خرید و فروش در اینترنت

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

مجموعه : اخبار چهره ها
13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

این 13 سلبریتی فقط همکاران نمایشی نیستند ؛ انها فامیل هستند. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب بـه شما خواهیم گفت که این افراد معروف نه تنها در تلویزیون با هم همبازی هستند بلکه فامیل هم هستند.

 

افراد مشهوری که باهم فامیل هستند

شما می‌دانید که لوک و اوون ویلسون برادر هستند، جولیا رابرتز عمه اما رابرتز اسـت، و پدر جیدن اسمیت ویل اسمیت اسـت، اما عده اي از روابط خانوادگی بین افراد معروف زیر رادار اسـت. یک مجری صبحگاهی با پسر عموی ستاره راک، یک ستاره Grey’s Anatomy با پدر ناتنی کارگردان پرفروش، و یک پیشگام فمینیست با پسرخوانده اي برنده اسکار، تنها عده اي از جفت اقوام معروفی هستند که دراین فهرست خواهید دید. 

 

1. کریستین بیل و گلوریا استاینم

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

درسال 2000؛ گلوریا استاینم با تاجری بـه نام دیوید بیل ازدواج کرد که اتفاقاً پدر کریستین بیل، ستاره بتمن آغاز میکند، و این سمبل فمینیستی را بـه نامادری بازیگر تبدیل کرد. با این حال، بیل جوان در مراسم عروسی حضور نداشت. وقتی گاردین از او در مورد عروسی درسال 2018 پرسید، او گفت: “این برای من خبری بود؛ من در کشور آلمان بودم. بعد از ان متوجه شدم.”

 

2. ملیسا مک کارتی و جنی مک کارتی

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

جنی مک کارتی نه تنها پسر عموی بزرگ ملیسا مک کارتی اسـت، بلکه بـه نامزد اسکار نیز در نقش مهمان در کمدی دهه 90 خود، جنی، کمک کرد تا دراین تجارت نقش داشته باشد.

 

3. جیسون سودیکیس و جورج وند

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

جیسون سودیکیس ممکن اسـت برای عظمت کمدی مقدر شده باشد. عموی او از طرف مادرش کسی نیست جز جورج وندت که شهرت Cheers دارد. دامپزشک SNL درسال 2011 «از طریق HuffPost» بـه Playboy گفت که Wendt “فقط یک مثال خوب بود که بازیگر بودن گزینه مناسبی اسـت.”

 

سودیکیس ادامه داد: “این جا مردی از غرب میانه، درخانواده من اسـت، که مسیری را که کمتر سفر کرده بود، انتخاب کرد و برای او نتیجه بخش بود.” توصیه‌اي که او بـه من کرد، و من بـه شوخی میگویم: «در یکی از بهترین کمدی‌ها در تمام دوران‌ها شرکت کن و بعد از ان خارج شو».

 

4. شرلی مک لین و وارن بیتی

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

شرلی مک‌لین و وارن بیتی از اعضای خانواده سلطنتی نمایش بیزنس هستند. ستاره The Terms of Endearment سه سال خواهر بزرگ تر بیتی اسـت. با این حال، ستاره‌ها هرگز در دهه‌هاي‌ زندگی خود در هالیوود با هم کار نکرده‌اند. و بـه نظر میرسد که هرگز نخواهند کرد. مک لین درسال 2016 در پاسخ بـه سوالی درباره همکاری احتمالی بـه Closer Weekly گفت: “اوه، من فکر نمیکنم ما تیم خوبی باشیم.” 

 

5. برندی نوروود و اسنوپ داگ

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

برندی نوروود و برادرش ری جی، اسنوپ داگ را پسر عموی بزرگ‌تر خود مینامند که باید باعث حسادت همکلاسی هایشان در دوران کودکی انها شود. «هم اکنون هنوز خیلی باحال اسـت، tbh!» بنابر این زمانی که نوروود در موزیک «Special» رپر درسال 2009 یک آواز برجسته را اجرا کرد، یک رابطه خانوادگی بود.

 

6. بینی فلدشتاین و جونا هیل

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

انها ممکن اسـت با دو نام خانوادگی متفاوت کار کنند، اما جونا هیل، بازیگر 21 Jump Street و Beanie Feldstein، ستاره Booksmart، برادر و خواهر هستند. این دو بازیگر بامزه با هم بـه شهرت فردی نزدیک شده‌اند. درسال 2019؛ هیل برای مجله Interview با فلدشتاین گفت و گو کرد و از ان عکس گرفت – گپی که شامل شور و تحسین متقابل زیادی بود. فلدشتاین دریک نقطه گفت: “هر روزی که در مورد یک دیگر با دیگری صحبت کنیم بهترین روز اسـت.”

