جستجو در تالاب

مائده هژبری دختر مشهور اينستاگرامی كجاست ؟+ کلیپ رقص مائده هژبری

مائده هژبری دختر مشهور اينستاگرامی كجاست ؟+ کلیپ رقص مائده هژبری

مائده هژبری دختر مشهور اينستاگرامی كجاست؟

امير تتلو با انتشار تصويری از خودش به همراه مائده، نوشت كه اين دختر معروف اينستاگرامی همراه وی در تركيه می باشد.

 

مائده هژبري دختر معروف اينستاگرامي اكنون در تركيه است. به گزارش تالاب ؛ امير تتلو با انتشار تصويري از خودش به همراه مائده، نوشت كه اين دختر معروف اينستاگرامي همراه وي در تركيه مي باشد.

 

مائده هژبری چه کسانی را به رقص واداشت ؟

اینروزها صدا و سیما با سوءتفاهم درباره جایگاه خود  روبه رو شده و دست به اتهام‌زنی و پخش اعترافات اجباری می زند که اعتبار این مجموعه را زیر سؤال برد.

 

مائده هژبری متولد ۱۳۸۰ و تهرانی است.  او در اینستاگرام با کلیپ‌هایي که از رقص خود در پیج شخصی منتشر کرده بود ۶۰۰ هزار فالوور داشت  و گفته شده که چندی پیش توسط نیروی انتظامی دستگیر و مدتی بازداشت بودو نهایتاً با قید وثیقه آزاد شد.

 

به گزارش تالاب پخش اعترافات این دختر 17 ساله از شبکه یک سیما واکنش‌هاي‌ متعددی را در پی داشت که شاید نظر امیرمهدی ژوله «فیلم‌نامه‌نویس و بازیگر» در مورد واکنش‌ها به این امر جامعیت کاملتری داشته باشد و به نوعی علت واکنش رابه خوبی بیان میکند:

 

«چرا دزدها نمی‌رقصند؟ کاش دزدها و رانت‌خوارها و اختلاس‌گرها و بی‌عرضه‌ها و بی‌شرف‌هاي‌ مملکت همه ی زن بودند. بالاخره فیلم یک طره مویی، سازی، رقصی، آوازی، لبخندی، چیزی ازشان درمی‌آمد، به پارسی سخت از وسط جر داده می‌شدن.

مائده هژبری دختر مشهور اينستاگرامی كجاست ؟+ کلیپ رقص مائده هژبری

اينستاگرام مائده هژبری

 

خدا رو شکر از وقتی این رقاصه‌ها رو گرفتن بازارچه رونقی گرفته، دلار مفت. برقمون اومده، آبمون هم زیاد شده.»

 

گویا این آینه عبرتِ صدا و سیما برای مردم عبرتی نداشت و آینه‌اي شد برای خودش.

 

این اقدام که تا پخش ان اعتراف، مثل تمام جرائم در دستگاه قضا در حال پیگیری بود با رسانه‌اي شدنش از مسیر خود دور شد و حالا اگر این رقص و رقصنده را مجرم تصور کنیم تعداد رقصنده‌ها رابا هشتک‌هاي‌ مختلف در فضای مجازی افزایش دادیم؛ بدبینی به رسانه ملی را تداوم بخشیدیم و تنشی به تنش‌هاي‌ کشور افزودیم که نیازی بدان نبود.

 

حالا رسانه‌هاي‌ خارجی از جمله تایم، آسوشیتد پرس، تلگراف، ایندیپندنت، و بی‌بی‌سی جهانی با انعکاس این خبر از عدم آزادی اجتماعی دم میزنند و رسانه‌ ما هم مدرکی مستند به آنان می‌سپارد.

 

محمدرضا زائری روحانی شیعه و مدرس دانشگاه در توئیت خود می نویسد: متأسفانه به دزدی و تاراج بيت‌المال كاری نداريم اما به رقص و بی‌حجابی كار داريم! فاصله مان با اسلام پيغمبر و اميرالمؤمنين همين قدر است!

 

به هر روی نگاه‌هاي‌ چندگانه به پرونده‌هاي‌ مختلف فسادهای اخلاقی و اقتصادی سبب میشود تا جامعه پیش خود مقایسه نماید که چرا اعترافاتی از بابک زنجانی، محمودرضا خاوری و هزاران هزار هنجار شکن پخش نمیشود و ان وقت دختری 17 ساله رابه چالش میکشیم؟!

 

منبع: عصر ایران؛ محمدجلالی

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ جالب برنامه 90 افغانستان
کلیپ جالب برنامه 90 افغانستان