مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 3 شهریور 1402

واکنش جنجالی علی نصیریان به قصه فصل دوم «شهرزاد»

واکنش جنجالی علی نصیریان به قصه فصل دوم «شهرزاد»

واکنش جنجالی علی نصیریان

علی نصریان که در قسمت اول شهرزاد دارای نقشی بینظیر و بی نقص بود بازیگران دیگری به جای شخصیت اصلی فصل اول به کار اضافه شده‌اند اما هنوز جایگزینی برای اینچنین شخصیتی وجود ندارد. شخصیت عمه که در فصل دو اضافه شده تلاش‌هایي را انجام می دهد اما نتوانسته آن قاطعیت و کنشگری برادرش را داشته باشد.

به گزارش میزان، علی نصیریان بازیگر پیشکسوت و با تجربه سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فصل دوم سریال «شهرزاد» گفت: فصل دوم این سریال را به صورت کامل دنبال می کنم. در هر صورت من در فصل اول این آلبوم بوده‌ام و دوست دارم بدانم ادامه داستان به کجا خواهد کشید.

او با اشاره وجود بعضی ایرادات در فصل دوم این سریال تاکید کرد: به نظرم این سریال در فصل دوم بد نیست و داستان کار خودش را انجام میدهد اما آن کنشگر اصلی که در فصل یک وجود داشت در این فصل غایب بوده و جای خالی آن احساس میشود.

بازیگر نمایش «اعتراف» در همین راستا ادامه داد: کنشگر اصلی قسمت اول که در داخل خانواده و بیرون جامعه تاثیرگذار بود و به نوعی همۀ را تفتیش کرده و دستور می‌داد در فصل دوم نیست. این شخصیت بر پا کننده تعداد زیادی از آتش‌هاي داستان در فصل یک بود و حالا که حضور ندارد خلاء وجودی‌اش مشخص شده و از لحاظ کنشی تعادل داستان به هم خورده هست.

او با اشاره به حضور بازیگران اخیر در فصل دوم شهرزاد تصریح کرد: بازیگران دیگری به جای شخصیت اصلی فصل اول به کار اضافه شده‌اند اما هنوز جایگزینی برای اینچنین شخصیتی وجود ندارد. شخصیت عمه که در فصل دو اضافه شده تلاش هایي را انجام میدهد اما نتوانسته آن قاطعیت و کنشگری برادرش را داشته باشد.

بازیگر سریال «میوه ممنوعه» با اشاره به ناپختگی شخصیت داستانی قباد اضافه کرد: شخصیت قباد نیز در فصل دوم گرفتاری ها و قصه هایي دارد و از نظرم قصه کلی کمی مشکل دارد. گرچه تا جایی که می شد کارشان را انجام داده‌اند و خدا را شکر مخاطب هم سریال را دوست دارد.

نصیریان با اشاره تجربه شیرین حضور در فصل یک “شهرزاد” خاطرنشان کرد: برای بازی در نقش “بزرگ آقا” خیلی دلتنگ هستم و این که برای من کار و تجربه بسیار خوبی بود. تا جایی که می‌دانم مقدمات فصل سوم شروع شده اما هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده هست.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت