جستجو در تالاب

اشتباه راننده اتوبوس بخاطر آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس)

اشتباه راننده اتوبوس بخاطر آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس)

آرایش زیاد دختر 15 ساله کار دستش داد !

آرایش غلیظ این دختر 15 ساله باعث اشتباه کمک راننده اتوبوس شد . در کشور های غربی برعکس ایران آرایش زیاد مخصوص خانم های مسن میباشد و جوانان کمتر آرایش میکنند .

 

زهرا خانم که قصد داشت با دوستانش بیرون برود تصور نمی کرد بخاطر آرایش غلیظش از اتوبوس اخراج شود ! ارایش غلیظ دختر خانم 15 ساله در اتوبوس شرکت واحد کار دستش داد.هنگامیکه کمک راننده از وی درخواست دریافت بلیط می‌نماید ارایش غلیظ وی باعث می‌گردد طوری دیگر درنظر جلوه نماید.

 

یک دختر 15 ساله بخاطر آرایش بی از حدش وادار شد چندین کیلومتر راه را پیاده برود ! به گزارش تالاب زهرا صدیق همراه با دوستانش قصد داشت با اتوبوسهای واحد نشنال اکسپرس فاصله اي را طی نماید اما هنگامیکه بلیطش را تحویل کمک راننده داد به خاطر داشتن ارایش بیش از حد از اتوبوس وادار به پیاده شدن شد.

 

اشتباه راننده اتوبوس بخاطر آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس)

اشتباه راننده اتوبوس بخاطر آرایش غلیظ دختر 15 ساله

 

سینما رفتن زهرا صدیق برایش خاطره ي بدی دربرداشت . وقتی زهرا بلیطش را ارائه کرد بدلیل این که بلیط وی مخصوص نوجوانان بود شک راننده و کمک راننده را برانگیخت.

 

به گزارش تالاب کمک راننده تصور می‌کرد که چنین ارایشی در خور دختر 15 ساله نیست پس باید سن او بیش از 15 سال باشد.زهرا با گرفتن بلیط مخصوص نوجوانان سوار بر واحد شده بود اما ارایش بیش از حد او باعث شده بود کمک راننده تصور نماید که سن او بیش از 15 سال است.بهمین خاطر او را 35 پوند جریمه نمود و از واحد او را پیاده نمود.

 

وقتی زهرا در 22 دسامبر همراه با دوستانش قصد رفتن به سینما داشتند به مشکل عجیبی برخوردند.کمک راننده هنگامیکه بلیط او را برسی نمود به وی گفت این بلیط مناسب شما نیست و مشکلی وجوددارد.

 

کمک راننده از وی در خصوص سنش پرسید و زهرا جواب داده بود 15 سال سن دارد اما ارایش بیش از حد زهرا باعث شده بود راننده تصور نماید سن او بیش از 15 سال است پس باید به خاطر فریبکاری جریمه شده و از خودرو پیاده شود.

 

اشتباه راننده اتوبوس بخاطر آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس)

 

زهرا که با خود مدارک شناسایی همراه نداشت بناچار عکسی را از کیفش بیرون اورده بود که چند روز قبل بدون ارایش گرفته بود انرا نشان راننده داد اما وی قانع نشد و وی وادار شد چند کیلومتری را پیاده طی نماید

 

زهرا صدیق اهل برمینگهام میگوید گاهی اوقات خودم را ارایش می نمایم و کمی صورتم سن و سال بالا را نشان میدهد اما این دلیل نمی‌شود که با من اینطور با بی حرمتی رفتار شود.واقعا تجربه ناگواری برای من بود.

 

اشتباه راننده اتوبوس بخاطر آرایش غلیظ دختر 15 ساله (عکس)

 

عموی زهرا که از کار سازمان اتوبوس رانی نشنال اکسپرس به شدت ناراحت شده بود با مسولین شرکت واحد تماس گرفت .نوید صدیق میگوید مسدولان این سازمان اتوبوسرانی حاضر به پاسخگویی نشدند.

 

وی می‌گوید پس از چندین بار تماس بلاخره آن ها جوابش را داده اند و گفته اند از این به بعد بهتر است با مدارک شناسایی سفر نماید.این جواب عموی زهرا را خشمگین کرد . نوید صدیق گفت  زهرا سوار اتوبوس شده سوار هواپیما که نشده است که با خودش مدارک شناسایی حمل نماید.واقعا مسخره امیز است.

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کنایه رشیدپور به توقف واردات خودروهای خارجی !+ کلیپ
کنایه رشیدپور به توقف واردات خودروهای خارجی !+ کلیپ