کنم.

 

آیا این خواسته زیادی هست؟

شاید مزد گلزنی ات در دربی باشد!
زدن آن گل که وظیفه ام بود. من دروازه استقلال را باز نکردم که چیز زیادی بخواهم. هم اکنون هم فقط میگویم پولی بدهند تا بتوانم یک خانه کوچک نزدیک محل تمرین اجاره کنم، همین!

 

راستی قرارداد مالی ات برای فصل بعد چقدر هست؟

نمی‌دانم! هنوز درمورد مسائل مالی صحبتی نکرده ایم!

جدیدترین مطالب سایت