 

بیشتر بخوانید: 20 بازیگر پردرآمد سینمای جهان «عکس»

 

7. یارا شهیدی و ناس

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

یارا شهیدی، ستاره بزرگ، ناس، هنرمند هیپ هاپ را در بین پسرعموهایش میداند. او حتی در عروسی سال 2005 با کلیس یک دختر گل بود.

 

8. جسیکا کپشاو و استیون اسپیلبرگ

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

هنگامیکه ستاره آینده آناتومی گری 15 ساله بود، مادر جسیکا کپشاو، بازیگر کیت کپشاو، با کارگردان خود ایندیانا جونز، استیون اسپیلبرگ، ازدواج کرد. جسیکا و پدر ناتنی افسانه‌اي‌اش همراه با سایر اعضای خانواده در تعداد زیادی از رویداد های صنعتی شرکت کرده‌اند و حتی سال گذشته در حال پیاده‌روی با فاصله اجتماعی دیده شدند.

 

9. بلیک لایولی و رابین لایولی

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

وقتی بلیک لایولی بـه لطف فیلم‌هاي‌ Gossip Girl و Sisterhood of the Travelling Pants تبدیل بـه یک بت نوجوان برای مجموعه دهه 00 شد، او راه خواهر ناتنی بزرگ‌ترش رابین لایولی را دنبال میکرد که راه رابا نقش اصلی خود در فیلم هموار کرد. جادوگر نوجوان 1989. از آنجایی که هردو بازیگر بـه کار خود ادامه داده اند، بـه نظر می‌رسد که پیوند انها تنها قویتر شده اسـت. در فرش قرمز سال 2017؛ بلیک بـه Access گفت که رابین “بهترین دوست” اوست.

 

10. ال کینگ و راب اشنایدر

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

از آنجایی که ال کینگ بـه نام پدرش اجرا نمی‌کند، بـه اسانی می‌توان از دست داد که راکر دختر کمدین راب اشنایدر اسـت. اگر چه این دو رابطه محکمی با هم دارند «او دریک پست اینستاگرامی وی را «پدر دوست من» خطاب کرد»؛ کینگ تصمیم گرفت از نام مادرش در شروع کارش استفاده کند تا بتواند راه خودش را دراین تجارت باز کند.

 

او بـه ABC News گفت: «مردم می‌دانند پدر من کیست. اما من فکر میکنم که صدای من و موسیقی من برای خود صحبت می کند: این که من شخص خودم هستم. 

 

11. لنی کراویتز و آل روکر

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

بله، یکی از باحال‌ترین افراد موسیقی با یکی از دوستانه‌ترین افراد تلویزیون در روز مرتبط اسـت: لنی کراویتز و آل راکر پسر عموی دوم هستند. راکر آخرین باری که نوازنده امروز بـه دیدارش رفت، بـه شوخی گفت: «تعداد زیادی از مردم من و لنی کراویتز را گیج می کنند، مخصوصاً وقتی پیراهن او پوشیده اسـت».

 

12. کایل ریچاردز و پاریس هیلتون

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

با توجه بـه محافل با موقعیت بالای انها، تعجبی ندارد که پاریس هیلتون با یک زن خانه دار واقعی مرتبط باشد. کایل ریچاردز، ستاره قدیمی فیلم Real Housewives of Beverly Hills، عمه اوست و از این نظر بسیار مفتخر اسـت. سال گذشته، در مستند هیلتون This Is Paris، او آزارهایی را که گفته می ‌شد در مدرسه شبانه روزی متحمل شده بود، بازگو کرد.

 

وقتی فیلم منتشر شد، ریچاردز حمایت خودرا در اینستاگرام اعلام کرد. شخصیت براوو نوشت: “خوشحالم که مردم بالاخره پاریس واقعی را خواهند دید. پاریس مهربان، متفکر، کودکانه، هنری، عجیب‌وغریب، باهوش، رانده و نه همیشه شاد.” 

 

13. امیلی بلانت و استنلی توچی

13 سلبریتی که فکر نمی کردید با هم فامیل باشند

وقتی استنلی توچی و امیلی بلانت درسال 2006 در فیلم The Devil Wears Prada با یک دیگر همبازی شدند، احتمالاً نمی‌توانستند بدانند که فقط چند سال بعد، با هم ازدواج کردند. توچی در مراسم عروسی امیلی با جان کرازینسکی، خواهر امیلی، فلیسیتی بلانت را ملاقات کرد و جرقه‌هایي بـه گوش رسید. زوج دیگر درسال 2012 ازدواج کردند. 

 

در پایان

شما انها را بـه خاطر استعدادشان بـه صورت فردی می شناسید، اما آیا می‌دانستید که این ستاره ها با هم مرتبط هستند؟