خرید و فروش در اینترنت

نیکول کیدمن 20 سال پیر شد (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
نیکول کیدمن 20 سال پیر شد (+عکس)

بازیگر معروف نیکول کیدمن برای بازی در نقش یک پیرزن 20 ساله پیر تر شد.

 

به گزارش تالاب : نیکول کیدمن برای بازی در نقش جدیدش در تریلر جنایی «بالای دریاچه» باید در نقش ۲۰ سال بالاتر از سن خودش ظاهر خواهد شد.این بازیگر برای بازی در فصل دوم تریلر جنایی «بالای دریاچه» همه موهایش را خاکستری کرده است و

 

با پوستی ظاهر شد که به مقتضای سن شخصیت، باید کک مک و لکه داشته باشد. این بازیگر ۴۹ ساله برای نقش جدیدش باید حداقل ۲۰ سال بیشتر از سن امروزی‌اش در این مجموعه که در سیدنی فیلمبرداری می‌شود، به نظر برسد و گریم شود.

 

نیکول کیدمن 20 سال پیر شد (+عکس)

نیکول کیدمن

 

این سریال را جین کمپیون کارگردانی که «کیوی» را در کارنامه دارد نوشته و کارگردانی کرده و موضوع آن در نیوزیلند می‌گذرد.  کیدمن در فصل اول سریال هم حضور داشت اما به دلایل نامعلوم ایفای آن را به اتمام نرساند و حالا پذیرفته تا نقشش را ادامه دهد.

 

در فصل اول الیزابت ماس بازیگر «مد من» در نقش کارآگاهی ظاهر شده که به زادگاهش نیوزیلند بازمی‌گردد تا درباره ناپدید شدن یک دختر ۱۲ ساله تحقیق کند. ماس در فصل دوم بار دیگر در نقش خودش ظاهر شده است و گوندالین کریستی نیز در این سریال بازی می‌کند.

 

نیکول کیدمن 20 سال پیر شد (+عکس)

نیکول کیدمن

 

کیدمن مسیری را انتخاب کرده که جولیان مور هم به تازگی رفته بود: او نیز در نقشی بسیار مسن‌تر از خودش با گریمی کامل ظاهر شده است. تصویر گریم شده جولین مور مربوط به «هیجان‌زده در نیویورک» در ماه می امسال میباشد. او با این گریم بسیار مسن‌تر از ۵۵ سال سن خودش دیده می‌شود.

 

برچسب‌ها: