مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 26 مرداد 1402

کاخ میلیاردی دو ستاره معروف آمریکا برای فروش (+عکس)

کاخ میلیاردی دو ستاره معروف آمریکا برای فروش (+عکس)

کاخ میلیاردی دو ستاره سینما برای فروش

دو ستاره سینمت که دارای های زیای به صورت مشترک دارند و در زمان طلاع با توافق طرفین اموال آنها در زمان طلاق به صورت مساوی حساب شودبا مادر سایت تالاب باشید با بهترین ها آنجلینا جولی و برد پیت دو ستاره سینما که به تازگی از یکدیگر طلاق گرفته اند گفته اند که کاخ شان در فرانسه را برای فروش گذاشتند.
 
به گزارش تالاب:  به نقل از روزنامه کویتی الوطن، آنجلینا جولی و برد پیت توافق کردند کاخ شان در فرانسه یعنی ” Chateau Miraval ” را به فروش گذاشتند. این خبر را سایت اینترنتی  UsWeekly منتشر کرده است.

کاخ میلیاردی دو ستاره معروف آمریکا برای فروش (+عکس)

کاخ میلیاردی دو ستاره جولی و پیت برای فروش 

جولی و پیت به تازگی برای طلاق توافق کرده بودند. براساس قانون، این دو باید همه اموال و دارایی شان را نصف کنند.
 
این سایت اضافه کرد: این دو این کاخ را در سال 2012 به قیمت 60 میلیون دلار خریدای کرده بودند. آنها این کاخ را از سال 2008 اجاره کره بودند و در سال 2012 آن را خریده بودند. این کاخ شامل یک باغ، چند مزرعه زیتون، یک دریاچه و کارگاه تهیه مشروبات الکلی است.  
 
مشروبات الکلی این کارگاه با نام  “jolie – pitt” عرضه می شدند اما از این پس این برند حذف خواهد شد. درخواست طلاق پس از آن ارائه شد که میان برد پیت و پسرشان یعنی مادوکس در هواپیمای اختصاصی درگیری روی داده بود.
جولی گفته بود که برد پیت قادر به تسلط به اعصاب خود نیست. او به هنگام عصبانیت، در سیطره بر اعصاب خود مشکل دارد و از مشکلاتی در زمینه زیاده روی در مشروبات الکلی رنج می برد. جولی درخواست کرده بود سرپرستی همه فرزندانشان به او واگذار شود.
 
 
برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت