مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 28 شهریور 1397

همسر کیم کارداشیان با حرفش همه را شوکه کرد (عکس)

همسر کیم کارداشیان با حرفش همه را شوکه کرد (عکس)

همسر سیاه پوست کیم کاردشیان همه را شوکه کرد و حرفی عجیبی شد.

به گزارش مجله تالاب : کانیه در این مراسم بزرگ و در برابر خیل عظیمی از حضار اعلام کرده است که در سال 2020، کاندید ریاست جمهوری امریکا خواهد شد.

مراسم اهدای جوایز بهترین موزیک ویدئوهای سال 2015، روز یکشنبه در سالن تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس برگزارشده است. یکی از دریافت کننده های جایزه در این مراسم کانیه وست، همسر کیم کارداشیان بوده است.

کانیه در این مراسم بزرگ و در برابر خیل عظیمی از حضار اعلام کرده است که در سال 2020، کاندید ریاست جمهوری امریکا خواهد شد و با عنوان کردن این خبر همه را در بهت و حیرت فرو برد!

همسر کیم کارداشیان با حرفش همه را شوکه کرد (عکس)

لحظه ای که کانیه اعلام کرد قصد دارد در سال 2020 کاندید ریاست جمهوری شود

او این تصمیم شوک برانگیز را درست پس از دریافت جایزه ویدئو پیشگام از دست تیلور سوئیفت، اعلام کرده است.

جالب است که این خواننده 38 ساله در یک اتفاق بسیار مشهور در سال 2009، هنگامی که تیلور سوئیفت را به عنوان برنده به سن احضار کردند، سریع خود را به سن رساند و ادعا کرد که دوستش بیانسه لایق دریافت این جایزه است و نباید آن را به تیلور بدهند!

مجله تالاب : در هر صورت، پس از سال ها کدورت بین کانیه وست و تیلور سوئیفت، آنها بالاخره مدتی می باشد با یکدیگر آشتی کردند و امسال در مراسم اهدای جوایز موسیقی MTV تیلور سوئیفت مامور اهدای جایزه به کانیه بود.

اعلام نامزدی ریاست جمهوری از سوی کانیه وست تقریبا ده سال پس از روزی است که وی در یک پخش زنده تلویزیونی به جورج بوش حمله و او را متهم به نژاد پرستی کرده بود و گفت:” سیاه پوستان برای جورج بوش مهم نیستند” و بعدها جورج بوش از آن رویداد یکی از منزجرکننده ترین اتفاقات دوره ریاست جمهوری اش یاد کرد.

چندی پیش کیم کارداشیان با انتشار یک عکس سلفی از خود و همسرش با هیلاری کلینتون اعلام طرفداری از او را در دور جدید انتخابات کرده است.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت