قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

قتل هنرمندان در هالیوود

هالیوود یکی از بزرگترین مکان هاي‌ هنری جهان که هنرمندان مشهوری در آنجا مشهور شده اند همیشه هم جذاب نیست . درکنار اخبار جذابی که از هالیوود در رسانه ها منتشر شده است حوادث تلخی هم مثل قتل هنرمندان در هالیوود هم بسیار جنجال بپا کرده است.

 

به گزارش تالاب هالیوود همواره بعنوان یکی از مجلل ترین عرصه ها و حلقه هاي‌ اجتماعی در سراسر جهان انگاشته میشود. در بین فرش قرمزها، مهمانی هاي‌ پرزرق و برق و مراسم اهدای جوایز بی پایان ممکن است.

 

زندگی ستارگان هالیوودی در درون حبابی فرض شود که دسترسی به آن ممکن نبوده و هیچ خطری آنها را تهدید نمیکند اما باید بدانید که ستارگان هالیوودی نیز در برابر تراژدی و فاجعه ایمن نیستند.

 

بی رحمانه ترین قتل های هالیوودی

 

مطالب مشابه: عکس های ستارگان هالیوود به صورت پرتره

 

1- ربکا شیفر

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

قتل ربکا شیفر یکی از وحشتناک ترین قتل ها در هالیوود به شمار می‌آید زیرا این موضوع در نتیجه ي موضوعی به وقوع پیوست که سلبریتی هاي‌ امروزی نیز هنوز با آن مواجه هستند:

 

تعقیب کنندگان. بعد از این‌که وی توانست با حضور در سریال ها و فیلم هاي‌ تلویزیونی نامی برای خود دست و پا کند، این ستاره ي 21 ساله مورد توجه دیوانه وار یکی از طرفدارانش به نام رابرت جان باردو قرار گرفت.

 

وی نامه هاي‌ زیادی برای شیفر نوشت که یکی از این نامه ها توسط اطرافیان شیفر پاسخ داده شد. وی حتی به لس آنجلس نقل مکان کرده و بارها سعی کرد که در برنامه هاي‌ زنده مختلف با شیفر ملاقات نماید اما مامورین امنیتی هر بار مانع او میشدند.

 

بعد از تماشای یکی از فیلم هاي‌ جدید شیفر که صحنه اي ازآن حاوی حضور شیفر به حالت برهنه در رخت خواب با مرد فیلم بود، باردو عصبانی شده و او را «یکیدیگر از روسپیان هالیوود» خطاب قرار داد.

 

در 18 جولای 1989؛ رابرت بعد از بدست آوردن آدرس منزل ربکا شیفر برای آخرینبار به لس آنجلس سفر کرده و بعد از به صدا درآوردن زنگ در با شیفر روبه‌رو شد. بعد از مکالمه اي کوتاه بین این دو، شیفر از او خواست که دیگر به آن جا باز نگردد.

 

باردو نیز آن جا را ترک کرده و به یک رستوران در همان حوالی رفت اما یک ساعت بعد بازگشته و بار دیگر زنگ خانه شیفر رابه صدا درآورد. شیفر بار دیگر در را باز کرده و اینبار باردو با درآوردن طپانچه اي از داخل یک بسته کاغذی از فاصله ي نزدیک به او شلیک کرد.

 

یکی از همسایه ها با پلیس تماس گرفته و نیم ساعت پس از انتقال شیفر به بیمارستان اعلام شد که وی درگذشته است. باردو روزبعد در حالیکه در ترافیک گیر افتاده بودو حرکات عجیبی انجام می داد با گزارش مردم دستگیر شد و پس از محاکمه به خاطر قتل عمد به حبس ابد بدون امکان تجدیدنظر خواهی محکوم شد.

 

2- جیانی ورساچه

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

جیانی ورساچه یک طراح لباس و مد مشهور ایتالیایی که در سن 50 سالگی به قتل رسید. در 15 جولای سال 1997؛ بعد از یک پیاده روی صبح گاهی در حال بازگشت به عمارت مجللش در میامی بود که نزدیک در خانه اش توسط مردی به نام اندرو کانانان، از ناحیه سر مورد هدف دو گلوله قرار گرفته ودر دم جان سپرد.

 

8 روزبعد اندرو در جریان تعقیب و گریز با پلیس در خانه ي قایقی اش خودکشی کرد. بعد ها مشخص شد که اندرو یک قاتل سریالی فعال بوده که در ماه هاي‌ قبل از کشتن ورساچه نیز دست کم 5 نفر رابه قتل رسانده بود. با خودکشی اندرو انگیزه ي او از قتل ورساچه برای همیشه نامعلوم باقی ماند.

 

3- ناتالی وود

 

مطالب مشابه: حسادت ستارگان معروف هالیوودی به آنجلینا جولی (سلبریتی + عکس)

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

ناتالی وود از یک کودک بازیگر به بازیگری بالغ و سرشناس تبدیل شد که فیلم هاي‌ مشهوری مانند «شورش بدون دلیل» «Rebel Without a Cause» را در کارنامه داشت اما آینده درخشان او در تاریخ 28 نوامبر 1981 و بدلیل غرق شدن اسرارآمیز او در طی یک سفر تفریحی دریایی دوران تعطیلات به جزیره کاتالینا به یک‌باره پرپر شد.

 

وی دراین روز همراه با شوهرش، رابرت واگنر، همبازی اش در فیلم «مکاشفه مغزی» «Brainstorm»؛ کریستوفر واکن، و دنیس داورن، کاپیتان قایق مشغول خوشگذرانی بود. جنازه وی یک روزبعد در حالیکه دو کیلومتر دورتر از قایق روی آب شناور مانده بود توسط پلیس پیدا شد.

 

کالبدشکافی نشان داد که کبودی هایي روی بدن او وجود داشته و برش نسبتاً کوچکی نیز روی گونه ي او وجوددارد. بعد از این‌که واگنر اعلام کرد که وی شب حادثه خواب بوده و ناتالی در رخت خواب حضور نداشته، پلیس مرگ او را تصادف اعلام نمود.

 

ازآن جاییکه وی به شدت مست بوده و نشانه هایي از دو نوع قرص ارام بخش در بدن او یافت شد کارآگاهان به این نتیجه رسیدند که وود تعادل خودرا از دست داده و به درون آب افتاده است. درسال 2011 و بعد از این‌که دنیس داورن اعلام کرد که در طول تحقیقات اولیه به پلیس دروغ گفته است بار دیگر پرونده به جریان افتاد.

 

وی گفت که شب قبل از حادثه بین ناتالی و شوهرش دعوای شدیدی رخ داده و او واگنر را مسئول قتل وود میداند. اما به رغم تحقیقات نه ماهه عامل مرگ وی همان‌ گونه مشخص نشده باقیمانده و واگنر همان‌ گونه بر بی گناهی خود اصرار دارد. کریستوفر واکن نیز به ندرت در مورد این حادثه صحبت کرده است.

 

4- ماروین گای

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

ماروین گای یکی از خوانندگان برجسته دهه ي 1960 بود که علیرغم شهرت در دنیای موسیقی، زندگی خصوصی پرآشوب و دردسرسازی داشت. ادعا می شد که وی بعد از بدرفتاری هاي‌ پدرش در دوران کودکی به شدت از او متنفر بودو در روز اول آوریل 1984 نیز برای پایان دادن به درگیری فیزیکی بین پدر و مادرش میانجیگری کرده است. چند دقیقه پس از پایان ماجرا پدر ماروین، وارد اتاق پسرش شده و با شلیک سه گلوله به سینه اش به زندگی او پایان داد.

 

بدین ترتیب تنها یک روز قبل از جشن تولد 45 سالگی اش، ماروین گای مشهور در اثر جراحات وارده در بیمارستان درگذشت. پدرش بلافاصله به جرم قتل عمد دستگیر شد اما بعد از این‌که مشخص گردید پدرش به یک تومور مغزی دچار شده و کالبدشکافی نیز نشان داد که ماروین در هنگام حادثه مقدار زیادی مواد مصرف کرده بود دادگاه در حکم او تخفیف قانل شد. در نهایت وی به 6 سال زندان و دوری از همسرش محکوم گردید ودر سال 1998 دریک مرکز نگه داری از سالمندان درگذشت.

 

5- لانا کلارکسون

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

لانا کلارکسون یک بازیگر خوش آتیه بود که در دهه ي 1980 در فیلم هاي‌ کم هزینه بازی میکرد اما بعد از ورود به دهه چهارم زندگی، شرایط برای او سخت شد. بهمین دلیل وی برای بدست آوردن درآمد بیشتر شغل حراست از منطقه ي ویژه دریک مرکز برگزاری کنسرت زنده و رستورانی بزرگ در لس آنجلس را بر عهده گرفت.

 

صبح سوم فوریه 2003؛ وی با یک تولید کننده موسیقی به نام فیل اسپکتور در محل کلوب دیدار کرده و وی او رابه عمارتش دعوت نمود. این دو سوار لیموزین اسپکتور شده و پس از رسیدن به عمارت او ودر حالیکه راننده بیرون منتظر مانده بود وارد خانه شدند.

 

حدود یک ساعت بعد راننده صدای شلیک گلوله شنیده و اسپکتور در حالی‌که یک اسلحه در دست داشت در حال ترک خانه از در پشتی و با عجله فراوان دیده شد. وی بعد ها ادعا کرد که لانا با قرار دادن اسلحه در دهانش بطور اتفاقی خودکشی کرده است. وی دو بار محاکمه شده ودر نهایت به 19 سال زندان محکوم گردید و تا سن 88 سالگی اجازه تجدیدنظر خواهی نخواهد داشت.

 

6- باب کرین

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

در طول زندگی طولانی حرفه اي در هالیوود، کاری نبود که باب کرین انجام نداده باشد. وی کارهای زیادی را بعنوان بازیگر، مجری رادیویی، نوازنده درام و دی جی تجربه کرده بود اما درسال 1987 همه ی این خلاقیت ها برای همیشه به اتمام رسید.

 

در زمان مرگ وی در حال اجرای یک نمایشنامه در استاکس دیل آریزونا بود. بعد ازآن که وی دریک قرار ملاقات ناهار با همبازی اش، ویکتوریا آن بری، حاضر نشد ویکتوریا خود رابه آپارتمانش رساند و با جنازه ي او روبه‌رو گردید. پلیس بر این باور بود که وی با پیچاندن سیم برق به دور گردن و ضربات پایه دوربین به قتل رسیده است.

 

بعد از تماشای عده اي از فیلم هایي که توسط خود باب گرفته شده بود پلیس به دوستش، جان کارپنتر مشکوک شد. جان قبل از قتل باب برای ملاقات با وی با هواپیما به آریزونا سفر کرده بودو بعد از بررسی خودروی او نشانه هایي از خون باب در آن پیدا شد.

 

ازآن جاییکه در آن زمان تست دی آن اي وجود نداشت پلیس نتوانست مدارک کافی برای متهم کردن کارپنتر ارائه نماید تا این‌که درسال 1992 وی بار دیگر به دادگاه کشانده شد اما دادگاه او را قاتل دوستش ندانست. هنوز هم پرونده مرگ او حل نشده باقیمانده است.

 

7- فیل هارتمن

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

فیل هارتمن یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران زمان خود به شمار می آمد. وی با فیلم هاي‌ کمدی و مجری گری در یکی از معروف ترین برنامه هاي‌ تلویزیونی زنده «برنامه زنده شنبه شب» خودرا بعنوان یک کمدین شناخته شده مطرح کرده بود.

 

او درسال 1987 با مدل و بازیگری به نام برین اومدال ازدواج کرده و نتیجه ي ازدواج این دو پسری به نام شان و دختری به نام بیرگن بود. بر اساس شایعات اومدال به شهرت شوهر خود حسودی کرده و وقتی تلاش هاي‌ او برای رسیدن به شهرت و اعتباری مشابه شکست خورد به مشروبات الکلی و مواد مخدر روی آورد.

 

وی بارها مورد درمان قرار گرفت تا این‌که در ساعات اولیه روز 28 می 1998 همه ی چیز به نقطه ي بی بازگشتی رسید. فیل بعد از یک درگیری لفظی شدید با همسرش در مورد اعتیاد او به مواد مخدر به رخت خواب رفت.

 

کمی بعد از ساعت 3 نیمه شب، برین وارد اتاق خواب شده و با اسلحه کمری سه بار به شوهرش شلیک کرد، دو گلوله در سر و یک گلوله دیگر نیز در قسمت پهلو. بعد از قتل وی سوار ماشین شده و خود رابه خانه دوستش ران داگلاس رسانده و به قتل فیل اعتراف کرد.

 

بعد از این‌که این دو به خانه فیل بازگشته و داگلاس با جنازه ي فیل مواجه شد با پلیس تماس گرفت. سپس قبل از رسیدن پلیس برین خودرا در دستشویی محبوس کرده و بعد از مدت کوتاهی با قرار دادن اسلحه در دهان و کشیدن ماشه به زندگی خود پایان داد.

 

8- جان لنون

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

جان لنون بعنوان سرشناس ترین عضو گروه موسیقی مشهور بیتلز یکی از افراد سرشناس دنیای هالیوود به شمار می آمد اما در 8 دسامبر سال 1980؛ طرف تاریک دنیای شهرت گریبان او را گرفت. مارک دیوید چاپمن، از طرفداران سرسخت گروه بیتلز و جان بعد از گرویدن به مسیحیت ودر پی جمله اي که از طرف جان بیان شده و اعلام کرده بود که گروه موسیقی او از مسیح مشهور تر است به شدت از او عصبانی شد.

 

بعد از سه ماه برنامه ریزی برای کشتن جان، چاپمن روزهای زیادی رابه پرسه زدن در حوالی آپارتمانی در منهتن که جان همراه با همسرش یوکو اونو و پسرشان، شان، در آن زندگی می‌کردند گذراند.

 

وقتی که جان و اونو در حال خارج شدن از خانه بودند، چاپمن به او نزدیک شده و از وی خواست که نسخه اي از آلبوم جدیدش را برای او امضا کند. سپس تا نیمه شب که این دو به خانه بازمی گشتند صبر کرده ودر نهایت از پشت با تپانچه به جان لنون شلیک کرد.

 

جان در حالی‌که فریاد می زد «من تیر خوردم، من تیر خوردم» توانست خود رابه نگهبانی ساختمان برساند. بعد از این‌که نگهبان توانست طپانچه رابا درگیری از چنگ چاپمن درآورده و به آن طرف خیابان پرت کند،

 

وی خیلی آرام روی زمین نشست تا پلیس سر رسید وقتی که پلیس از او پرسید میداند چکار کرده است، خیلی آرام جواب داد:” آره، من به جان لنون شلیک کردم”. درسال 1981؛ چاپمن در مرگ لنون مقصر شناخته شده و به 20 سال زندان محکوم گردید. تا کنون نه بار تقاضای تجدیدنظر او رد شده است.

 

9- سلنا کوینتانیلا پرز

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

یولاندا سالدیوار یکی از افراد قابل اعتماد در حلقه ي نزدیک اطرافیان سلنا بود که از همان دوران شروع کار با به شهرت رسیدنش همراه او بود. همچنین او بهترین و نزدیکترین دوست سلنا بوده و مدیریت بوتیک هاي‌ او را بر عهده داشت. اما بعد از این‌که مقداری از پول هاي‌ سلنا گمشده و کلوب طرفداران سلنا دچار ناامیدی شدند، کوینتانیلا به دوستش مظنون شد.

 

بنابر این او با مدارک متقن خود در ملاقاتی در مارس 1995 موضوع رابا یولاندا در بین گذاشت و پدر سلنا اعلام کرد که وی دیگر اجازه ي تماس گرفتن با دخترش را ندارد. اما سلنا دوست نداشت که با دوستش قطع رابطه کند و بهمین دلیل برای صحبت در مورد تعدادی مدرک گمشده با وی قرار گذاشت.

 

در صبح روز 31 مارس 1995؛ یولاندا بعد از یک مشاجره شدید در هتل محل اقامتش با شلیک گلوله اي از پشت به سلنا او رابه قتل رساند. سلنا قبل از مرگ خود رابه لابی هتل رسانده و اعلام کرد که یولاندا قاتل اوست.

 

سلنا بعد از انتفال به بیمارستان درگذشت و یولاندا نیز خودرا در ماشینش در پارکینگ هتل حبس کرد و با سر رسیدن پلیس اسلحه را روی شقیقه خود گذاشته و تهدید به خودکشی کرد. وی بعد از نه ساعت تسلیم شده و به خاطر قتل سلنا دستگیر گردید. وی اعلام کرد که در طی یک تصادف ناخواسته دوستش رابه قتل رسانده است اما در نهایت به حبس ابد بدون امکان تجدیدنظر تا 30 سال محکوم شد.

 

10- الیزابت شورت با نام مستعار «کوکب سیاه»

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

در 15 ژوئن سال 1947؛ جنازه ي بیرحمانه مثله شده بازیگری بااستعداد به نام الیزابت شورت در منطقه اي خالی در لس آنجلس توسط یک زن و کودک که در حال پیاده روی بودند پیدا شد. بدن الیزابت دو تکه شده و تمام خون بدنش خالی شده بود.

 

هر طرف دهانش تا زیر گوش شکافته شده «که لبخندی وحشتناک را نشان می داد»؛ بدنش کاملاً تمیز شده و پاهایش در حالت خاصی قرار گرفته بود. ضربات متعدد دیگری روی بدن او دیده می شد و قسمت هایي از پوست بدنش کنده شده بود. گرچه درسال هاي‌ آینده افراد زیادی به قتل او اعتراف کرده بودند اما تا کنون هیچ کسی به جرم قتل او دستگیر نشده و پرونده او حل نشده باقیمانده است.

 

11- شارون تیت

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

شارون تیت یک بازیگر موفق هالیوود در طول دهه 1960 بوده که در فیلم هاي‌ مشهوری مانند «قاتلین بی باک خون آشام» «The Fearless Vampire Killers» و «دره عکروسکها» «Valley of the Dolls» بازی کرده بود. علاوه بر این وی همسر رومن پولانسکی، کارگردان مشهور لهستانی به شمار می رفت

 

اما در حالی‌که هنوز در نخستین سال هاي‌ جوانی خود به سر می‌برد قربانی یکی از هولناک ترین و بیرحمانه ترین قتل هاي‌ تاریخ بود. در 8 آگوست 1969؛ شارون که نهمین ماه حاملگی خود رابه سر میبرد همراه با دوستانش دور هم جمع شده و قرار بود شام رابا هم بخورند. پولانسکی در آن زمان برای یک سفر کاری در لندن به سر می‌برد.

 

آن شب شارون، جی سبرینگ، ووجسیچ فریکوفسکی و ابیگیل فولگر توسط اعضای خانواده ي مانسون به بیرحمانه ترین شکل ممکن به قتل رسیدند. قربانی دیگری به نام استیون پَرنت نیز در داخل ماشینش در مقابل خانه با شلیک گلوله کشته شد.

 

16 ضربه چاقو به بدن شارون وارد شده، یکی از سینه هایش بریده شده، روی شکمش حرف «X» کنده کاری شده و با خون او واژه ي «PIG» به معنای «خوک» روی در خانه نوشته شده بود. چارلز مانسون رهبر یک گروه فکری بود که اعضای آن خودرا «خانواده مانسون» می نامیدند که بعد ها مغز متفکر پشت این کشتار شناخته شد.

 

گرچه وی در هنگام رخ دادن قتل ها در محل حادثه حضور نداشت اما سه تن از طرفدارانش به نام هاي‌ لیندا کسابیان، تکس واتسون، سوزان اتکینز و پاتریشیا کتی کرنوینکل را برای انجام قتل ها اعزام کرد.

 

در حال حاضر مانسون دروان حبس ابد خودرا در زندان می‌گذارند. لیندا که بر اساس تحقیقات در هنگام رخ دادن قتل ها وارد خانه نشده بود بعنوان شاهد هیچ گاه مورد اتهام قرار نگرفت. تکس و پاتریشیا نیز در حال گذراندن دروان محکومیت حبس ابد خود هستند و سوزان نیز درسال 2009 در زندان درگذشت.

 

12- دومینیک دان

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

دومینیک دان بازیگری با استعداد و خوش آتیه بود که توسط نامزد بدرفتار سابقش در سن 22 سالگی کشته شد. دان بعد از ملاقات با یک آشپز خوش ذوق دریک مهمانی درسال 1981 در لس آنجلس به نام جان توماس سوینی انها به سرعت به هم علاقمند شده و باهم نامزد شدند.

 

اما بعد از این‌که توماس به نظارت بیش از حد دومینیک پرداخته و او را از لحاظ فیزیکی مورد اذيت و اذیت قرار داد وی تصمیم گرفت که از او جدا شود اما بار دیگر بین آنها آشتی برقرار شد.درسال 1982 پس از یک درگیری لفظی شدید که توماس میخواست دومینیک را خفه کند، وی توانست از طریق پنجره دستشویی خود رابه بیرون از خانه رسانده و به رابطه اش با توماس پایان دهد.

 

اما تنها چند روز پس از جدایی، دومینیک از خانه اش گفتگو اي رابا دیوید پاکر انجام می داد که از طریق برنامه اي تلویزیونی پخش می شد. دراین هنگام توماس وارد خانه شده و دومینیک رضایت داد که در ایوان خانه با او صحبت کند در حالی‌که دیوید نیز در خانه حضور داشت. بعد از مدتی صداش مشاجره انها بلند شده ودر حالی‌که دیوید قصد ترک خانه را داشت دیوید را دید که در حال خفه کردن دومینیک بود.

 

به دیوید گفت که با پلیس تماس گرفته و بعد از رسیدن پلیس توماس اعتراف کرد که نامزد سابقش رابه قتل رسانده است. به سرعت دومینیک رابه بیمارستان منتقل کردند اما مشخص شد که وی مرده و مغزش هیچ واکنشی نشان نمیدهد. توماس از قتل عمد تبرئه شده اما در مورد قتل غیرعمد مقصر شناخته شده و به 6 سال زندان محکوم گردیده و پس از سه سال از زندان آزاد شد.

 

13- دوروتی استراتن

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

دوروتی استراتن ابتدا بعنوان یک مدل به شهرت رسید و بعد ها وارد دنیای بازیگری شد. وی پس از رسیدن به شهرت نسبی با یک کافه دار سرشناس به نام پل اشنایدر آشنا شده و به رغم هشدارهای دوستانش مبنی بر مشکلات رفتاری اشنایدر با وی نامزد نمود.

 

وی از زمان کودکی اشنایدر را می شناخت ودر زمان نوجوانی که اشنایدر 26 سال داشت روابطش رابا وی آغاز نمود. بعد از مدتی در نتیجه ي رفتارهای سختگیرانه و خشونت آمیز اشنایدر، دوروتی با پیتر بوگدانوویچ که کارگردانی تعداد زیادی از فیلم هاي‌ اصلی او را بر عهده داشت وارد رابطه شد.

 

اما بعد از این‌که اشنایدر یک کارآگاه خصوصی برای تعقیب دوروتی استخدام کرد دوروتی به روابطش با بوگدانوویچ پایان داده و رابطه اش با اشنایدر را از سر گرفت.. در 14 آگوست سال 1980؛ این دو در خانه اي که روزگاری درکنار هم در آن زندگی می‌کردند ملاقات کرده تا در مورد طلاقی توافقی و مسالمت آمیز صحبت کنند.

 

بعد از این‌که کارآگاه خصوصی اشنایدر به پزشک استفان کوشنر که در یکی از طبقات خانه سکونت داشت اطلاع داد که ساعاتی است نمی‌تواند با اشنایدر تماس بگیرد وارد خانه شده و با جنازه ي لخت اشنایدر و دوروتی مواجه شد. ظاهرا اشنایدر پس از قتل دوروتی 20 ساله به جنازه او تجاوز کرده و سپس به زندگی خود نیز پایان داده بود.

 

14- توپاک شکور

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

توپاک شکور یکی از بزرگترین نام ها در دنیای موسیقی رپ در دهه 1990 بود که در 7 سپتامبر 1996 زندگی و حرفه موسیقی او به اتمام رسید. او پس از ترک یکی از مسابقات بوکس مایک تایسون در لاس وگاس همراه با یکی از دوستانش به یک کلوب شبانه می رفت. در طول مسیر ودر حالیکه خودرو آنها پشت چراغ قرمز متوقف شده بود، یک ماشین کادیلاک کنار آنها قرار گرفته و سرنشینان آن پس از پایین کشیدن شیشه خودرو به سمت توپاک تیراندازی کردند.

 

دراین تیراندازی دو گلوله به سینه، یکی به بازو و یکی نیز به پهلوی توپاک اصابت کرد. بعد از انتقال سریع به بیمارستان و پس از چند بار تلاش ناخودآگاهانه ي او برای بلند شدن از روی تخت، توپاک شکور به کما فرو رفت.

 

6 روز پس از ماجرا وی بدلیل خون ریزی داخلی ودر سن 25 سالگی درگذشت. تا به امروز هیچ کسی بدلیل قتل توپاک دستگیر نشده هرچند پرونده ي او همان‌ گونه مفتوح باقیمانده است. بسیاری بر این باورند که این قتل توسط رقبای وی در دنیای رپ برنامه ریزی شده بود.

 

15- نیکول براون سیمپسون

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

بعد از جدایی درسال 1992؛ اُ جی سیمپسون و نیکول سیمپسون بارها سعی کردند که بار دیگر باهم کنار بیایند اما بعد از سال‌ها اتهامات مربوط به بدرفتاری و داشتن روابط خیانتکارانه، انها دیگر نمی توانستند باهم زندگی کنند

 

از این رو وقتی که در صبح 13 ژوئن 1994 جنازه ي نیکول و دوستش ران گولدمن در مقابل آپارتمانش در لس آنجلس که به وحشیانه ترین شکل ممکن با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند پیدا شد، شوهر سابق عجیب و غریبش مظنون اصلی به شمار می آمد. ضربات متعدد چاقو از ناحیه سر و گردن به نیکول وارد شده و نشانه هایي از ضربات چاقو در هنگام دفاع از خود روی دست هاي‌ او دیده می شد.

 

دوستش نیز ضربات متعددی را در ناحیه سینه، شکم و پهلوی چپ داشت که منجر به مرگ او شده بود. در یکی از طولانی ترین و بحث برانگیز ترین دادگاه هاي‌ تاریخ، اُ جی سیمپسون در مرگ نیکول و ران بیگناه شناخته شده و آزاد شد.

 

اما بعد از مدتی در نتیجه ي شکایتی دیگر از طرف خانواده ي ران گولدمن وی گناهکار شناخته شده و به پرداخت 33 میلیون دلار خسارت به این خانواده محکوم گردید. اٌُ جی سیمپسون اکنون به جرم سرقت مسلحانه در هتلی در لاس وگاس درسال 2007 در زندان به سر می‌برد.

 

16- کریستینا گریمی

 

قتل های عجیب و بی رحمانه ای که در هالیوود رخ داده است (عکس)

 

در ژوئن سال 2016؛ کریستینا گریمی 22 ساله که خواننده اي جوان بود در کنسرتش در اورلاندو مورد اصابت گلوله قرار گرفت. در واقع زمانیکه وی داشت به گروهی از طرفدارانش امضا می داد، کوین جیمز لویبل 27 ساله اهل سنت پیترزبورگ فلوریدا به وی نزدیک شده و شلیک کرد.

 

مطالب مشابه: چهره های جالب ستارگان هالیوودی بدون آرایش (عکس)

 

مارکوس، برادر کریستینا، خیلی سریع با مهاجم درگیر شده و او را نقش بر زمین کرد اما وی توانست خودرا رها کرده و با شلیک گلوله اي به زندگی خود پایان دهد. کریستینا سریعاً به بیمارستان منتقل گردید اما در نتیجه جراحات جان سپرد.

 

جهت مشاهده جذاب ترین اخبار هالیوود از مطالب پایین حتماً دیدن نمایید. جذاب ترین اخبار ستاره گان هالیوود را در تالاب بخوانید.

جدیدترین مطالب سایت