دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

موج برگشت بازیگران ایرانی ملحق شده به جم

مجموعه : اخبار چهره ها
موج برگشت بازیگران ایرانی ملحق شده به جم

 بازگشت بازیگران پیوسته به شبکه جم به ایران

سخنگوی وزارت ارشاد از بازگشت قریب الوقوع تعدادی از این بازیگران به کشور خبر داد.در حالی در ماه های اخیر شاهد پیوستن تعدادی از بازیگران کشورمان به شبکه جم بودیم که برخی از این هنرمندان تصمیم به بازگشت دارند.
 

به گزارش تالاب:  مدتی است که موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون به شبکه ماهواره ای جم رو به افزایش است ولی برخی از اینبازیگران مهاجر از کار خود پشیمان هستند و قصد بازگشت دارند.

 

نوش آبادی در نشست خبری امروز خود گفت:«بسیاری از هنرمندانی که به شبکه های خارجی رفته اند در همین زمان کوتاه متوجه شدند که سرابی که ما از آن صحبت کردیم، واقعیت دارند و عزم بازگشت کرده اند.

 

ما هم حرفی نداریم و صحنه برای کسانی که نادم هستند؛ مهیا است. اما باید بدانند که بازی را باخته اند و در این مدت هیچ منفعتی نبردند و تنها خودشان را بدنام کردند. به زودی خبرهایی می آید که تعدادی از این بازیگران به کشور بازمی گردند.»

موج برگشت بازیگران ایرانی ملحق شده به جم

موج برگشت بازیگران ایرانی ملحق شدبه جم

 

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز سری جدید خبرهای داغ هنرمندان و چهرهای داغ روز    با آخرین خبرهای بازیگران در سایت تالاب در خدمت شما هستیم با ما همراه باشید.   آخرین تصاویر بازیگران و افراد مشهور ایرانی در ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای زن جوان در مورد صیغه ی همسرش در خانه
ماجرای زن جوان در مورد صیغه ی همسرش در خانه
مشاهده بیشتر