مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 20 شهریور 1397

اظهار نظر جالب رامبد جوان درباره ی احسان علیخانی (عکس)

اظهار نظر جالب رامبد جوان درباره ی احسان علیخانی (عکس)

نظر رامبد جوان درباره ی احسان علیخانی

مجله تالاب : رامبد جوان موضع خود را درباره برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی بیان کرده است.رامبد جوان در پاسخ به این سوال که برخی عنوان می کنند خندوانه در برخی برنامه ها به موضوعات ماه عسل نزدیک می شود و سوژه های اجتماعی را وارد برنامه می کند، چقدر این مسئله را قبول دارید، گفته است:

«به نظرم اینطور نیست، وظیفه‌ ما در خندوانه این می باشد که با چنین مواضعی مواجه بشویم. احتمال دارد یک جاهایی غم‌انگیز به نظر بیاید، اما به نظرم در عین غم‌انگیزی امید و حال خوب وجود دارد.»
او درباره ماه عسل نیز عنوان کرد:«در ماه عسل هم اوضاع به همین شکل است،

اظهار نظر جالب رامبد جوان درباره ی احسان علیخانی (عکس)

رامبد جوان و احسان علیخانی

ماه عسل هم در عین اینکه می‌گریاند یا احتمال دارد حالت را منقلب بکند و اشک شما به عنوان واکنش حسی در بیاید باز هم کارکردش این است که امید می‌دهد، با دیدن این برنامه احساس نمی‌کنید که همه‌چیز تمام شده است. بلکه این حس را می‌دهد که می‌شود زندگی کرد.»

رامبد جوان به دفاع از برنامه خود نیز پرداخت و گفته است :

«در «خندوانه» هم بعضا جریان برنامه به همین شکل است، امید می‌دهد در نتیجه جاهایی ممکن است شباهت با برنامه های دیگر پیدا کنند و ایرادی ندارد. ولی در ما چیز روتینی نیست، مدل ما اینطور نمی باشد که اشک در بیاوریم، اما یک وقتهایی هم اشکمان در می آید و هیچ اشکالی ندارد، آدمیزاد هستیم.»

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت