قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد (عکس)

قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد (عکس)

چند ماجرا را در اینجا بخوانید…در آخر مطلب این خانم معلم بی حیاترین زن دنیا لقب گرفت را هم بخوانید.

 

قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد

مرد معتادی که شب برای خوابیدن به خانه همسر صیغه ای اش رفته بود با دو دختر معتاد در خانه درگیر شد . دختران در حال مواد کشیدن بودن که با دیدن مرد معتاد در خانه با او درگیر شدند و او را با چوب زدند.

 

مرد پس از کتنک خوردن چاقوئ در آورد و به سمت دختر ها حمله کرد و باعث قتل یکی از دختران شد.

 

به گزارش تالاب اعدامی که با اعلام رضایت بدون قید و شرط اولیای دم به زندگی برگشت محمدرضا 30 ساله بود. وی اواخر زمستان سال 89 دختر 32 ساله ای به نام مریم را در محله بی سیم تهران با یک ضربه چاقو به سینه اش کشت.

 

وی که به تقاضای اولیای دم به قصاص محکوم شده بود پس از 7 سال توانست رضایت بدون قید و شرط اولیای دم را جلب کند. وی دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و گفت

 

ان زمان معتاد بودم. جای مناسبی برای خواب نداشتم به همین خاطر مقابل خانه همسر صیغه ای رفتم تا شب را آنجا بگذارنم. همسر صیغه ای ام مرا به داخل خانه دعوت کرد. من به اتاق او که دو دختر جوان آنجا مشغول مصرف مواد بودند رفتم. ولی آن ها از دیدن من عصبانی شدند. یکی از آن ها با من درگیر شد و با چوب به سرم کوبید. من که نظارت اعصابم را از دست داده بودم به روی او چاقو کشیدم.

قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد (عکس)

اما همان موقع دوستش مریم وارد دعوا شد و من اشتباهی با چاقو به سینه او زدم.من از قتل پشیمانم و خصومتی با دختر جوان نداشتم. دومین محکومی که دیروز از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد افشین بود که با جلب رضایت اولیای دم توانست به زندگی برگردد.

 


حتما بخوانید:  قتل دردناک دختر نوشهری (تصاویر 18+)


 

ماجرای دوم:

قتل پسر 30 ساله به نام کیان

رسیدگی به این پرونده از اوایل تابستان 1390 به دنبال انتقال پیکر نیمه جان پسر 30ساله ای به نام کیان به بیمارستانی در غرب تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

بررسی‌ها نشان می‌داد کیان با ضربه چاقو یکی از دوستانش به نام افشین زخمی شده است .کیان تحت عمل جراحی قرار گرفت اما به خاطر شدت جراحات جان سپرد. به این ترتیب افشین بازداشت شد.

 

وی گفت: من و کیان از سال‌ها قبل با هم دوست بودیم. ان روز کیان با من تماس گرفت و از من خواست تا به دیدنش بروم. من هم با موتور دنبال کیان رفتم و او ترک موتور نشست. کیان بسیار عصبانی بود اما علت عصبانیت اش را نمی‌دانم .

 

یک بار شروع به فحاشی کرد و چاقویی را درآورد و روی پهلویم گذاشت .من که ترسیده بودم بلافاصله موتو را متوقف کردم و با چاقویی که در جیب داشتم یک ضربه به گردنش زدم. وی ادامه داد :من خیلی ترسیده بودم. به همین خاطر بلافاصله او را به بیمارستان رساندم اما کار از کار گذشته بود. افشین پای میز محاکمه ایستاد و به تقاضای اولیای دم به قصاص محکوم شد .در حالیکه این حکم در دیوان عالی کشورمهر تایید خورده بود.

 

وی با گذشت هفت سال از جنایت توانست رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب دیروز از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد . در جلسه رسیدگی به این پرونده که در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمد باقر قربان زاده و با حضور یک مستشار برگزار شد افشین گفت: باور کنید من نمیدانم کیان از چه موضوعی ناراحت بود و چرا به رویم چاقو کشید .

 

من فقط از ترسم و برای نجات جانخودم او را با چاقو زدم. اولیاء دم لطف بزرگی در حق من کردند و مرا بخشیدند. انها زندگی دوباره به من دادند و من برای همیشه مدیون انها هستم. در این هفت سال در زندان عذاب زیادی کشیدم و حالا از قضات دادگاه تقاضای تخفیف در مجازات را دارم. در پایان جلسه هیات قضایی دو شعبه دادگاه وارد شور شدند تا حکم صادر کنند.

 


 

دختر 16 ساله وقتی با پسری خلوت کرد سه پسر دیگر داخل اتاق در کمین بودند 

4 پسر شیطان صفت که قصد سوء استفاده از دختری را داشتند دستگیر شدند. جوان 17 ساله ای همراه با سه تن از دوستانش در کارولینا به جرم تعرض به دختر 16 ساله ای دستگیر شدند. دختر 16 ساله که نامش به دلیل قانونی نامشخص است در مقابل پلیس گفت:

قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد (عکس)

من با جوشا آلن در گروه اسنپ چت آشنا شده بودم و او بارها به من پیشنهاد یک رابطه عاشقانه را داده بود و من چون او را دوست داشتم قبول کردم تا به خانه اش بروم اما وقتی رفتم با صحنه ترسناکی مواجه شدم. جوشا آلن نیز در اعترافاتش گفت: من همیشه دوست داشتم با دوستانم این محافل را داشته باشم و به همین علت وقتی دوست دخترم را به خانه دعوت کردم از انها خواستم که به ان جا بیایند.

 

وی ادامه داد: وقتی او به خانه آمد اجازه ندادم که متوجه حضور دوستانم شود و از انها خواستم که در اتاقم پنهان بشوند و با دادن مشروبات الکلی دوست دخترم را رام خودم کردم تا با بی حالی‌که داشت در برابر من و دوستانم مقاومت نشان ندهد. دختر نوجوان در ادامه گفت: وقتی با جوشا شانه به شانه به سمت اتاق رفتم با سه پسر غریبه که مواجه شدم ،بشدت ترسیدم اما طوری برخورد کردم که انها متوجه ضعف من نشوند.

 

شروع به داد و فریاد کردم و با لگد زدن قصد فرار از دستشان را داشتم اما انها زورشان از من بیشتر بود آنهاتا حدی آزارم دادند اما به نیت شوم خود نرسیدند. وقتی با لگد زدن به شکم جوشا آلن فرار کردم باز هم انها مرا نزدیک در ورودی گیر انداختند که خوشبختانه وقتی زن همسایه متوجه جیغ و تقاضای کمک من شد، انها از ترسشان مرا رها کردند و در را بستند و من سریعا به پلیس مراجعه کردم تا این شیطان صفت ها به سزای اعمالشان برسند.

 


حتما بخوانید:  به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان 


 

این خانم معلم بی حیاترین زن دنیا لقب گرفت

 

معلم 36 ساله ای در ایالت متحده آمریکا به جرم دست درازی به 3 دانش آموزش به 30 روز زندان محکوم شد.

قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد (عکس)

تیفانی ایچلر در اعترافات خود به پلیس گفت که قصد تعرض به انها را نداشته فقط چون سنشان کم بود و در مقطع پیش دبستانی بودند می خواست که انها را آموزش دهم تا وقتی که بزرگ شدند مشکلی در این باره نداشته باشند.

 

وی در ادامه گفت که خانواده های این بچه ها بعد از اینکه متوجه شدند آن ها مورد آزار و اذیت توسط معلمشان قرار گرفتند او را تهدید کردند که اگر مبلغ هنگفتی به عنوان حق السکوت بدهند او را به پلیس لو نخواهند داد.

 

اما او که توانایی پرداخت پول را نداشت به انها گفت که هرکاری دوست دارند انجام دهند که در نهایت با شکایت انها روبه رو شده است. پلیس پس از شنیدن حرف های او خواستار ملاقات و بازجویی با این خانواده ها شد. پدر یکی از بچه ها گفت که پسرشان در یک روز دوبار مورد آزار قرار گرفته و بعد از اینکه از رفتار معلمش ترسیده بود برای خانواده اش جریان را تعریف کرده است.

 

پدر یکی دیگر از بچه ها هم در ادامه گفت که این معلم به پسرشان بعد از زنگ ورزش در سالن تعویض لباس تعرض کرده بود که او هم با وحشت این ماجرا را برای خانواده اش گفته و خانواده سومی هم گفتند که این معلم به بهانه رساندن پسرشان تا خانه او را مورد دست درازی قرار داده است.

 

پلیس پس از ثبت اظهارات خانواده و اعترافات خانم معلم او را به دادگاه فرستاد. هیئت منصفه ایالت متحده در تصمیم نهایی تیفانی ایچلر را به 30 روز زندان فقط به دلیل دست دزاری هایش محکوم کرد.

 


 

راز عقیم بودن مرد پس از مرگ زن باردارش لو رفت – قاضی تهران چه گفت

مرد جوانی که همسر سابقش چند سال پیش به‌قتل رسیده بود وقتی برای دریافت دیه طفلی که او هنگام مرگ در شکم داشت به دادگاه رفت قضات را با موضوع عجیبی در این پرونده رو به رو کرد.

قتل دختر جوان در خانه همسر صیغه ای مرد معتاد (عکس)

رسیدگی به این پرونده ازهشتم آبان سال 1383 به‌دنبال کشف جسد زن بارداری در کانال آبی در حوالی مشکین دشت کرج شروع شد، خیلی زود پلیس هویت زن جوان را به‌نام المیرا شناسایی کرد. با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد وی در اثر فشار به عناصر حیاتی وخفگی به‌قتل رسیده است. کارآگاهان در نخستین تحقیقات پی بردند که زن جوان مدتی قبل از همسرش جدا شده بود. اما همچنان با او اختلاف شدید داشته است.

 

بنابراین بلافاصله دستور دستگیری فرامرز 34 ساله صادر شد. او که تنها مظنون پرونده بود در بازجویی‌ها منکر قتل شد این در حالی بود که در ادامه مسیر رسیدگی به پرونده هیچ مدرکی نیز علیه او به‌دست نیامد. فرامرز چندین بار تحت محاکمه قرار گرفت و در نهایت این پرونده به تشخیص قضات از موارد لوث اعلام و قرار شد خانواده مقتول 50شاهد به دادگاه بیاورند تا سوگند بخورند که فرامرز عامل قتل المیرا است.

 

اما آن ها با وجود فرصتی که دادگاه در اختیارشان قرار داد نتوانستند شهود را برای مراسم قسامه بیاورند بنابراین طبق قانون آیین دادرسی، این بار متهم خودش 50بار سوگند خورد وگفت من المیرا را نکشته‌ ام.بدین ترتیب با اجرای مراسم قسامه فرامرز از مجازات قصاص رهایی یافت و در سال 1390 از زندان آزاد شد. اولیای دم هم به‌ دنبال پیدا نشدن سرنخی از قاتل یا قاتلان دخترشان با مراجعه به دادگاه سرانجام تقاضای دیه از بیت المال کردند.

 

این تقاضای در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی مورد رسیدگی قرار گرفت و پرداخت دیه از طریق صندوق بیت المال توسط قضات پذیرفته شد. اما این ماجرا به همین جا ختم نشد چرا که فرامرز با اطلاع از دریافت دیه خانواده همسر سابقش با مراجعه به دادگاه تقاضای جدیدی را مطرح کرد و گفت هنگام مرگ همسرم باردار بوده و دیه جنینی که در شکم داشته به من تعلق می‌گیرد چرا که من پدرش بودم.

 

بدین ترتیب خواستارپرداخت دیه از بیت المال شد. نماینده دادستان وقتی پرونده را بازخوانی کرد متوجه راز عجیبی شد و دریافت که علت اصلی جدایی و طلاق این زوج از یکدیگر عقیم بودن فرامرز بوده است. بنابراین المیرا نمی‌توانسته از این مرد باردار شده باشد وقتی دستور تحقیقات بیشتر در پرونده صادر شد دریافتند:

 

این زن مدت کمی پس از جدایی به عقد موقت مردی که صاحبکارش بوده در آمده و از او باردار شده بود با افشای این راز طبق قانون طفل داخل رحم این زن هیچ نسبتی با متهم پرونده ندارد. بدین ترتیب صبح دیروز با دفاعیات نماینده دادستان رسیدگی به این پرونده در شعبه چهارم پایان یافت و قضات پس از شور با تقاضای شوهر سابق مقتول موافقت نکردند.

 

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت