دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش + عکس

مجموعه : اخبار چهره ها
نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش + عکس

شبنم قلی خانی از بازیگران محبوب کشور از زندگی با همسرش میگوید.

 

به گزارش تالاب ماجرای ازدواج شبنم قلی خانی و همسرش را برای شما در این بخش گذاشته ایم.شبنم قلی خانی بازیگر 39 ساله کشورمان چند سالی است که ازدواج کرده است اما شاید دانستن نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش برای شما جالب باشد.

 

شبنم قلی خانی در سال 1356 در تهران بدنیا آمده است و از سال 1376 فعالیت هنری خود را با بازی در تئاتر شهر آغاز کرده است.او با درخشش در سریال مریم مقدس به شهرت رسیده است.شبنم قلی خانی مدتی است صاحب یک فرزد دختر شده است

 

نحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش + عکسنحوه آشنایی شبنم قلی خانی و همسرش

 

و چند سالی در استرالیا زندگی کرده است.اما شاید دانستن ماجرای آشنایی و ازدواج شبنم قلی خانی و همسرش برای شما جالب باشد.خواهر شبنم قلی خانی و خواهر رضا (همسر شبنم قلی خانی) برای اینکه بتوانند این دو جوان را به هم برسانند دست به اقدام جالبی زدند.

 

خواهر رضا, بردارش را به خواهر دوستش, یعنی شبنم  برای یک پروژه ماکت سازی معرفی می کند.این آشنایی به یک پروژه ماکت سازی ختم نشد و پس از آشنایی های مکرر به یکدیگر علاقه مند می شوند و در نهایت ازدواج می کنند.ثمره ازدواج شبنم قلی خانی دختری است که نام آن را شانا گذاشته است. 

 

برچسب‌ها:

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
نظرات جالب اکبر عبدی برای فیلم مهران مدیری نظرات متفاوت اکبر عبدی برای فیلم مهران مدیری با حضور اکبر عبدی این هنر پیشه قهار ایران در برنامه فرمومل یک نظراتی در موردد فیلم خود ارائه نمود اکبر عبدی در ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

متولد شدن نوزادی با چشم بیرون از حدقه در اصفهان (عکس 18+)
متولد شدن نوزادی با چشم بیرون از حدقه در اصفهان (عکس 18+)
مشاهده بیشتر