جستجو در تالاب

یک دختر عربستانی در آمریکا کشف حجاب کرد

مجموعه : اخبار چهره ها
یک دختر عربستانی در آمریکا  کشف حجاب کرد

یک دختر عربستانی در آمریکا از ترس ترامپ کشف حجاب کرد

بعد انتخابات آمریکا و انتخاب شدن دونالد ترامپ کسانی که مسلمان هستند دچار مشکل شده اند زیرا ترامپ مسلمانان را تهدید کرده است با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا که در رقابتهای انتخاباتی اخیر ، بر هیلاری کلینتون بر طبق آراء الکترال پیروز گشت ، موضعگیریهای افراطی و متعصبانه علیه مسلمانان و مهاجران داشته و گفته های نژاد پرستانه ای را عنوان نموده بود . به گزارش تالاب در پی به ریاست جمهوری رسیدن وی حملات نژاد پرستانه در آمریکا افزایش یافته است !

 

به گزارش تالاب یکی از ناثیرات منفی رای آودن ترامپ به عنوان رئیس جهور ، ترس مهاجران و مسلمانان از حضور عادی در جامعه است !مواضع افراطی و ضد اسلامی رئیس جمهوری منتخب آمریکا، یک دختر دانشجوی عربستانی درآمریکا را به فکر کشف حجاب انداخته است.”هويدا طرابزونی” دانشجوی عربستانی که از سیزده سالگی حجاب داشته، با بیان این که حجاب بخشی از شخصیت اوست، گفت که ترس از ترامپ و طرفداران او، وی را به فکر کشف حجاب انداخته است و شاید مجبور به ترک آمریکا شود.

 

وی افزود: به اندازه ای که از طرفداران ترامپ می ترسم از خود او نمی ترسم، و بیم آن دارم که از سوی طرفدارانش که با مسلمان ها و اقلیت ها خصومت دارند، مورد حمله قرار گیرم.

 

یک دختر عربستانی در آمریکا  کشف حجاب کرد

یک دختر عربستانی در آمریکا  کشف حجاب کرد

 

به نوشته روزنامه نیویورک دیلی نیوز، این دانشجوی عربستانی با بیان این که بعد از اعلام خبر پیروزی دونالد ترامپ، ناراحت شده و گریه کرده است، افزود: روز چهارشنبه از خواب بیدار شدم و نتوانستم به دانشگاه بروم، ترسیدم از این که مردم فکر کنند که هنوز به عقاید اسلامی پایبند هستم، دراین وضعیت سه نفر از دوستانم را دیدم که تصمیم گرفتند کشف حجاب کنند.

 

یک دختر عربستانی در آمریکا  کشف حجاب کردیک دختر عربستانی در آمریکا  کشف حجاب کرد

 

این دانشجوی عربستانی که به جای حجاب، کلاه گذاشته، گفته است که از ترس افراط گرایی در آمریکا، در اندیشه بازگشت به عربستان است.

 

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دیدنی قدرت زن ها در زندگی
کلیپ دیدنی قدرت زن ها در زندگی