مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 25 اسفند 1395

تصویری از نقش جدید پگاه آهنگرانی در «سارا و آیدا»

تصویری از نقش جدید پگاه آهنگرانی در «سارا و آیدا»

نقش جدید پگاه آهنگرانی در «سارا و آیدا»

پگاه آهنگرانی در این فیلم نقش آیدا و غزل شاکری در نقش سارا بازی می‌کنند. این دو بازیگر از شخصیت‌های اصلی قصه هستند.فیلمبرداری فیلم سینمایی «سارا و آیدا» این روزها در خیابان‌های تهران ادامه دارد.

فیلمبرداری «سارا و آیدا» جدیدترین فیلم مازیار میری این روزها در خیابان‌های تهران ادامه دارد و تاکنون ۴۰ درصد از فیلمبرداری این فیلم در تهران به پایان رسیده است، همچنین بیشتر بازیگران پروژه جلوی دوربین رفته‌اند.

نقش جدید پگاه آهنگرانی در «سارا و آیدا»

به گزارش تالاب «سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبرداری آن در تهران انجام خواهد شد و فیلمنامه آن توسط امیر عربی به نگارش در آمده، همچنین مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است.در این فیلم غزل شاکری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، سعید چنگیزیان و شیرین یزدان بخش به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند…

نقش جدید پگاه آهنگرانی در «سارا و آیدا»

از عوامل تولید «سارا و آیدا» می‌توان به مجری طرح: همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، طراح صحنه و لباس: شیوا رشیدیان، طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی، مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان:

مریم هژیروند، صدابردار: ساسان نخعی، مدیر تولید: حسین اکبری، گروه کارگردانی: مهدی لطیفی، نگار جنیدی، منشی صحنه: ندا آصف، فیلمبردار: امیر موسوی، دستیار فیلمبردار: مرتضی سبحانی، عکاس: آرزو اتحاد و مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی اشاره کرد.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت