جستجو در تالاب

خواننده مشهور محسن چاوشی ممنوع الکار شده ؟

خواننده مشهور محسن چاوشی ممنوع الکار شده ؟

تکذیب خبر ممنوع الکار شدن بخاطر آهنگ خوزستان

محسن چاووشی در توضیحی کوتاه در کانال تلگرامی‌اش نوشت : «خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممنوع الفعالیت محسن چاوشی صحت ندارد و تکذیب می گردد.» 

 

سایت خبری «ایران آرت» در خبری مدعی شد قطعه اجتماعی محسن چاوشی برای مردم “خوزستان” باعث ممنوع الفعالیتی این خواننده محبوب شده است.

 

ساعاتی پس از این خبر  محسن چاوشی شایعه ممنوع‌ الفعالیت شدن خودرا تکذیب کرد. 

 

او در توضیحی کوتاه در کانال تلگرامی‌اش نوشت: «خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممنوع الفعالیت محسن چاوشی صحت ندارد و تکذیب میگردد.»

 

این اثر با ترانه‌اي از حسین صفا در سال روز آزادسازی خرمشهر منتشر شد.

  

خواننده مشهور محسن چاوشی ممنوع الکار شده ؟

 

ممنوع الکاری محسن چاوشی در تلویزیون؟

شهریور ماه به دهه سوم خود رسیده بود که خبر آمد محسن چاووشی تیتراژ سریال مناسبتی برای دهه دوم محرم را خواهد خواند. ان روز «٢٧ شهریور» نعمت چگینی تهیه‌کننده این سریال گفت: درباره خواننده تیتراژ سریال «هاتف» پیش از این با محسن چاووشی مذاکراتی داشتیم که خوشبختانه امروز نهایی شد و قرار است تیتراژ این سریال توسط محسن چاووشی خوانده شود.

 

اما داستان این خواننده و سریال‌ هاتف، بهمین سادگی پیش نرفت. خواننده‌اي که تا به‌حال تصمیمات دقیقه نودش، گاهی برای تلویزیون و عده اي از برنامه‌ها، حاشیه هم آفریده است. شاید یکی از حاشیه‌هایي که در ذهن مخاطب مانده باشد، حضور او در برنامه تحویل ‌سال است که در دقیقه نود تصمیم گرفت به برنامه نیاید و ان روز مجری برنامه «احسان علیخانی» وادار به عذرخواهی از مخاطبان شد.

 

حالا اما باز بنظر می رسد همکاری این خواننده پاپ در ‌هاله‌اي از ابهام قرار گرفته است. همکاری‌اي که خودش تأکید کرده، دیگر حاضر نیست در هیچ زمانی ادامه پیدا کند.

 

حرف و حدیث‌هاي‌ جدید درباره کار جدید چاووشی با تلویزیون تازه به راه افتاده است؛ برخی زمزمه‌ها هم بعد از اعلام نظر نعمت چگینی، این است که احتمالا چاووشی در صداوسیما ممنوع‌الکار شده و او نخواسته ابعاد بیشترش را بیان کند.

 

چگینی کلیاتی را مطرح کرده و موافقان این نظر می گویند: چاووشی دست پیش را گرفته و اعلام قطع همکاری کرده است. این گروه معتقدند چون قطعه‌اي که در برنامه دیوار به دیوار از چاووشی پخش شده در مدح حسن روحانی است، برخی در صداوسیما بر او غضب کرده‌اند.

 

در همین حال گروهی دیگر معتقدند این آقای تهیه‌کننده بوده که دست پیش را گرفته و بعد از اعلام قطع همکاری چاووشی با تلویزیون، از تصمیم درباره همکاری نکردن با چاووشی صحبت به میان آورده است. هر چه که باشد این داستان روایتی دوگانه دارد و باید در روزهای آینده منتظر روشن‌شدن زوایای دیگر ان بمانیم.

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ جالب از تفاوت مسافرت رفتنای الان با قدیم
کلیپ جالب از تفاوت مسافرت رفتنای الان با قدیم