پاسخ لادن طباطبایی به حرف های جنجالی همسر سابقش

مجموعه : اخبار چهره ها
پاسخ لادن طباطبایی به حرف های جنجالی همسر سابقش

پاسخ جنجالی لادن طباطبایی به صحبت های شوهر سابقش

پاسخ جنجالی لادن طباطبایی در اینستاگرام به شوهر سابقش بخاطر حرف هایی که زده بود. به گزارش تالاب چند روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد و حکایت از صحبت های جنجالی سعید تهرانی همسر سابق لادن طباطبایی داشت. سعید تهرانی همسر خانم بازیگر در یک مصاحبه ادعاهای زیادی در خصوص رفتار نامناسب لادن طباطبایی با فرزندشان مطرح کرده بود.

 

این صحبت های سعید تهرانی بار دیگر لادن طباطبایی را به واکنش وا داشت.لادن طباطبایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به ادعاهای جنجالی همسر سابقش پاسخ داد.

پاسخ لادن طباطبایی به حرف های جنجالی همسر سابقش

لادن طباطبایی

 

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

 

لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به ادعاهای همسر سابقش در اینستاگرام نوشت:« این یک جوابیه نیست. اگر میخواستم جواب دهم ، کافی بود یک برگ تعهد محضری را که هنگام تحویل گرفتن سها، پدرشان از من گرفته اند منتشر کنم. تعهدی که شرط آن خروج فوری من و سها از کشور و بازنگشتن ما ، و عدم درخواست نفقه طفل بابت گذشته و آینده بود.

 

سایت تالاب: چه بگویم که آبروی دخترم نرود؟ آبروی من اگر با چنین حرف هایی رفتنی است؛ همان بهتر که برود. اما حتی پدری که طی دو سال گذشته حاضر نشده عکس و خبری از دختر خود دریافت کند، باید آبرویش حفظ شود.

 

این موضوع فقط به من یادآوری کرد که از چه جهنمی گذشتم و از چه گردابی دخترم را نجات دادم. یادم آورد که بیشتر شکرگزار درگاه خدا باشم؛ که اگر مانده بودم خودم اکنون زیر خاک و دخترم دست و پا بسته در آسایشگاه بود.

 

باقی همه ی ي حرف اضافه است. واقعیت را هر روز می بینم و با یارانم به اشتراک می‌گذارم. خداوند همه ی ي ارواح پریشان را آرامش دهد.»

پاسخ لادن طباطبایی به حرف های جنجالی همسر سابقش

لادن طباطبایی بازیگر مشهور

 

بخشی از ادعاهای جنجالی همسر سابق لادن طباطبایی به شرح زیر است :

 

سعید تهرانی در این مصاحبه درباره ماجرای جدایی اش از لادن طباطبایی گفت :در اوایل تربیت فرزندم متوجه شدم که فرزندمان با اختلالی روبه رو است که ده سال قبل با واژه اوتیسم برای اولین بار آشنا شدم. با توجه به اینکه 70 واحد روانشناسی در دانشگاه پاس کرده بودم به تحقیق درباره این بیماری پرداختم و تا حدودی اطلاعاتی کسب کردم. بیماران مبتلا به اوتیسم ظاهر خوب و سالم و سرزنده دارند اما اختلال در یادگیری دارند و تا دو سالگی تشخیص آن سخت است.

 

بارها به لادن طباطبایی درباره رفتار با فرزندمان تذکر و سفارش کردم اما او به گمان اینکه دخترمان لجبازی می کند با شعار فرزند عزیز است و تربیت آن عزیزتر دخترمان را تنبیه بدنی می کرد تا بیشتر یاد بگیرد. بیمار مبتلا به اوتیسم مطلقا نباید تنبیه بدنی شود چون مانند گنجشکی میماند که وقتی می ترسد

 

جمع شده و کوچک می‌شود و پرواز یادش می‌رود. حتما تجربه داشته اید که در خیابان گنجشکی در حال پریدن است و نمیتواند پرواز کند وقتی او را در دست می گیرید و گرما و محبت دست شما را لمس میکند ناگهان بعد از بازکردن دستتان پرواز میکند. گنجشک چون پروازش به شکل غریزی است بر می گردد اما وقتی در حال آموزش به فرزند هستی و غذا خوردن را به سختی به او یاد میدهید، وقتی او را کتک بزنید از ترس دیگر آن یادگیری برنمی گردد.

پاسخ لادن طباطبایی به حرف های جنجالی همسر سابقش

عکس های لادن طباطبایی

 

من هرچقدر در این باره تذکر دادم طباطبایی کار خود را انجام داد و گوش نکرد با اینکه پرستار 24 ساعته هم برای نگهداری دخترمان داشتیم و پنجشنبه ها شب پرستار به خانه می رفت و جمعه بر می گشت اما او برای همین چند ساعت نبود پرستار هم اعصاب نگه‌داری فرزندمان را نداشت و فرزندمان را کتک می زد.

 

به گزارش تالاب بعضی اوقات متوجه می‌شدم که فرزندمان حال دیگری دارد اما نمی دانستم چنین کاری میکند اما روزی که من این موضوع را با چشم خود دیدم تصمیم گرفتم که فرزندم را نجات دهم بنابراین از او خواهش کردم که نگه‌داری فرزند را به من بسپارد. سپس وی به امریکا رفت و با شرکت در سیمنارهای مربوط به بیماری اوتیسم متوجه شد که من درست گفته ام و از اینکه از این بیماری اطلاع داشتم تعجب کرده بود.

 

برای نگه داشتن زندگی با لادن طباطبایی بسیار تلاش کردم. برخلاف انچه لادن طباطبایی در رسانه ها اعلام کرده بود فرزندم را در سال 91 رها کرد و به کشور ایالات امریکا رفت. من به تنهایی از دخترم نگه‌داری کردم و فعالیت خودم و موسسه فیلمسازی ام متوقف شد. این در حالی بود که مادرم هم برای نگه‌داری از دخترم

 

به کمکم آمد و با توجه به اینکه نگه‌داری از بیماران مبتلا به اوتیسم دقت، سختی و صبوری زیادی نیاز دارد فشار زیادی به مادرم وارد شد و با توجه به اینکه 4 مدال طلای ورزشی داشت در سلامت کامل در حالی که به حرف زدن با هم مشغول بودیم ناگهان درگذشت که شوک شدیدی بر من وارد شد.

پاسخ لادن طباطبایی به حرف های جنجالی همسر سابقش

حرف های جنجالی لادن طباطبایی

 

در نهایت لادن طباطبایی یک سال و نیم پیش وقتی از کشور کشور آمریکا برگشت گفت که ویزای کشور کشور آمریکا گرفته و میخواهد دخترم را ببرد اما متاسفانه این کار را نیز انجام نداده بود و ویزایی نداشت بلکه وی ماه های زیادی را در ترکیه اقامت گزید تا ویزا دریافت کند و مجددا به ایالات امریکا رفت. او در حال حاضر در ایالات امریکا از دخترم سرپرستی میکند

 

البته او قبلا هم با فرزندی که از شوهر اولش داشت هم برخورد درستی نمی‌کرد. البته من از زندگی با لادن طباطبایی راضی بودم. او همسر خوب و نجیبی بود اما برای یک زندگی فقط زن بودن مهم نیست بلکه مادر بودن نیز مهم است. مسئله ای که شاید امروزه کمرنگ شده است.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت