مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 1 اردیبهشت 1397

گفت و گو با پزشگ مهناز افشار پس از حمله ی قلبی

گفت و گو با پزشگ مهناز افشار پس از حمله ی قلبی

گفت و گو با پزشگ مهناز افشار پس از حمله ی قلبی 

مهناز افشار بازیگر خوب کشورمون به دلیل مسائل های خصوصی در خانه قلبش میگیرد و به بیمارستان منقل میشود ، با دکتر و پزشک وی گفت و گویی کردیم و در ادامه تالاب شما را دعوت میکند ، با ما همراه باشید.

دیروز حوالی ساعت 2 و سی و پنج دقیقه ظهر تماسی تلفنی با اورژانس میرداماد مبنی بر بیهوش شدن خانم مهناز افشار گرفته شد . گفتگو با دکتر مهناز افشار در سي سي يو بيمارستان مشخص شد که خوشبختانه خطر رفع شده است ولي براي اطمينان مهناز افشار در CCU بستري شده است.

گفت و گو با پزشگ مهناز افشار پس از حمله ی قلبی

طي خبري که ديروز منتشر شده بود مهناز افشار به دليل سکته قلبي و يا عارضه قلبي در بيمارستان بستري شده است که پزشک معالج وي در اين فيلم وضعيت کنوني مهناز افشار را شرح مي دهد. به بیمارستان طالقانی ولنجک رفتیم و جویای احوال ایشان شدیم. با دکتر افشین محمد علیزاده رییس بیمارستان طالقانی ولنجک گفت و گویی کردیم که خودتان ویدیو را ببینید تا متوجه داستان شوید

متاسفانه مهناز افشار پس از ازدواج تنها در فاصله 2 سال زندگی مشترک با همسرش رامین هجمه های مختلفی از مهریه میلیاردی تا ازدواج به خاطر پول بر علیه اش منتشر می شد .طی چند ماه اخیر همسر مهناز افشار روانه زندان شد . وثیقه سنگین میلیاردی برای آزادی رامین همسر مهناز افشار تهیه نشد به همین علت تا مشخص شدن تکلیف پرونده آقای رامین زندانی شد .

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت