پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری در مورد رابطه های عاشقانه

مجموعه : اخبار چهره ها
پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری در مورد رابطه های عاشقانه

پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری در مورد رابطه های عاشقانه

بهنوش بختیاری بازیگر خوب کشورمون که صفحه ی پر طرفداری را دارد به تازگی حرف های عاشقانه ای زد در ادامه با پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری در مورد رابطه های عاشقانه سایت تالاب را دنبال کنید.

 

بازیگر زن مشهور در مورد زنها و مردها و رابطه عاشقانه آنها مطالب جالبی را به صورت درد دل با مخاطبان پیجش به اشتراک گذاشت. خانم بهنوش بختیاری با انتشار یک عکس در اینستاگرام خود درمورد عقیده اش درمورد رابطه مردها با دختران و عشق و دوستی بین انها نوشت . بهنوش بختیاری با انتشار عکس و متنی به انتقاد از مردان هوس باز پرداخت که در ادامه خواهید خواند.

 

بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان با نوشتن متنی از تمام دختران ایرانی خواست که ارزش خود را حفظ کنند.

بهنوش بختیاری نوشت:

پست اینستاگرامی بهنوش بختیاری در مورد رابطه های عاشقانه

اکثر آقایون معتقدن نباید با دوست دخترشون ازدواج کنند….این است که میروند با دوست دخترای مردم ازدواج میکنند…

 

مردی که زنی رانخواهد…نمیخواهد. به هرترفندی شانه خالی میکند…برای ازدواج نکردن….و در آخر انگی به دختر میزند و رهایش میکند که معمولا این انگ…گفتن جمله تو بدبینی..‌..حسودی…..روانی هستی،میباشد

 

همجنس های من…غرور زن بزرگترین سرمایه اوست….از ترس تنهایی طلب عشق از هر بی سروپایی نکنید…

 

بگذار…با سلام و صلوات شما روبه خانه بخت ببرند.‌‌‌‌…گران باش…بگذار بهایت راپرداخت کنند‌.

 

کسی که راحت و مفت به دست می آید….راحت هم از دست می رود.

 

با احترام به همه اقایان ایرانی….بیش از هفتاد درصدتون….منزلت و قدر زن را نمیدانید…و انگار این یک زرنگیه که در جمع خودشون بگن من پایبند کسی نیستم و با چند نفر همزمان رابطه دارم.

 

با معذرت من به مرد بدتیپ…شلوار ساتنی… نمیگم خز….ولی به مرد دختر باز میگم،آخر خزززززززززززززززززز…‌…

 

پی نوشت: همجنسهای من…..به هیچ عنوان…وارد زندگی مرد متاهل نشوید….هر توجیهی بهانه است…همین بلا سرخودت…خواهد آمد……هرگز عاشق آهن و اسکناس و سیکس پک و آدیداس و خونه بالاشهر نشوید….واگر ازدواج کردی….وفادار مطلق مطلق باش….نگو قضاوتم نکنید.

 

زندگی من جهنم است…خیانت نکن…..که همه توجیه هایی که میشنویم….اداهای روشنفکریست….هم جنسهای من….به هم احترام بذاریم و واژه حسادت رو از زندگیامون پرت کنیم بیرون..‌.

 

بگذار عشقت نگاه کند….حرف بزند‌…اگر او تو را بخواهد…..به جان عزیزم…میخواهد…هرچند اگر از نظر فیزیولوژی اینطوری طراحی شده باشد….که به بانوان دیگر نیم نظری هم بیندازد….که البته ای کاش اینطور نبود…

 

دلش با تو باشد…..دیگر برای توست…..این خصلت مرداست…..یاعلی

 

(منظورم از دوس دختر همون نامزده)