جستجو در تالاب

حواشی جالب ورود کریستیانو رونالدو به ایران

حواشی جالب ورود کریستیانو رونالدو به ایران

کریستیانو رونالدو، ستاره بی چون و چرای فوتبال جهان بـه همراه هم‌تیمی‌هایش در تیم النصر عربستان در روز دوشنبه 27 شهریور وارد تهران شد. ما در این جا برای شـما عزیزان مقاله اي در مورد حواشی جالب ورود کریستیانو رونالدو بـه ایران را منتشر کرده ایم.

 

کریستیانو رونالدو چه روزی به ایران آمد؟

کاروان تیم فوتبال النصر برای دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، روز دوشنبه 27 شهریور 1402 با پروازی اختصاصی وارد تهران خواهد شد و سپس یک جلسه تمرینی در ورزشگاه آزادی خواهد داشت.

 

دیدار پرسپولیس و النصر عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 21:30 روز سه‌شنبه 28 شهریور 1402 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

محل اقامت کریستیانو رونالدو در ایران چگونه است؟

محل اقامت کریستیانو رونالدو در ایران چگونه است؟

در همین خصوص پنجشنبه شب شنیدیم مدیران ارشد باشگاه النصر عربستان راهکار خاصی را برای حضور کریستیانو در تهران مدنظر قرار داده‌اند کـه در نوع خود جالب توجه اسـت.

 

آن ها قصد دارند هنگام ورود بـه تهران شکل اقامت اعضای کاروان خودشان در هتل را بـه گونه‌اي هماهنگ کنند کـه یک یا حداکثر دو طبقه از این هتل بـه طور کامل در اختیارشان باشد و هیچ مسافر دیگری اجازه تردد دراین طبقات را نداشته باشد.

 

سوئیت رونالدو هم در یکی از این دو طبقه قرار می گیرد و حتی اگر برایش در طبقه دیگر هتل سوئیت اختصاصی بگیرند، بازهم کسی غیر از خود عربستانی‌ها در آنجا اجازه تردد نخواهد داشت .

 

از طرف دیگر فعلا هیچ برنامه‌اي برای ملاقات این فوق ستاره پرتغالی با هواداران یا خبرنگاران در لابی هتل تدوین نشده و قرار اسـت او فقط درصورت تمایل با خبرنگاران در پایان مسابقه صحبت کند.

 

البته شاید سرمربی النصر ترجیح بدهد رونالدو را بـه کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی هم بیاورد. اتفاقی کـه برای رسانه‌هاي‌ ایران یقیناً سورپرایز خواهد بود.

 


مطالب مشابه: عکس های جدید کریستیانو رونالدو بازیکن تیم منچستر و رئال


 

تیم النصر را چگونه به هتل بردند

تیم النصر را چگونه به هتل بردند

اتوبوس‌هایي کـه برای انتقال بازیکنان النصر بـه فرودگاه رفته بودند، در بین تشویق صدها هوادار فوتبال کـه برای دیدن رونالدو و یارانش خودرا بـه محوطه بیرون فرودگاه رسانده بودند .

 

اتوبوس با همراهی اسکورت نیروی انتظامی بـه سمت هتل محل اقامت النصر حرکت کرد.

 

اتوبوس‌هاي‌ تیم النصر در حالی وارد محوطه هتل اسپیناس پالاس شدند کـه محوطه مملو از جمعیت علاقه‌مندان بـه فوتبال و هواداران ستاره پرتغالی بود.

 

ازدحام جمعیت بـه قدری زیاد بود کـه گاهی از میان جمعیت چند نفر بـه سمت اتوبوس النصر فرار میکردند و ماموران تامین امنیت را برای گرفتن و بازگرداندن انها بـه زحمت می‌انداختند.

 


مطالب مشابه: چهره ی عجیب و متفاوت فوتبالیست معروف + عکس


 

هدایای داده شده به کریستیانو رونالدو

هدایای داده شده به کریستیانو رونالدو

در بدو ورود النصر بـه فرودگاه مسئولان دو قطعه فرش ابریشمی نفیس بـه کریستیانو رونالدو و سادیو مانه، دو ستاره تیم عربستانی اهدا کردند.

 

پژمان جمشیدی در آغوش افشین پیروانی

پژمان جمشیدی در آغوش افشین پیروانی

بازیکن سابق پرسپولیس و ستاره فعلی سینمای ایران میهمان خاص و محبوب اردوی این تیم پیش از بازی با النصر بود.

 

محمود خوردبین

محمود خوردبین پیشکسوت سرخ‌ها و مشاور رضا درویش نیز در اردوی پرسپولیس حاضر شد.

 

حمید استیلی سرمربی سابق پرسپولیس

حمید استیلی نیز خودرا بـه محل هتل این تیم رساند و با اعضای تیم خوش و بش کرد.

 

بالا رفتن مردم از تپه ها برای دیدن کریستیانو رونالدو

بالا رفتن مردم از تپه ها برای دیدن کریستیانو رونالدو

 

 


مطالب مشابه: کریستیانو رونالدو 30 ساله شد «عکس»


 

در پایان

تا فردا در ورزشگاه آزادی روبروی پرسپولیس ایران صف‌آرایی کنند. ورود این تیم با ستاره‌هاي‌ نامدارش خالی از حاشیه و اتفاقات نبود.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ جالب از تفاوت مسافرت رفتنای الان با قدیم
کلیپ جالب از تفاوت مسافرت رفتنای الان با قدیم