پل پوگبا گرانترین بازیکن فوتبال جهان در کنار خانه خدا

مجموعه : اخبار چهره ها
پل پوگبا گرانترین بازیکن فوتبال جهان در کنار خانه خدا

پل پوگبا بازیکن فوتبال در کنار خانه خدا 

 

پل پوگبا بازیکن فوتبال اهل فرانسه هست که در باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی فوتبال فرانسه بازی می کند. پست او هافبک هست و توانایی بازی در پست هافبک دفاعی و هم تهاجمی را داراست.پوگبا بازیکن تیم منچستر یونایتد که نام گران ترین فوتبالیست جهان را نیز با خود یدک می کشد مسلمان هست و به حج مشرف شده هست.

 

 پل پوگبا، گرانترین فوتبالیست جهان به مکه رفت. او که به مناسبت آغاز ماه رمضان و برای ادای حج عمره به مکه مقدس رفته هست روز یکشنبه عکس خود را به اشتراک گذاشت و در شرح آن نوشت:

 

“زیباترین چیزی هست که تاکنون در زندگی‌ام دیده‌ام”.

پل پوگبا گرانترین بازیکن فوتبال جهان در کنار خانه خدا

 به گزارش تالاب این ستاره فرانسوی دنیای فوتبال همچنین در توییتر خود ماه رمضان را بر تمامی مسلمانان سراسر جهان “تبریک” گفت.پل پوگبا ۲۴ ساله در تابستان گذشته با قیمت ۱۰۴ میلیون دلار به منچستریونایتد پیوست و تبدیل به گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد.

 

پوگبا چهارشنبه گذشته ۲۴ مه به همراه تیم منچستریونایتد، در فینال لیگ اروپا، با شکست آژاکس آمستردام، به قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.پس از پایان فصل مسابقات، پوگبا فیلم کوتاهی از خود همراه با چمدانش را به اشتراک گذشت و گفت که او برای شرکت در مراسم حج عمره راهی مکه شده هست. بنا بر گزارش‌ها پوگپا پیش از این دست کم یک بار برای شرکت در مراسم حج تمتع به مکه سفر کرده هست.

 

جدیدترین مطالب سایت