آموزش قفل گشایی یا Unlock اپل آیدی

مجموعه : رپورتاژ آگهی
آموزش قفل گشایی یا Unlock اپل آیدی

اگر اپل آیدی شما به هر دلیلی قفل شده است و نیاز به Unlock دارد این مقاله برای شما نوشته شده است، با ما همراه باشید تا رایج ترین و ساده ترین راه های بازکردن اپل آیدی قفل شده را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

اپل آیدی یا همان شناسه کاربری محصولات اپل از امنیت بسیار بالایی برخوردار است، این بدین معناست که اگر به هردلیلی دستگاه شما قفل و نیاز به رمز اپل آیدی پیدا کند، تنها کلید مشکل شما راه هایی است که خود شرکت اپل  پیش پایتان گذاشته و به جز آن هیچ راه دیگری ندارید.

 

به چه دلیل دستگاه اپلی ما قفل می شود؟

به طور کلی قفل شدن اپل آیدی دلایل مختلفی دارد اما اصلی ترین دلیل قفل شدن اپل آیدی یک از دو مورد زیر می باشد

1- فراموش کردن رمز اپل آیدی و تکرار رمز به اشتباه

2- اشتباه وارد کردن پاسخ سوالات امنیتی

اگر هر یک از اتفاقات بالا را به صورت مکرر انجام دهید، اپل آیدی شما طبق تعریف شرکت اپل به صورت اتوماتیک قفل می شود و احتمالاً یکی از 3 پیغام زیر برایتان به نمایش درمی آید:

This Apple ID has been disabled for security reasons

You can’t sign in because your account was disabled for security reasons

This Apple ID has been locked for security reasons

 

چگونه قفل اپل آیدی را باز کنیم؟

برای خرید اپل آیدی با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت می توانید به وب سایت آیدی تاپ (idtop.ir) مراجعه فرمائید  و یا به لینک زیر مراجعه کنید تا با دیدن قیمت ها خودتان متعجب شوید:

https://idtop.ir/product/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%BE%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C

آموزش قفل گشایی یا Unlock اپل آیدی

باز کردن اپل آیدی قفل شده کار چندان سختی نیست البته به شرطی که مراحل زیر را مو به مو اجرا کنید:

1- به وسایت iforgot.apple.com مراجعه کنید.

2- رمز اپل آیدی فعلی خود را بزنید تا اپل آیدی شما آنلاک شود، ذکر این نکته ضروریست که امکان دارد پس از قفل شدن اپل آیدیتان شما تا 24 ساعت امکان ورود به اپل آیدی خودتان را نداشته باشید، بنابراین برای انجام این کار تا 24 ساعت پس از قفل شدن اپل آیدیتان صبر کنید.

3- همچنین شما می توانید از قابلیت تأیید دو مرحله ای یا Two Step Verification نیز استفاده کنید. البته این ویژگی در صورتی برای شما قابل دسترس است که از قبل آن را فعال کرده باشید. برای استفاده از این ویژگی باید از رمز ریکاوری که برای دستگاه مورد اعتمادتان ارسال می شود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که فراموش کردن رمز اپل آیدی با قفل شدن آن دو امر کاملاً متفاوت است، قفل شدن رمز اپل آیدی در اثر استفاده بیش از حد از رمز اشتباه اتفاق می افتد.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت