گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

ساشا بدلیل انتشار نوع سبک زندگی اش همیشه مورد توجه و گاهی انتقاد هم قرار گرفته است. ساشا آخرین بار به اون هایی که در زندگی اش سرک میکشند گفته بود برید بمیرید و همین حرف باعث شد تا انتقادهای فراوانی نسبت به ساشا انجام شود.

 

به گزارش تالاب ساشا سبحانی فرزند احمد سبحانی سفیر اسبق ایران در ونزوئلاست میباشد. ساشا سبحانی متولد 1367 است و چند سال از دوران نوجوانی خود را به دلیل شغل پدرش در ونزوئلا گذرانده است ؛ خودش در اینستاگرام توضیح داده که در آن سال ها با پسر هوگو چاوز رئیس جمهور سابق ونزوئلا رفاقت داشته است. می گوید با پدرش اختلاف نظر دارد و از سال ها پیش خودش درآمد کسب می کند.

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی

محمدرضا سبحانی معروف به ساشا و فرزند سفیر اسبق ایران در ونزوئلا یکی از چهره های‌ جنجالی در فضای مجازی است. به گزارش تالاب او در اینستاگرام صفحه دارد و همیشه عکس ها و فیلم هایی منتشر می‌کند که نشان میدهد وضعیت مالی خیلی خوبی دارد. همین موضوع باعث شده انتقاداتی علیه او در شبکه های‌ اجتماعی مطرح شود.

 

او به تازگی با انتشار فایلی، مطالبی را درباره وضعیت مالی خوب خود مطرح کرد اما یک جمله او گفته بود: “اگر نمی تونید پول دربیارید اگر نمی تونید زندگی کنید برید بمیرید”.

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

به دنبال انتشار این فایل، پدرش نیز با انتشار متنی از او اعلام برائت کرد.

 

«سبحانی»سفیر اسبق ایران در ونزوئلا گفته بود: محمدرضا ۳۱ ساله، فرزند اینجانب است اما از نظر روش و منش زندگی و عقاید متفاوت بوده و همه ی ي تلاش من برای هدایت وی ناموفق بوده و ارتباط ما با هم به کلی قطع شده و لذا وی مسئول عملکرد خودش می باشد که مورد تأیید و حمایت من نیست.

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

گفت و گو ساشا

ساشا بعد از انتشار این فایل، با روزنامه هفت صبح گفت‌وگو کرد. “فرید عطارزاده” خبرنگار روزنامه هفت صبح نوشت: “صدایش از پشت تلفن کمی لرزان و دائم در حال اثبات خود است که نه از رانت استفاده کرده و نه مدت‌ها است که با پدرش کوچکترین تماسی داشته است. در پاسخ هر سوال تلاش میکند روی این نکته پافشاری کند و خودش را با آقازاده‌های‌ دیگر مقایسه می‌کند.

 

این گفت‌وگوی «هفت‌ صبح» حاصل پانزده دقیقه صحبت تلفنی با ساشا سبحانی است که به گفته خودش در حال رانندگی بود تا به جلسه‌ای برود که در آن نمایندگان یک شرکت ساخت و ساز معتبر حضور داشتند تا با او قرارداد ساخت و ساز در استانبول امضا کنند.

 

خبر صادر شدن حکم جلب شما صحت دارد؟

برای چه دلیل؟ مگر من چیکار کردم؟ من مشغول زندگی خودم هستم و کاری به بقیه ندارم.

 

اما در برخی سایت‌ها آمده که حکم جلب‌تان صادر شده.

کسی چیزی به من نگفته است. من کاری نکردم. یک ویدئو منتشر کردم که گفتم بروید کار کنید و پول دربیاريد.

 

البته در انتهای آن صحبت‌ها، یک جمله دیگر نیز گفتید!
گفتم اگر نمی‌توانید کار کنید و پول دربیارید، برید بمیرد.

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

جمله درستی بود؟

منظور من با همه ی ي نبود. به آن افرادی می گفتم که مدام در پیج من بدترین فحش‌ها را می‌دهند. به آن‌ها گفتم به جای این‌که به من فحش بدهید، بروید کار کنید تا پولدار بشوید یا برید بمیرید.

 

این جمله شما سرشار از بی‌ادبی، غرور و تکبر است و مطمئنا باید منتظر بازخوردهای نامناسب هم باشید.

خب من باید چیکار کنم؟ زمانی که به من بدترین فحش‌ها را میدهند و مدام در زندگی خصوصی من سرک میکشند، باید این گونه جواب بدهم.

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

احمد سبحانی سفیر اسبق ایران در کشور کشور مکزیک و ونزوئلا

 

شما پیج خود را باز گذاشتید و لحظه به لحظه از زندگی‌تان را منتشر می‌کنید. در چنین حالتی حق ندارید بگویيد چرا در زندگی شما سرک میکشند.

این درست است ولی وقتی فحش‌های‌ رکیک می‌دهند و همه ی ي زندگی من را به پدرم ربط میدهند، عصبانی می شوم. شما هم اگر جای من بودید همین کار را می کردید.

 

من اگر جای شما بودم زندگی خودم را با غرور و تکبر به نمایش نمی‌گذاشتم.

خب این زندگی من است که برای آن تلاش کردم و زحمت کشیده‌ام. ترسی از نمایش آن ندارم. لایف استایل من همین است.

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

اما این زندگی از راه پدرتان به دست آمده است.

چنین حرفی به هیچ عنوان صحت ندارد. بارها و بارها توضیح دادم. زمانی که پدرم در ونزوئلا سفیر بود من خودم استعداد داشتم که با یادگیری زبان‌های‌ مختلف، کار کنم و در همان زمان هم به پدرم کاری نداشتم. اینقدر به من میگویند آقازاده آقازده اما من زمانی که به ایران بازگشتم و چند ماه هم زندگی کردم اما حتی بلد نبودم حساب بانکی باز کنم.

 

پس از بازگشت در ایران به چه کاری مشغول شدید؟
با سرمایه‌ای که جمع کرده بودم شروع کردم به خرید و فروش خودرو. آن زمان که ناگهان دلار بالا رفت و قیمت‌ها چند برابر شد، در زمینه خرید و فروش خودرو توانستم سود خوبی کسب کنم و سرمایه‌ام چند برابر شد. پس از آن نمایندگی فروش چند برند معروف مانند گل و… را گرفتم.

 

مگر می‌شود در سن جوانی و بدون داشتن پارتی نمایندگی چنین برندهای معروف را گرفت؟

چرا نمی‌شود؟ چرا فکر میکنید همه ی ي چیز رابطه است؟ همین حالا دنیا، دنیای ارتباطات است. من زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسونی و فارسی بلدم و همین موضوع باعث پیشرفت من شد.

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

یعنی اگر ما هم زبان خارجی بلد باشیم میتوانیم نمایندگی‌های‌ معروف را بگیریم؟

چرا که نه. در کنار آن نیز من تلاش‌های‌ زیاد و شبانه‌روزی کردم. اصلا کاری به پدرم نداشتم. خودم بودم و خودم. من و پدرم اختلاف عقیده شدیدی با یکدیگر داریم. چرا همه ی ي فکر می‌کنند موفقیت‌های‌ من به خاطر پدرم است؟ اصلا یکی از دلایل آمدن من به استانبول، اختلاف عقیده با پدرم بود.

 

در استانبول به چه کاری مشغول هستید؟

بالاخره یک سری ارتباطات دارم و کارهای دوستانم را در اینجا انجام می دهم.

 

چه کارهایی؟

کار ساخت و ساز انجام می دهم.

 

تحصیلات یا سابقه‌ای در این زمینه دارید؟ چگونه توانستید در یک کشور خارجی ساخت و ساز کنید؟

عرض کردم خدمت‌تان که مهم‌ترین اصل در زمان فعلی، دانستن زبان خارجی و ارتباطات گسترده است. من دوستان زیادی دارم که به واسطه آن‌ها پروژه‌های‌ مختلفی را در دست می‌گیرم.

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

از همان زمانی که به استانبول وارد شدید، قصد کردید کار ساخت و ساز انجام دهید؟

نه واقعا. تا چند ماه اول نمی‌دانستم می‌خواهم چه کاری انجام دهم. پس از چند ماه بیکاری دوستانم پیشنهاد دادند وارد این کار شویم و شکر خدا موفق بودیم. همین الان نیز دارم برای جلسه‌ای با یک شرکت ساخت و ساز آلمانی می‌روم که کارهایشان در استانبول را من انجام دهم. آن‌ها که دیگر به آقازاده بودن من کاری ندارند. عکس‌های‌ این شرکت را هم در اینستاگرامم میگذارم تا همه ی ي ببینند من در استانبول مشغول چنین کاری هستم.

 

در استانبول با کدام یک از چهره‌های‌ معروف ایرانی ارتباط دارید؟

با هیچکدام. من با داود هزینه و وحید.خ فرق دارم با آن‌ها کاری ندارم. در همین استانبول کلی آقازاده دیگر هم حضور دارند که مشغول استفاده از آقازادگی‌شان هستند. من اما به بیزينس خودم مشغول هستم.

 

اگر خبر حکم جلب شما صحت داشته باشد چه کار می کنید؟

به ایران می‌آیم و از خودم دفاع میکنم. من کاری نکردم که بترسم. یکی از دفعاتی هم که قبلا به ایران آمده بودم، در فرودگاه بازداشت شده بودم. برای آن فیلمی که در آن نشان می‌دادند یک دختر در پشت سر من است. در حالی که این فیلم جعلی بود. خلاصه به دادگاه نیز رفتم و از خودم دفاع کردم. حالا هم آمادگی دارم که به ایران بیایم. سایت تالاب

 

واکنش هنرمندان ستارهای شمهور ایرانی به حرف های ساشا سبحانی

لی کریمی در کانال خود نوشت:

 

«حيف اسم …. كه رو تو گذاشت،
تو با پول همين مردم بزرگ شدى بدبخت،
چون اگه پدرت …. داشت كه تو رو تربيت ميكرد چه برسه به نون حلال در آوردن!!
مردم تا امثال تورو به درك نفرستن، جايى نميرن گوشتكوب»

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

 

یحیی گل محمدی نیز در جواب به این فرد حتاک نوشت:

 

«به لطف تو و امثال تو جونی برای ملت نمونده که بخوان بمیرن تنها دلخوشی و امیدواری مردم دیدن نابودی انگلهایی مثل شماست»

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

 

برخی از اهالی هنر نیز خشم و تاسف خود را به این گونه در صفحات مجازی خود نشان دادند:

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

 

گفتگو با ساشا سبحانی بعد از حرف های جنجالی ! (+عکس)

بعد از واکنش های زیاد به این موضوع،احمد سبحانی، سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس در گفتگویی با «۲۰:۳۰» اعلام کرد که با پسرش (ساشا سبحانی) قطع رابطه کرده است.

 

منبع: هفت‌ صبح

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت