دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

پست اینستاگرامی جالب صادق زیبا کلام در مورد اسکار فرهادی

مجموعه : اخبار چهره ها
پست اینستاگرامی جالب صادق زیبا کلام در مورد اسکار فرهادی

پست اینستاگرامی جالب صادق زیبا کلام در مورد اسکار فرهادی

 

صادق زیبا کلام واکنش خودش را در صفحه اینستاگرامش نشان داد و در مورد اصغر فرهادی حرف های جالبی زد در ادامه با پست اینستاگرامی جالب صادق زیبا کلام در مورد اسکار فرهادی سایت تالاب را دنبال کنید.

 

صادق زیباکلام در مورد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی برای فیلم ” فروشنده ” به کارگردانی اصغر فرهادی مطلب جالبی را در اینستاگرام خود نوشت . به گزارش تالاب ، صادق زیباکلام با انتشار عکس زیر نوشت :

پست اینستاگرامی جالب صادق زیبا کلام در مورد اسکار فرهادی

#اسکار #فروشنده #اصغر_فرهادی، اسکار سینمای مستقل ایران بود. سینمایی که چند سالی می‌شود در ایران جوانه‌زده و توانسته علیرغم سایه سنگین #هنر_حکومتی و #سینمای_حکومتی به بالندگی تحسین‌برانگیزی برسد.

 

درحالی‌که سینمای حکومتی با تولید امثال #قلاده‌های_طلا، #ماجرای_نیمروز و یا سریال #معمای_شاه و صرف هزاران میلیارد تومان از بودجه عمومی کشور نتوانسته جایی برای خود باز کند، #فرهادی، #کیارستمی، #جعفر_پناهی و سایر سینماگران مستقل توانسته‌اند به همت خودشان و بدون استعانت از حمایت‌های سخاوتمندانه دولتی به‌پیش بروند.

 

دولتی‌ها که خودشان بضاعت قابل‌عرضه‌ای نداشته‌اند، با پرتاب گل‌ولای به سینمای مستقل و متهم ساختن آن به «سیاه نمایی» و «در نظر نگرفتن مصالح و منافع ملی»، بی‌برگ و باری خودشان را توجیه نمایند. البته «سیاه نمایی» تنها حربه آن‌ها نبوده، متهم نمودن #صهیونیسم_بین_الملل، #استکبار_جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی به حمایت از #سینمای_مستقل و در مقابل رویارویی با سینمای حکومتی ایران، استدلال دیگرشان است. به گزارش تالاب واقعیت آن است که اسکار همان‌قدر مستقل از حکومت آمریکاست که #قوه_قضائیه آن کشوراست. به اصغر #فرهادی می‌بایستی تبریک گفت که علمدار سینمای غیرحکومتی ایران شده است.

 


اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
چاپ نخستین کتاب آزاده نامداری !+ عکس نخستین کتاب آزاده نامداری آزاده نامداری مجری تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از چاپ شدن اولین کتابش به نام "خانومی که شما باشی" داد.     وی در توضیح این پست ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

اندام باورنکردنی یک زن پس از 12 زایمان (عکس)
اندام باورنکردنی یک زن پس از 12 زایمان (عکس)
مشاهده بیشتر