مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 11 اسفند 1395

واکنش داغ دونالد ترامپ بعد از گرفتن اسکار فروشنده

واکنش داغ دونالد ترامپ بعد از گرفتن اسکار فروشنده

واکنش داغ دونالد ترامپ بعد از گرفتن اسکار فروشنده 

دونالد ترامپ یکی از دیوانه ترین رییس جمهوری های آمریکا در ادامه ی کارهایش به فیلم جدید اصغر فرهادی هم واکنش نشان داد در ادامه با واکنش داغ دونالد ترامپ بعد از گرفتن اسکار فروشنده  سایت تالاب را دنبال کنید.

در مراسم اسکار امسال به دونالد ترامپ هم پرداخته شد و مجری مراسم مدام با وی شوخی می کرد. اما وی مراسم اسکار را دنبال نمی کرد. دونالد ترامپ در واکنش به حواشی مراسم اسکار گفته است که هرج‌ومرج مراسم اسکار ناشی از این بود که امسال این مراسم بیش از حد بر مسائل سیاسی متمرکز شده بود.

 به گزارش تالاب رئیس‌ جمهور آمریکا در گفتگو با وب‌سایت «بریت‌بارت» در این‌باره افزود که دست‌اندرکاران این مراسم امسال بیش ازحد بر مسائل سیاسی متمرکز شده‌بودند به طوری که در پایان نتوانستند مراسم را به خوبی اجرا کنند، واقعا ناراحت‌کننده بود چرا که با این کارشان تمام زرق وبرق مراسم اسکار را از این مراسم گرفتند.

اشاره دونالد ترامپ به اشتباهات و سردرگمی‌هایی است که در پایان مراسم هنگام اهدا جوایز در بخش بهترین فیلم اسکار رخ داد؛ مجری مراسم به اشتباه به جای اعلام فیلم «مهتاب» نام «عالم هپروت» را اعلام کرد و پس از چند دقیقه درحالی که عوامل فیلم عالم هپروت برای آمدن روی صحنه آماده شده بودند به اشتباه خود اعتراف کرد.

در مراسم اسکار ۲۰۱۷ فیلم فروشنده اصغر فرهادی از ایران جایزه بهترین فیلم بخش غیرانگلیسی‌زبان را از آن خود کرد.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت