آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

آخرین قیمت سکه،طلا و ارز 6 بهمن 93

آخرین قیمت سکه،طلا و ارز 6 بهمن 93
قیمت ارز. طلا. سکه روزدوشنبه 93/11/6
 
 
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح اخیر امروز یکشنبه در بازار یک میلیون و ۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۳۷ هزار تومان، نیم سکه ۵۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع سکه ۲۶۸ هزارتومان و سکه گرمی ۱۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.
 

همینطور نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۱۰۵ هزار و ۲۸۴ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۹۵ دلار هست.

 

در همین حال، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش ۳۴۵۱ تومان، هر یورو را ۳۹۵۲ تومان، هر پوند را ۵۲۵۳ تومان و هر درهم کشور امارات را ۹۴۷ تومان اعلام کردند.

 

جدول قیمت سکه و ارز در یکشنبه

 

«قیمت‌ها به تومان»

نوع سکه قیمت بازار
سکه‌تمام‌طرح‌اخیر ۱۰۳۸۵۰۰
سکه‌تمام‌طرح‌قدیم ۱۰۳۷۰۰۰
نیم سکه ۵۱۹۵۰۰
ربع سکه ۲۶۸۰۰۰
گرمی ۱۷۳۵۰۰
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۵۲۸۴
نوع ارز  
دلار ۳۴۵۱
یورو ۳۹۵۲
پوند ۵۲۵۳
درهم ۹۴۷

…………………………

قیمت ارز. طلا. سکه روزشنبه 93/11/4
 
 
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح اخیر امروز شنبه در بازار یک میلیون و ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان، طرح قدیم یک میلیون و ۳۹ هزار تومان، نیم سکه ۵۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع سکه ۲۷۰ هزارتومان و سکه گرمی ۱۷۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.

همینطور نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۱۰۵ هزار و ۷۴۵ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۹۵ دلار هست.

در همین حال، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش ۳۴۵۴ تومان، هر یورو را ۳۹۶۹ تومان، هر پوند را ۵۲۷۶ تومان و هر درهم کشور امارات را ۹۴۹ تومان اعلام کردند.

 

جدول قیمت سکه و ارز در شنبه

«قیمت‌ها به تومان»

نوع سکه قیمت بازار
سکه‌تمام‌طرح‌اخیر ۱۰405۰۰
سکه‌تمام‌طرح‌قدیم ۱۰۳9۰۰۰
نیم سکه ۵205۰۰
ربع سکه ۲۷۰۰۰۰
گرمی ۱۷3۵۰۰
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۵745
نوع ارز  
دلار ۳۴۵4
یورو 3969
پوند ۵۲76
درهم ۹۴۹

……………………….

 
قیمت ارز. طلا. سکه روزجمعه 93/11/3
 
 
نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح اخیر در روز جمعه در بازار یک میلیون و ۳۸ هزارتومان، طرح قدیم یک میلیون و ۳۷ هزار تومان، نیم سکه ۵۱۹ هزار تومان، ربع سکه ۲۷۰ هزارتومان و سکه گرمی ۱۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شد.
 
همینطور نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۱۰۵ هزار و ۸۶۱ تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۲۹۷ دلار هست.
 
در همین حال، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش ۳۴۵۸ تومان، هر یورو را ۴۰۶۲ تومان، هر پوند را ۵۲۸۳ تومان و هر درهم کشور امارات را ۹۴۹ تومان اعلام کردند.

 

جدول قیمت سکه و ارز در جمعه

«قیمت‌ها به تومان»

نوع سکه قیمت بازار
سکه‌تمام‌طرح‌اخیر ۱۰۳۸۰۰۰
سکه‌تمام‌طرح‌قدیم ۱۰۳۷۰۰۰
نیم سکه ۵۱۹۰۰۰
ربع سکه ۲۷۰۰۰۰
گرمی ۱۷۴۵۰۰
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۵۸۶۱
نوع ارز  
دلار ۳۴۵۸
یورو ۴۰۶۲
پوند ۵۲۸۳
درهم ۹۴۹
………………………..
 
قیمت ارز. طلا. سکه روزپنج شنبه 93/11/2
 
 
 
سکه تمام با کاهش 3 هزار تومانی در مقایسه با روز قبل یک میلیون و 38 هزار و 500 تومان و هر دلار کشور آمریکا با کاهش 12 تومانی 3456 تومان عرضه می‌شود.
 
 
هر گرم طلای 18 عیار به قیمت 105 هزار و 745 تومان، نیم سکه 519 هزار و 500 تومان و ربع سکه 271 هزار تومان داد و ستد می‌شود.
 

منبع: isna.ir

برچسب‌ها:

بازار و قیمت ها

بیشتر بخوانید
آخرین قیمت عرضه شده خودروهای وارداتی در کشور خودروهای وارداتی قیمت    خودروهای وارداتی در بازار امروز به قیمت ها ثب و به فروش میرسد در ادامه میتوانید با آخرین قیمت عرضه شده خودروهای وارداتی در کشور تالاب را دنبال کنید ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مردانی که برده زنان ارباب شیطان صفت میشوند (+تصاویر)
مردانی که برده زنان ارباب شیطان صفت میشوند (+تصاویر)
مشاهده بیشتر