ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی

بازیکن مشهور استقلال هم ازدواج کرد . حنیف عمران زاده بازیکن تیم استقلال با ملیکا صفایی ازدواج کرده که تصاویر و خبر آن در فضای مجازی به سرعت منتشر شد. حنیف عمران زاده بازیکن سابق تیم استقلال ازدواج کرد.

 

سایت تالاب : این بازیکن 33ساله به تازگی در اینستاگرام خود خبر ازدواجش را اعلام کرده و عکس هایی از مراسم عروسی خود را منتشر کرده است.در ادامه تصاویری از مراسم عروسی حنیف عمران زاده را مشاهده می کنید.

 

عکس جشن ازدواج

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

عکس همسر حنیف عمران زاده

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

حلقه ازدواج حنیف عمران زاده و همسرش

 


حتما بخوانید:  عکس های بازیکنان استقلال در عروسی


 

مجله تالاب: حنیف عمران زاده متولد 10 اردیبهشت ماه سال 1364 در شهرستان نور، مازندران، فوتبالیست استوی در روستای جوربند چمستان شهر نور بدنیا آمده است، 2 برادر به نام هاي‌ سعيد و عمار و يک خواهر دارد 17 سالگي در شهر نور زير نظر جلال موسوي نسب سال 1381 فوتبالش رو شروع کرده است.

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

عکس های حنیف عمران زاده

 

حنیف عمران زاده شاگرد تنبل کلاس 

شاگرد تنبل کلاس بود واصلا علاقه ای به درس نداشته با زور به مدرسه می رفت و هر چه به مغزش فشارمی آورد، اصلا درس وکتاب به آن راه پیدا نمی‌کرد ته تجدیدی پشت تجدیدی در کارنامه اوب ه ثبت برسد اما با این حال شماره آخرخودش را به دیپلم رساند.

 

اسم واقعی

همه ی ي ي ي شما فقط عمران زاده را با نام حنیف می شناسید اما اینبار نام سهیل را هم به فامیلی او اضافه کنید و بخوانید سهیل عمران زاده … داستان از این قرار است که خانواده وبچه محل ها همه ی ي ي ي او را با نام سهیل صدا می زنند و حنیف وقتی حنیف شد که به استقلال آمد.استقلالی ها او را بچه غول صدا می زنند.

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

عکس های حنیف عمران زاده

 

حنیف عمران زاده عاشق خواب و RED BULL

خواب و خوراکش خواب است. هر روز تا ساعت 30/11 یا 12 میخوابد وقتی تلفنش را جواب می‌دهد مدام خمیازه میکشد، نوشیدنی مورد علاقه او red bull است و اصولا سرتمرین و در اردوها ازاین نوشیدنی استفاده می‌کند البته مصرف این نوشیدنی هیچ ربطی به قوی هیکل بودن ندارد.چرا که حنیف قبل از مصرف red bull این قد و قامت را داشت.

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

عکس های حنیف عمران زاده با همسرش

 

باشگاه ها

شاهین تهران

امید پاس

پاس تهران

ملوان انزلی

استقلال تهران

نفت آبادان

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

عکس های حنیف عمران زاده

 

گفتگو با حنیف عمران زاده

حنیف عمران‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زاده عزیز اینجاست، خیلی از علاقمندان دوست دتشتن حنیف بیاد و در برنامه ما حضور داشته باشه و امروز دعوت ما رو پذیرفت.

 

هنوز تو جو آبی هستی یا کاملا از سرت پریده؟

 

ما تو این جو آبی خلاصه شدیم. ما 7-8 سال باهاش زندگی کردیم. لقب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که به ما داده بودن دلی بود از طرف هوادارها، ما که نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تونیم استقلال رو فراموش کنیم.

 

کنار گذاشتن تو، آرش برهانی و وحید طالب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لو ظاهراً پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بود. این‌که یک مربی بیاد و یک سری و بپسنده و افراد دیگه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای و نپسنده طبیعیه ولی نحوه کنار گذاشتنشون بد بود.

 

بله هر مربی نسبت به برنامه خودش بازیکن انتخاب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنه ولی اتفاق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که برای ما افتاد خوشایند نبود. مربی گذاشت کنار حقش بود مثل سال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي‌ قبل که آقای مظلومی گفت امیرحسین و نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوام یا آقای قلعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نوعی کسانی رو نخواستن ولی نحوه کنار گذاشنش خیلی بد بود.

 

وحید که خیلی فجیع بود، وحید قرارداد داشت به احترام کسوتش هم بود باید نگهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داشتن. من و آرش قرارداد نداشتیم و اون کار رو با ما کردن. لیست مازاد خیلی بده تو فوتبال ایران. بازیکنی که قرارداد نداره رو که نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ذارن تو لیست مازاد. میگن نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوایم باهاشون دیگه همکاری کنیم ولی من که 7 سال، آرش 9 سال و وحید 11 سال تو استقلال بودیم، گذاشتنمون تو لیست مازاد خیلی بده.

 

این‌که شما از اون تیم جدا شدید ولی هنوز نکندید و ذهنتون هنوز درگیره، خیلی ناجوره. آقای جلالی گفتگو کردن که آرش برهانی تو پیکان هنوز پست با پیراهن استقلال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ذاره تا این‌که روی پیکان تمرکز کنه.

 

آدم نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تونه گذشتش رو پاک کنه. حالا اون درست که باید بیای تو ساختار جدید ولی چوبی که ماخوردیم به خاطر این بود که ما 7-8 سال تو استقلال بودیم، فکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنن چون تو استقلال بودیم کارایی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مون و برای استقلال دادیم ولی خیلی اتفاق افتاده آدم از استقلال اومده بعد از 5-6 سال تونسته باز هم بازی کنه.

 

آرش هم دلش با استقلال بود. من تونستم یک جوری هضم کنم ولی برای آرش خیلی سخت بود چون نیتش این بود که یک سال بازی کنه و بعد با پیراهن استقلال خداحافظی کنه. مثل خیلی از کسانی که سال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها قبل تو استقلال موندن و بعد خداحافظی کردن.

 

خیلی خوب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گفتن ما نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوایم باهاشون همکاری کنیم همون کاری که پرسپولیسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها با بازیکن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي‌ خودشون کردن. دو سال پیش تو گفتگو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاشون خوندم که باهاشون تماس گرفتن گفتن به فکر تیم باشین. این‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها این کار هم با ما نکردن که حتی زنگ بزنن بگن شما رو نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوایم. من 4-5 تا پیشنهاد خوب داشتم. تو لیگ یک به خاطر تیم شهرم رفتم بازی کردم. تو لیگ برتر با صنعت نفت آبادان قرارداد بستم ولی برگشتم حتی پیراهن هم گرفته بودم ولی به خاطر مسائلی نرفتم که همین حالا پشیمونم اونجا نرفتم و رفتم لیگ یک.

 

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

تو تیم خونه به خونه شما بازیکن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي‌ بزرگ نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گفتین مسیر اشتباهه؟

تو اون تیم حرف زیاد بود مثلا ممکن بود یک تدارک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چی یا یک ماساژور یا لیدر حرفی بزنه به گوش حاجی برسونن. کسی هم که خرج کلان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنه با کوچک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین چیزی عکس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العمل نشون میده ایشون هم عکس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العمل نشون میداد. نمیشه که تو رختکن داری حرف می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زنی، پنج دقیقه بعد دست مدیریت باشگاه باشه. این باعث شد که تیم نتیجه نگرفت. جوری شده بود که سرمربی مشکوک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شد به همه ی ي ي ي البته علی آقا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دونست کیا دارن این کار و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنن.

 

تو هنوز هم با رحمتی رفیقی؟

رفیق که سلام علیک داریم دیگه.

 

چرا اینجوری شد؟

مهدی با کسی آشنا شد که خیلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها رو از دست داد. حالا شاید من همین حالا بگم ناراحت بشه ولی من رک حرفم رو گفتم. اون قدری که من با مهدی بودم زن و بچه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اش نبودن. ما هفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای دو روز بازی داشتیم از یک روز قبل هم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رفتیم اردو یعنی ما هفته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای چهار روز باهم بودیم. تو خونه هم که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رفتیم باهم بودیم. جایی هم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواستیم بریم باهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رفتیم ولی اون اتفاق افتاد و دیگه جدا شدیم.

 

همین حالا که خیلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها وضعیت استقلال رو می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینن، میگن آه حنیف و طالب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لو و آرش برهانی و بختیار رحمانی پشتِ استقلاله، نفرین کردن؟

اون روز، روز مرگمه اگه بخوام برای استقلال آه بکشم و نفرین کنم. ما زندگیمون و برای استقلال گذاشتیم. زندگیمون و برای هوادارها گذاشتیم همون جوری که اون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها زندگیشون و برای ما گذاشتن. من استقلال و نگاه نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم، 25 میلیون آدم و نگاه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم.

 

با اضافه شدن جواد نکونام به استقلال حواشی شماها مخصوصا تو و مهدی رحمتی خیلی زیاد شد! دلیل خاصی داشت؟

خب دلیلش رو همه ی ي ي ي می‌دونند دیگه، سر قضیه بازوبند کاپیتانی بود. شنیده بودم به جواد نکونام قولش رو داده بودند.

 

وضعیت صبا چطور بود؟ مثل این‌که یه مشکلی با محسن فروزان داشتی؟

صبا نیم فصل اول کلا افتاده بود. ما که نیم فصل دوم اومدیم سعی کردیم شرایط رو بهتر کنیم. با این آقایی هم که میگی «محسن فروزان» من مشکلی ندارم ولی ایشون گفتگو کرده بود که من از قصد جلوی استقلال پنالتی دادم و اخراج شدم. من تا حالا اینجوری نون نخوردم و احتیاج ندارم برای محبوب شدن بین استقلالی‌ها این کارها رو بکنم. من به اندازه کافی محبوب هستم و همین الانم بخوام برم استادیوم بیشتر از بازیکنایی که توی تیم هستن تشویقم میکنند.

 

در مورد صبا هم طبق نتایج نیم فصل دوم ما تیم ششم هفتم بودیم. اون بازی آخر هم که سقوط کردیم داستانش رو همه ی ي ي ي می‌دونند دیگه!

 

همین حالا هم انگار چند تا پیشنهاد خوب داری.

 

همین حالا 2-3 تا پیشنهاد دارم ولی منتظرم با یکی از مربی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی که صحبت کردم اگه تیم بگیره باهاشون باشم.

 

زندگی مشترک چه جوریه؟

سخته دیگه، ما یک عمر مجرد بودیم. من خیلی رفیق باز بودم همین حالا باید سر وقت خونه باشی. خیلی تغییر کردم.

 

نمی‌دانم چرا یاد میکی رور کی افتادم.همان هنرپیشه فیلم <<کشتی گیر>>با چهره ای در هم و برهم مشت خورده! <<میکی>>زیبا روی بود.بلند قد با چهره ای معصوم.رفت و فیلم 5/9 هفته را بازی کرد و به ناگهان مشهور شد.رسانه ها چپو راست از او می نوشتند و این‌که یک ستاره نوظهور به عالم سینما وارد شده.در لابه لای هر نوشته اما به چهره اش هم اشارهخ می شد.یک چهره بچه گانه یا همان<< <رورکی ظاهراً خوشش نمی آمد

 

از این نوشته ها یعنی از تعریف و تمجید راضی بود اما این‌که که به او بگویند چهره بچه گانه دارد زیاد به مذاقش خوش نمی آمد.این شد که رفت توی رشته <<کشتی کج>>و زد این صورت را له و لورده کرد.

 

حالا اگر نام میکی رورکی را توی گوگل سرچ کنید دو جور عکس دارید یکی قبل از این‌که آن صورت بچه گانه را له و لورده کند و دیگری همان صورت درب و داغان.حنیف عمران زاده قبل از این‌که بیایید استقلال جوان نام این هنر پیشه را نشنیده بود.چی شد که یاد رورکی افتادیم؟…آهان!…حنیف می گفت دوست دارد بیشتر چهره ای خشن داشته باشد تا از این چهره های بچه گانه.می گفت بازیکنان از مدافعانی که خشن باشند می ترسند اما از مدافعانی که چهره بچه گانه داشته باشند نه.

 

حنیف اگر با چهره بچگانه بدنیا می آمد با خودش چه کار می کرد؟می رفت یک رشته خشن «مثلا بوکس»و صورتش را مثل رورکی له و لورده می‌کرد تا خشن به نظر بیاید؟یا مثلا می رفت موهایش را از ته میتراشید؟نه/ خودش میگوید نه.به این چهره نگاه کنید برای یک مدافع به اندازه کافی<<خشن>>و <<با جذبه>>هست.

 

نا حالا امضا گرفته ای؟

آره اولین امضا را از احمد مومن زاده گرفتم.

 

جدی؟چه سالی بود؟

سال 80 بود برای دیدن یکی از بازی هاي‌ استقلال به تهران آمده بودم .او و مهدی صالح پور به دلیل محرومیت از vip بازی را تماشا می‌کردند یادم نمیرود به دلیل این‌که کاغذ نداشتم روی اسکناس ازش امضا گرفتم.

 

برخورد او چه طور بود؟

برخورد خوب و گرمی داشت و به بهترین شکل با من رفتار کرد.

 

تنها به تهران آمده بودی؟

نه با چند تا از دوستانم اومده بودم.

 

بعد از آن روز دیگر او را ندیدی؟

مومن زاده را نه اما صالحپور را برای بازی هنرمندان مقابل پاس دیدم.

 

مقابل مومن زاده در بازی حضور نداشتی؟

چرا در بازی استقلال –راه آهن مقابل او بازی کردم.

 

نگفتی آن فردی هستی که از او امضا گرفتی؟

خواستم بگویم اما روی چند بازیکن ما تکل خطرناک رفت و من ترسیدم و نگفتم.

 

دیگر برای کدام بازی هاي‌ استقلال به تهران آمدی؟

چند بازی دیگر هم امدم اما به دلیل این‌که دو سال بعد خودم فوتبالیست شدم این اتفاق رخ نداد.

 

برای بازی هاي‌ پرسپولیس هم به ورزشگاه رفتی؟

خیر استقلالی بودم.برای بازی هاي‌ پرسپولیس بروم چیکار.

 

پس با این اظهار نظر این‌که چند سال پیش می‌گفتند خانواده ات پرسپولیسی بودند دروغ است؟

خانواده ام پرسپولیسی بودند اما در حال حاضر همه ی ي ي ي استقلالی هستند و طرف پرسپولیس نمی روند.

 

با این کار تعداد تماشاگران استقلال را زیاد کردی؟

خیلی.در شهر محل سکونتمان هم خیلی ها استقلالی شدند در محله ما حدود 7 هزار نفر جمعیت دارد که نود درصد آنهارا استقلالی کردم.

 

انها برای دیدن بازی هاي‌ تو به تهران می آیند؟

بله.قرمزهای سابق که حالا آبی واقعی شدند و به تهران می آیند.به خصوص پسر عمویم.آرش که اسقلالی دو آتشه است.

 

جدی؟

بله او در اتاقش عکسهای زیادی از استقلال را روی دیوار نصب کرده.

 

عکس تو هم هست؟

بله.یک طرف اتاق تمام عکسهای من است و طرف دیگر تصاویر استقلال .«البته فک نکنم تو ایران کسی به انداز من پوستر حنیف به اتاقش زده باشه.من 70 عکس و دو بنر بزرگ از حنیف تو دو تا اتاقم زدم».

 

پس زمانی که می بازد با تو تماس گرفته و حسابی ازت گله می‌کند؟

خیر.وقتی می بازیم با من تماس نمی‌گیرد چون می داند خودم از او ناراحت ترم.

 

وقتی می‌برید چه طور؟

زمانی که برنده می‌شویم یا من گل میزنم زنگ زده و تبریک میگوید.

 

آخرین بازی که به ورزشگاه آمد چه زمانی بود؟

بازی با سایپا بود که بعد بازی هم پیراهنم را به او هدیه دادم.

 

بعد از بازی هم شبانه بر می گردد؟

او چها ساعت در راه است و بعد از بازی بلافاصله بر میگردد.

 

از ذات پاک هوادارانی که روی سکو می‌نشینند و حسابی حرص و جوش می خورند خبر داری؟

به خوبی انها را درک می کنم زیرا نیم فصل اول پارسال خودم هم مثل یک هوادار از روی سکوها بازی ها را می‌دیدم و شاهد بودم چقدر حرص و جوش می خورند.

 

صحبت از امضا گرفتن تو شد از فرد دیگری هم امضا گرفته ای؟

خیر امضای مومن زاده اولین و آخرین تجربه ام بود.

 

در میان خارجی ها از کدام مدافع خوشت می آمد؟

یاپ استام را خیلی دوست داشتم.

 

به خاطر خشونتش یا سبک بازی او؟

به خاطر همه ی ي ي ي چیز.هم قلدری خشونت و سبک بازی اش.از دیدن بازی هاي‌ او لذت می بردم.

 

به نظرت بعد از او کسی توانست جای او را بگیرد؟

در منچستر ویدیچ دفاع خوبی است اما مثل او وحشتناک نیست.

 

تو وحشتناکی؟

فکر نکنم به آن شکل وحشتناک باشم.

 

خب مثل یاپ استام کچل کن.

خیلی قشنگم حالا موهایم را هم کچل کنم.دیگر فردی طرف من نمی آید.

 

بین وحشتناک بودن و سوپر استار بودن کدام را انتخاب می کني؟

دوست دارم وحشتناک باشم.

 

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

دوست داری در چهره ات تغییرات دهی؟

شاید در آینده این کار را انجام دهم.

 

میکی رورکی بعد از نقش آفرینی در یک فیلم سینمایی برای خود اسم ورسمی دست و پا کرد اما به او ایراد میگرفتند که چهره اش معصوم است و به همین دلیل وارد عالم کشتی کج شد تا چهره اش حدودی خشن شود تو نمی خواهی از این کارها بکنی؟

من دوست ندارم بگویم حنیف معصوم است یا من تی تیش هستم.

 

حالا بگویند این کار را انجام می دهی؟

خیر.من همین حالا هم چهره ام به این شکل است نمی‌خواهم بدتر از این شود.

 

بعدها هم این اتفاق رخ نمی دهد؟

من همینی هستم که میبینید و تغییری نخواهم کرد.

 

در پاس موهایت بلند بود چرا در استقلال انها را کوتاه کردی؟

بخاطر این‌که نمی خواستم عده ای از اتفاقات گذشته دوباره تکرار شود و وارد حاشیه نشوم.

 

قد و قامت تو یکی از لازمه هاي‌ خشونت است که داری.اگر این لازمه را نداشتی از چه راهکاری استفاده میکردی؟

آن موقع دیگر مدافع نمیشدم.شاید هم مدافع آخر میشدم.

 

مثل پنجعلی؟

بله.چهره او هم خشن بود.

 

هاشمی نسب زمان بازیگری به خود حالت هایی میگرفت تا بتواند خشونتش را نشان دهد.مثل بزرگ کردن چشمانش.

من نمیتوانم چشمانم را بزرگ کنم.

 

البته مدافعانی مثل کاناوارو هم با سری تراشیده به عنوان خوشتیپ ترین و زیباترین بازیکن جام جهانی لقب گرفت اما در حد و اندازه خو خشن است.او ایتالیایی است و ما ایرانی.خیلی ها گفتند موهایم را بزنم خشن تر میشوم.

 

چه کسانی گفتند؟

هم تیمی هایم به این موضوع اشاره کردند.

 

اگر فوروارد بودی وحشتناک ترین مدافع ایران که به سمتش نمیرفتی کدام بود؟

بی شک محسن بنگر.البته او خوش تیپ است اما چهره اش وحشتناک است.

 

امیر حسین صادقی چطور؟

اودر بازی خشن است اما چهره اش مثبت و دوست داشتنی است.

 

علی انصاریان اعتقاد داشت یا توپ باید رد شود یا بازیکن.نظر تو چیست؟

باید ببینم آن بازیکن کیست.اگر بچه بدی باشد اورا میزنم و اگر نه کاری ندارم.

 

تا حالا بازیکنی را عمدا زدی؟

زمانی که در شاهین بازی می‌کردم فامیل مربی مان که یک بچه کوچک بود در بازی حضور داشت.مربی مان گفت حنیف اورا نزنی پنج دقیقه نگذشته بود که ابروی من را همان بچه شکست.

 

جواب ما را ندادی؟

در بازی سایپا تکل بدی روی پای کریم انصاریفرد زدم که آن هم دلیل داشت.

 

چه دلیلی؟

به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفته بودم وفتی وارد شدم دیدم در موقعیت مناسبی قرار دارد و او را زدم.بعد از بازی از کریم معذرت خواهی کردم.

 

شده بازیکنی را نشان کنی؟

خیر.از این کارها بلد نیستم زیرا بی انصافی محض است.

 

انواع و اقسام تکل وجود دارد تو زدن کدام یک را بهتر بلدی؟

من از بغل می توانم به راحتی روی مچ تکل بزنم و مچ پای حریف را بشکنم اما این کار را نمی‌کنم چون اخر نامردی است و بازیکن باید چند ماهی در خانه بخوابد.

 

در این چند سال چه القابی بهت دادند؟

در پاس میگفتند کوه الوند و ماتراتزی.

 

اما لقب اصلیت را نگفتی؟

بیگلی بیگلی را میگویید؟حاجی اولیایی عاشق این لقب بود.

 

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

ظرفیت شوخی ات چقدر است؟

ظرفیتم خیلی بالاست و ناراحت نمی شوم.

 

شده با هواداری برخورد کنی؟

در کرمان یک هوادار قبل از بازی قصد عکس گرفتن داشت .گفتم اجازه بده دارم با پدرم صحبت می کنم.او گفت ولش کن.من هم که برای پدر و مادرم احترام زیادی قائل هستم آمپر چسباندم.

 

چه برخوردی کردی؟

خودم را بازرسی کردم و به او گفتم برو

 

دیگر اورا ندیدی؟

بعد از بازی بیرون هتل بود و از او عذر خواهی کردم.

 

در بازی با مس گفتی چشمانت نمیدید منظورت چه بود؟

به دلیل خستگی چشمانم می سوخت و هیچ جا را نمی‌دیدم.

 

نترسیدی؟

خدا خدا می‌کردم بازی تمام شود یا کادر فنی تعویضم کنند.کپ کرده بودم.

 

بهانه نبود؟واقعا ترسیده بودی؟

من اهل بهانه و دروغ گفتن نیستم.باور کنید از دقیقه 55 هیچ چیز را نمیدیم.

 

اگر در فینال جام جهانی جای زیدان بودی واکنش اورا نسبت به ماتاراتزی نشان می دادی؟

من هم جای زیدان بودم اورا میزدم البته نه به آن شکل.

 

پس کدام شکل؟

در جریان بازی او را میزدم تا اخراج نشوم و تیمم ضرر نکند.در فوتبال ایران هم که فحش دادن رایج است.بله.البته نه رکیک.

 

تو تا حالا فحش داده ای؟

خیر تا این لحظه این کار رو نکردم.

 

از دیگران چند کیلو فحش شنیده ای؟

برخی ها به خاطر فشار بازی ها این کار را انجام می دهند.البته در این چند هفته چیزی را شاهد نبودم.

 

به تو توهین نشده؟

تا حالا که توهین نکردند.

 

یکی از هم تیمی هاي‌ تو تعریف می کرد در یکی از بازی ها یک مهاجم با تجربه هر چه از دهانش در آمده نثار او کرده؟

من که تا به حال نه چنین چیزی را دیده ام و نه این کار را انجام داده ام.

 

حتی کزیم انصاری فرد؟

حتی او.کریم گفت بی انصاف از عمد زدی و من هم در جوابش گفتم مجبور بودم.

 

در دربی برگشت پارسال هم شاهد این موضوع نبودی؟

در دربی پارسال هیچ بی احترامی ندیدم.

 

مگر می‌شود؟

من ترسی ندارم.اگر دیده باشم می گویم.

 

شوک حقیقی با شیث به یک دیگر بی احترامی نبود؟

من چیزی ندیدم.

 

در آن صحنه صاحب کرنر شدید مگر جلو نیامدی؟

از هجده خودمان در حال آمدن به هجده قدم پرسپولیس بودم آن اتفاق تمام شده بود.

 

با ادب ترین بازیکنی که دیده ای؟

فرهاد مجیدی.

 

زمانی که در زمین هستید شعارهای هواداران را به خوبی می شنوید؟

بله همه ی ي ي ي را به خوبی میشنوم.

 

کدام یک از انها بیشتر به شما روحیه می دهد؟

وای وای ای استقلال حمله حمله.این شعار روحیه مارا هزار برابر می کند.

 

راستی حنیف اهل سینما هم هستی؟

فیلم زیاد میبینم اما اهل سینما رفتن نیستم.

 

در سینما با کدام بازیگر رابطه نزدیک داری؟

با حسن جوهرچی رابطه ام از همه ی ي ي ي نزدیک تر است و باهم در تماسیم.از استقلالی هاي‌ دو آتشی است.

 

دیگر کدام بازیگر؟

امیر جعفری و مهران غفوریان.

 

دوست داری هنرپیشه شوی؟

همین فیلم نود دقیقه ای که تو زمین بازی می کنیم بس است.

 

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

متولد چه ماهی هستی؟

10 اردیبهشت.

 

به طالع بینی هم اعتقاد داری؟

یک‌بار رفتم و نیم ساعت خندیدم.تا حدودی فکر کنم این موضوع واقعیت داره

 

اردیبهشتی ها چطور انسانهایی هستند؟

انسانهای خونگرم-خاکی و بی شیله پیله و از هیچ چیز هراسی ندارند.ما خانوادگی اردیبهشتی هستیم.پس تولدهای شما تیمی برگزار می شود.بله.

 

به موسیقی هم علاقه داری؟

خیلی زیاد.

 

قصد کنسرت رفتن نداری؟

چرا.میخواهم به کنسرت رضا یزدانی بروم و صدای او را بشنوم.

 

پس به موسیقی پاپ علاقه مندی؟

موسیقی سنتی هم گوش میدهم.دو موزیک شجریان را دوست دارم وبه صدای مرخوم بسطامی هم علاقه زیادی دارم.

 

خودت هم اهل خواندن هستی؟

من اگر بخوانم همه ی ي ي ي فرار می کنند.

 

تو اردوها با صادقی هم اتاقی زمانی که میخواهی به موسیقی گوش کنی با او دعوایت نمی‌شود؟

خیلی زیاد.تا من موزیک میزارم او خاموش می کند و موسیقی مورد علاقه خود را می‌گذارد.

 

چرا با او هم اتاقی؟

بخاطر این‌که داداشم است.

 

او به شوخی گفته که میخواد سطح بازی تورا بالا ببرد؟

حقیقت را گفته.او 9سال است در استقلال حضور دارد و تجربه اش از من بیشتر است.

 

به شعر گفتن هم علاقه داری؟

قیافه من به این کار نمی‌خورد.

 

پس به کدام کار می‌خورد؟

دنبال توپ افتادن و فوتبال بازی کردن.

 

اهل کتاب خواندن هم هستی؟

بله کتابهای تاریخی می خوانم.

 

آخرین کتابی که خواندی چه بود؟

در حال حاضر مشغول خواندن کتابی هستم که از بدو پیدایش زمین صحبت کرده و با خواندن آن به قدرت خدا میتوانی به بهترین شکل ممکن پی ببری.خودم که آن کتاب را می خوانم کپ می‌کنم.

 

کدام شخصیت تاریخی را دوست داری؟

عاشق کوروش هستم.

 

منشور کوروش را دیدی؟

خیر اگر بدانم کجاست می روم آن را میبینم.

 

پس کلا منشوری ها را دوست داری؟

منشور که دو دانگش به نام من است دو دانگ نیکبخت و دو دانگ دیگر برای عزیز محمدی و علیپور.

 

تا به حال تهدید شده ای؟

تهدید نه اما تعهد داده ام.

 

کجا؟

برای بحث منشور تعهد دادم تا عده ای از کارها را دیگر انجام ندهم.

 

در آن زمان صحبتی در این باره با تو شد که هنوز از یاد نبرده باشی؟

زمانی که محروم بودم بعد از یکی از بازی ها در حال خروج از ورزشگاه بودم یکی از هواداران گفت شانس ما را ببین این هنوز نیامده منشوری شد.حرف او برایم خیلی سنگین بود.

 

آشپزی هم بلدی؟

تا حدودی.دست پختم بد نیست.

 

کدام غذا را بهتر درست می کني؟

در درست کردن ته چین استادم.

 

حنیف به چه معناست؟

چند روز پیش که با پدرم صحبت میکردم او گفت یکی از اسامی امام جواد است که از قرآن آن را انتخاب کرده.

 

قبل از بازی ها به کدام یک از معصومین متوسل میشوی؟

ابتدا حمد و سوره میخونم و با توسل به حضرت ابولفضل وارد زمین میشوم.

 


حتما بخوانید:  ازدواج امید ابراهیمی بازیکن استقلال با خواهر خسرو حیدری


 

از حضورت در استقلال یک سال گذشت ایم مدت چطور بود؟

به غیر از منشور سال خوبی بود.

 

در این روزها و شب ها گریه کردی؟

بعد از باخت استیل آذین دیوانه شده بودم واعصابم بهم ریخته بود ولی گریه نکردم.

 

در زندگی چطور.گریه کردی؟

آخرین بار زمانی که پسر دختر خاله ام فوت کرد.گریه کردمک آخه خیلی جوان بود.

 

برای خودت چطور؟

فقط زمان منشور.یک بار در خلوتم گریه کردم.

 

نمی خواهي در زندگی ات تغییراتی به وجود بیاری؟

منظورتان چیست.

 

منظورمان ازدواج است.

چرا در تدارک آن هستم و به همین زودی ها خبر های جدیدی خواهیذ شنید.

 

چند دشمن داری؟

نمی‌دانم اما دوست خوب زیاد دارم.

 

دوست خوبی که بتوانی روی انها حساب کنی؟

بله حدود 20 دوست دارم.

 

انها چیزی به تو اضافه می کنند؟

بله همه ی ي ي ي انها متاهل هستن و چیزهای زیادی از انها یاد میگیرم.

 

چند دوست دکتر داری؟

دو نفر

 

مهندس چطور؟

سه نفر.

 

نوازنده چطور؟

آرش برهانی او استاد است.

 

ازدواج بازیکن استقلال حنیف عمران زاده با ملیکا صفایی + عکس جشن ازدواج

تا حالا به نظر خوت مغرور شده ای؟

من هیچ زمانی مغرور نمی‌شوم مگر کوه کنده ایم ؟ما داخل زمین بازی می کنیم این وظیفه مان است.نباید از دوست داشتن هواداران <<هوو>> برداریم.فرق ما با دیگران این است که نود دقیقه روی آنتن می‌رویم.

 

در میان بازیکنان با کدام یک رابطه بهتری داری؟

با فرهاد و امیر حسین.

 

انها به تو کمک می کنند؟

خیلی زیاد.

 

با آن ها در تماسی؟

بله باهم صحبت می کنیم.

 

جواب می‌دهند؟

بله.

 

شده پشت تلفن فردی بمانی؟

بیشتر امیر حسین صاقی.هر وقت زنگ می‌زنم با پسرش در حال شمشیر بازی است و بعد خودش تماس میگیرد.

 

نمی خواهي تحصیلاتت را ادامه بدهی؟

قبول دارم اگر تحصیلاتم را ادامه دهم کلاس کارم بالاتر می‌رود و پخته تر می‌شوم اما با شرایط فعلی نمی‌توانم.شاید در آینده این کار را انجام بدهم.

 

این آینده چه زمانی است ؟

زمانی که مسئولیت سنگینی که در استقلال دارم به پایان برسد.

 

به زبان انگلیسی هم علاقه داری؟

علاقه دارم اما آنچنان وارد نیستم.قرار است پدرم که فوق لیسانس زبان است با من تمرین کند.

 

از کدام مربی بدت میاد؟

همه ی ي ي ي آنهایی که مربی ام بوده اند را دوست دارم.

 

جایگاه استقلال را در لیگ دهم چطور پیش بینی می کني؟

شک نداشته باشید مدعی اصلی قهرمانی هستیم و بعد از تعطیلی لیگ قدرت اصلی استقلال را خواهید دید.

 

قبلا گفته بودی هاشمی نسب الگوی توست.یاد او را در دربی زنده می کني؟

امیدوارم این اتفاق رخ دهد و با گلزنی در داربی هواداران را شاد کنم.

 

کدام دربی را که دیدی از یاد نخواهی برد؟

دربی رفت سال 79 که در آخر دعوا شد.

 

اگر خودت بودی در آن جنگ وارد می شدی؟

اگر منشور نبود.بله

 

فکر می کني با کدام پرسپولیسی دعوا میکردی؟

با توجه به قد و قواره ام فکر می‌کنم باید با پاین رافت درگیر می‌شدم.

 

حرفی مانده؟

از هواداران و حمایت آن ها تشکر می‌کنم.

 

جدیدترین مطالب سایت